Similar lots by type
-
#229
Een lot van 15 oude chromo-albums: Kwatta, Jacques, Victoria, Veen, Meurisse. Volledig en in goede staat. Bijgevoegd een kunststof doosje van Martougin, een blik van Kwatta en een bakelieten doosje van Martougin.
Lot de 15 anciens albums chromo : Kwatta, Jacques, Victoria, Veen, Meurisse. Complets et en bon état. Inclus est une boîte en plastique de Martougin, une boîte de Kwatta et une boîte en bakélite de Martougin.No longer availableOnline onlyActive bid: 152.00 €Estimate: € 75 / 85 -
#153
Een lot van drie boeken:- “Le miroir de la Belgique”.- “La Belgique illustrée”. Gebundelde uitgaves.- “L’art en Belgique”. Gebundelde uitgaves.
Lot de trois livres : - « Le miroir de la Belgique ». - "La Belgique illustrée". Versions groupées. - "L'art en Belgique". Versions groupées.No longer availableOnline onlyEstimate: € 40 / 50
Other lots in this auction
-
#265Myott, Staffordhire, England
Twee platte en een diep bord, versierd met meerkleurig bloemendecor. Gemerkt.
Deux assiettes plates et une creuse, ornées d'un décor floral multicolore. Marqué.No longer availableOnline onlyEstimate: € 10 / 15 -
#117
Twee Japanse geishapoppen op houten voetstuk.
Deux poupées geisha japonaises sur un socle en bois.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. h: 44 cmEstimate: € 25 / 35 -
#70
Twee vazen van Chinees porselein met meerkleurig decor.
Deux vases en porcelaine de Chine à décor polychrome.No longer availableOnline onlyActive bid: 40.00 €Dim. H: 33 cmEstimate: € 120 / 200 -
#173Kaiser Porzellan
Een vierkante porseleinen vaas met Chinees decor. Onderaan gemerkt. Op houten sokkel.
Vase balustre en porcelaine de Chine à décor d'oiseaux.No longer availableOnline onlyActive bid: 35.00 €Dim. h: 40 cmEstimate: € 80 / 120 -
#51
Een lot aardewerk, bestaande uit vier borden van Regout, twee van Creil & Montereau (één met barst) en één Engels, alsook een theepot. Enkele randschilfers.
Lot de faïence composé de quatre assiettes de Regout, deux de Creil & Montereau (dont une fêlée) et une d'Engels, ainsi qu'une théière. Quelques éclats de bordure.No longer availableOnline onlyDim. Ø: 18 & 22 cm h: 23,5 cmEstimate: € 15 / 25 -
#197
Een kristallen belletje met vogels in het decor. Klepeltje manco.
Une cloche en cristal avec des oiseaux dans le décor. Défaut de clapet.No longer availableOnline onlyDim. h: 20 cmEstimate: € 15 / 20 -
#142
Een karaf en een asbak van kleurloos geslepen kristal. De asbak gemerkt van Val St. Lambert. Met lichte randbeschadiging.
Une carafe et un cendrier en cristal taillé incolore. Le cendrier porte la marque Val St. Lambert. Dégâts au bords.No longer availableOnline onlyDim. h: 25 Ø: 16 cmEstimate: € 20 / 30 -
#73Royal Plazuid, Gouda
Een grote schotel van Gouds plateel met meerkleurig decor ‘Gouda’. Gemerkt.
Une grande assiette en poterie de Gouda à décor multicolore 'Gouda'. Marqué.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. Ø: 41,5 cmEstimate: € 15 / 20 -
#57Corby of Windsor
Een elektrische kamerknecht - broekenpers.
Une presse à pantalon électrique de femme de chambre.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. h: 101 cmEstimate: € 40 / 50 -
#222
Een witgepatineerd kinderstoeltje.
Une chaise d'enfant patinée blanche.No longer availableOnline onlyEstimate: € 20 / 25 -
#244
Een kleine koperen samovar, versierd met messingen leeuwenkoppen met ringen.
Un petit samovar en cuivre, décoré de têtes de lion en laiton avec des anneaux.No longer availableOnline onlyActive bid: 160.00 €Dim. h: 42 cmEstimate: € 60 / 80 -
#14
Een vaas van groen en kleurloos glas. Lichte schade aan de rand
Un vase de verre vert et incolore. Dégâts mineurs sur les bords.No longer availableOnline onlyEstimate: € 20 / 25