Similar lots by type
-
#599Gino MilaniPeriod: °1921
“Le Radet - Moulin de Montmartre”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1977.
« Le Radet - Moulin de Montmartre ». Huile sur toile. Signée et datée 1977.No longer availableDim. 55 x 45 cmEstimate: € 120/200 -
#529Karel VerschootenPeriod: 1910 - 1993
“Heidezicht te Kalmthout”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1979.
Heidezicht à Kalmthout. Huile sur toile. Signée et datée 1979.No longer availableDim. 60 x 80 cmEstimate: € 50/80 -
#354
“Zicht met bomen aan water”. Vier schilderijen olieverf op doek. Onleesbaar gesigneerd
"Vue avec des arbres sur l'eau". Quatre tableaux huile sur toile. Signées illisiblement.No longer availableDim. 24 x 32 cm & 32 x 40 cmEstimate: € 40/60 -
#532
“Huisje bij een meertje”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Maison au bord d'un lac". Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 60 x 90 cmEstimate: € 40/60 -
#540
“L’union fait la force”. Een verzilverd metalen zakhorloge met afbeelding op de achterkant. Souvenir de l’indépendance. 1830-1905.
"L'union fait la force". Une montre de poche en métal argenté avec une image au dos. Souvenir de l'indépendance. 1830-1905.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#130Titus Genève Swiss
Een 18 K geelgouden herenhorloge met lederen polsband.
Une montre pour homme en or jaune 18 ct avec un bracelet en cuir.No longer availableEstimate: € 300/400 -
#484Lode Bosmans
“Boom naast het veld”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
"Arbre à côté du champ". Peinture à l'huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 35 x 54 cmEstimate: € 80/120 -
#209Lode Verhoeven
“Landelijk vergezicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Paysage". Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 48 x 66 cmEstimate: € 50/70 -
#609
“Zeilboten op het water”. Olieverf op board. Gesigneerd.
"Voiliers sur l'eau". Huile sur carton. Signé.No longer availableDim. 30 x 40 cmEstimate: € 40/60 -
#534I. Dehouck
“Hoeves”. Olieverf op board/ papier. Gesigneerd.
"Fermes". Huile sur carton/papier. Signé.No longer availableDim. 23,5 x 31 cmEstimate: € 75/100 -
#184Felix EyskensPeriod: 1882 - 1986
“Landweg met paard en kar”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Route de campagne avec cheval et charrette". Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 75 x 125 cmEstimate: € 120/200 -
#449M. Ellens
“Massa”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘91.
"Masse". Technique mixte sur papier. Signé et daté '91.No longer availableDim. 50 x 29 cmEstimate: € 80/120 -
#619Bernard Ruysbroek
“Terug naar den stal, Brasschaat”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Retour à l'écurie, Brasschaat." Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 25 x 33 cmEstimate: € 60/80 -
#189Felix EyskensPeriod: 1882 - 1986
“Herfstzicht met boerenpaarden bij een hoeve”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Vue d'automne avec des chevaux de ferme devant la ferme". Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 80 x 102 cmEstimate: € 120/200 -
#182
“Romantisch landschap met vee”. Olieverf op doek. Enkele restauraties. XIXe eeuw.
Paysage romantique avec du bétail. Huile sur toile. Quelques restaurations. XIXème siècle.No longer availableDim. 62 x 89 cmEstimate: € 800/1200 -
#620
Een 18 K witgouden ring bezet met een robijn van +- 0,15 ct. en diamanten met een gezamenlijk gewicht van+- 0,20 ct.
Une bague en or blanc 18 kt sertie d'un rubis de +- 0,15 ct et de diamants d'un poids combiné de +- 0,20 ct.No longer availableDim. 2,32 gEstimate: € 300/400 -
#192Felix EyskensPeriod: 1882 - 1986
“Weidezicht met koeien”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Vue de la pâturage avec des vaches". Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 50 x 100 cmEstimate: € 120/200 -
#204Alfred Jacques VerwéePeriod: 1838 - 1895
“Schaap in een landschap”. Olieverf op paneel. Gesigneerd. XIXe eeuw.
"Mouton dans un paysage". Peinture à l'huile sur panneau. Signé. XIXème siècle.No longer availableDim. 24 x 32 cmEstimate: € 200/300 -
#394Albert Hulstaert
“Vissersboot op het strand”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Bateau de pêche sur la plage". Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 55 x 70 cmEstimate: € 70/100 -
#464Francis Busschots
“Winterlandschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Paysage d'hiver". Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 40 x 50 cmEstimate: € 80/120 -
#194Stein
“Hollands winterlandschap”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
"Paysage d'hiver hollandais". Peinture à l'huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 20 x 25 cmEstimate: € 100/120 -
#174Napoléon François GhesquierePeriod: 1812 - 1862
“De schilder in zijn atelier”. Olieverf op mahoniehouten paneel. Gesigneerd en gedateerd 1852 (?).
Le peintre dans son atelier. Huile sur panneau d'acajou. Signée et datée 1852 (?).No longer availableDim. 38 x 30 cmEstimate: € 800/1000 -
#482Jef Leener
“Boeren erf in de winter”. Olieverf op gemaroufleerd doek op karton. Gesigneerd.
"La cour du fermier en hiver". Huile sur toile marouflée sur carton. Signée.No longer availableDim. 37 x 45 cmEstimate: € 80/120 -
#459M. Ellens
“Massa”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘90.
"Masse". Technique mixte sur papier. Signé et daté '90.No longer availableDim. 37 x 32 cmEstimate: € 100/120
Other lots in this auction
-
#373Goebel, West-Germany
“Kükenmütterchen”. Een groepje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Onderaan gemerkt. No. 57/I.
"Kükenmütterchen". Un groupe de biscuits multicolores de la série de M.I. Hummel. Marqué en bas. no. 57/I.No longer availableDim. h: 11 cmEstimate: € 40/60 -
#75Val Saint Lambert
Een vaas op voet van geslepen kleurloos kristal, model Albi. Gemerkt en in originele doos.
Vase sur pied en cristal incolore taillé, modèle Albi. Marqué et dans la boîte d'origine.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 50/80 -
#526
Een handgeknoopt Armeens wollen tapijt.
Un tapis de laine arménienne noué à la main.No longer availableDim. 301 x 422 cmEstimate: € 80/120 -
#368Goebel, West-Germany
“Coffee break”. Een groepje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Onderaan gemerkt. No. 409. Exclusieve uitgave voor de Goebel Collectors Club No.8.
"Pause café". Un groupe de biscuits multicolores de la série de M.I. Hummel. Marqué en bas. no 409. Édition exclusive pour le Goebel Collectors Club No.8.No longer availableDim. h: 10,5 cmEstimate: € 35/50 -
#364
“Abstracte personages.” Aquarel op papier. Draagt handtekening. Gedateerd ‘70. Barst in de kader.
"Personnages abstraits". Aquarelle sur papier. Porte une signature. Daté '70. Fêlure dans le cadre.No longer availableDim. 17,6 x 19,6 cmEstimate: € 50/70 -
#402Goebel, Germany
“Das Geheimnis”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Gemerkt onderaan. No. 196/0.
"Le secret". Une figurine de biscuit multicolore de la série de M.I. Hummel. Marqué en bas. no. 196/0.No longer availableDim. h: 14,5 cmEstimate: € 40/60 -
#502
“Een Chinese familie”. Aquarel op papier.
"Une famille chinoise". Aquarelle sur papier.No longer availableDim. 107 cm x 79 cmEstimate: € 260/300 -
#198Feltman, Weiden, Bavaria
Een uitgebreid porseleinen eetservies met Chinees decor. Gemerkt.
Un vaste service de table en porcelaine à décor chinois. Marqué.No longer availableEstimate: € 120/200 -
#20
Een 14 K geelgouden hanger bezet met fijne pareltjes en half edelstenen.
Un pendentif en or jaune 14 kt serti de perles fines et de pierres semi-précieuses.No longer availableDim. 5,32 gEstimate: € 350/400 -
#610
Een 14 K geelgouden hanger met half edelstenen en met inscriptie: Puerto Rico.
Un pendentif en or jaune 14 K avec des pierres semi-précieuses et inscrit : Puerto Rico.No longer availableDim. 1,79 gEstimate: € 120/150 -
#14Em. De Cooman
“De Linde”. Een ets. Gesigneerd en genummerd 2/200 buiten de plaat. Gedateerd 1962.
"De Linde". Une gravure. Signée et numérotée 2/200 à l'extérieur de la planche. Daté 1962.No longer availableDim. 40 x 33 cmEstimate: € 30/40 -
#495
Twee grote schotels van zachte pasta met een blauw en wit decor Ronda. Vier bloementuilen op de vleugel, met getorste ribben en vlechtdecor in reliëf op de gecontourneerde rand. Doornik, XIXde eeuw. De grootste met enige bakfouten, de kleinste met een kleine schilfer aan de rand.
Deux grands plats de pâtes molles au décor Ronda bleu et blanc. Quatre bouquets de fleurs sur l'aile, à côtes torsadées et décor galonné en relief sur le bord contourné. Tournai, XIXe siècle. Le plus gros avec quelques défauts de cuisson, le plus petit avec un petit éclat au bord.No longer availableDim. Ø 35 & 39 cmEstimate: € 100/120