Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
“Hummel, Hummel! Mors, Mors!”. Een meerkleurig aardewerken flesje in de vorm van Hans Hummel, de waterdrager uit Hamburg. Onderaan gemerkt.
“Hummel, Hummel! Mors, Mors!”. Een meerkleurig aardewerken flesje in de vorm van Hans Hummel, de waterdrager uit Hamburg. Onderaan gemerkt.
“Hummel, Hummel! Mors, Mors!”. Een meerkleurig aardewerken flesje in de vorm van Hans Hummel, de waterdrager uit Hamburg. Onderaan gemerkt.
“Hummel, Hummel! Mors, Mors!”. Een meerkleurig aardewerken flesje in de vorm van Hans Hummel, de waterdrager uit Hamburg. Onderaan gemerkt.

“Hummel, Hummel! Mors, Mors!”. Een meerkleurig aardewerken flesje in de vorm van Hans Hummel, de waterdrager uit Hamburg. Onderaan gemerkt.

“Hummel, Hummel! Mors, Mors!”. Bouteille en faïence polychrome en forme de Hans Hummel, le porteur d’eau d’Hambourg. Marque sous la base.
Dim. h: 23 cm
SKU: 2610210028.
Category: Aardewerk.
Auction day: 26 October 2021 19:00
Catalogue #28
Estimate: € 50 / 80
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #103
    Emile Lascaris

    “Moeder en kind”. Een groep van zwartgepatineerd teracotta. Gemonogrammeerd.

    Mère et enfant. Un groupe de terre cuite patinée noire. Monogrammé.
    No longer available
    Dim. 44 x 23 cm
  • #593

    Een paar kleine vazen van meerkleurig Satsuma-aardewerk. Onderaan gemerkt.

    Une paire de petits vases en poterie Satsuma multicolore. Marqué en bas.
    No longer available
    Dim. h: 25 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #6

    Een grote Belgisch aardewerken jardinière met reliëfdecor van rozen.

    Une grande jardinière en faïence belge à décor en relief de roses.
    No longer available
    Dim. Ø: 35 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #458

    Een paar rechthoekige aardewerken schaaltjes met ontwerpen van Corneille.

    Une paire de plats rectangulaires en faïence aux motifs de Corneille.
    No longer available
    Dim. 24 x 18 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #621

    “Koppeltje ganzenhoedsters”. Een grote groep van meerkleurig Italiaans aardewerk.

    Couple d'éleveurs d'oies. Un grand groupe de poterie italienne multicolore.
    No longer available
    Dim. 38 x 55 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #138

    Een sierstuk in art-nouveaustijl met een aardewerken schotel onder een vaas, versierd met een meerkleurig bloemendecor in bronzen staander, versierd met een vrouwenfiguur.

    Pièce décorative de style Art nouveau avec un plat en terre cuite sous un vase, orné d'un décor floral multicolore sur un support en bronze, orné d'une figure féminine.
    No longer available
    Dim. h: 50 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #491

    Een grote kraagvaas van Satsuma-aardewerk.

    Un grand vase à col en faïence de Satsuma.
    No longer available
    Dim. h: 61 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #588

    Een paar Fo-hondjes van Chinees aardewerk met meerkleurig glazuur.

    Une paire de chiens Pho en poterie chinoise avec glaçure multicolore.
    No longer available
    Dim. h: 13 & 12 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #657
    May Claerhout
    Period: 1939 - 2016

    “Gezin”. Een terracotta wandplaquette. Gesigneerd en genummerd 61/100.

    Famille. Une plaque murale en terre cuite. Signée et numérotée 61/100.
    No longer available
    Dim. 33 x 26 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #343

    Een lot van vier verschillende bierpullen.

    Un lot de quatre chopes à bière différentes.
    No longer available
    Dim. h: 17 cm
    Estimate: € 10 / 20
  • #672
    Capodimonte

    “De hoornspeler”. Een groepje van meerkleurig aardewerk. Onderaan gemerkt.

    Le joueur de cor. Un groupe de faïence multicolore. Marqué en bas.
    No longer available
    Dim. h: 24 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #437

    Een dekselvaas van Satsuma-aardewerk.

    Un vase à couvercle en poterie de Satsuma.
    No longer available
    Dim. h: 46 cm
    Estimate: € 35 / 50
  • #642

    Een lot Italiaans aardewerk, bestaande uit een dekseldoosje met twee putti, een autootje en een groepje met vogeltjes.

    Un lot de poterie italienne, composé d'une boîte avec deux putti, une voiture et un groupe d'oiseaux.
    No longer available
    Dim. h: 16 - 21 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #36

    Een meerkleurig geglazuurd aardewerken paraplubak met bloemendecor. Twee schilfers aan de basis achteraan.

    Un porte-parapluie en faïence émaillée multicolore à motif floral. Deux éclats à la base à l'arrière.
    No longer available
    Dim. h: 53 cm Ø: 22 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #581

    Een schemerlamp, gevormd op een Satsuma vaas met meerkleurig en verguld bloemendecor en met messingen voet.

    Une lampe de table, formée sur un vase Satsuma à décor floral multicolore et doré et avec base en laiton.
    No longer available
    Dim. h: 78 cm
    Estimate: € 120 / 140
  • #91

    Een paar windhonden van meerkleurig majolica. Italiaans werk, één gerestaureerd aan de kop.

    Une paire de lévriers en majolique multicolore. Travail italien dont un restauré sur la tête.
    No longer available
    Dim. 70 x 28 cm
    Estimate: € 60 / 100

Other lots in this auction

  • #548

    Twee handgeknoopte Oosterse wollen karpetjes.

    Deux tapis orientaux en laine noués à la main.
    No longer available
    Dim. 198 x 113 & 168 x 109 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #413

    Een Oesjabtibeeldje vaan aardewerk. Ptolemaeische periode.

    Une figurine en poterie Ushabti. Période ptolémaïque.
    No longer available
    Dim. h: 17 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #564
    Barbie

    Great eras; victorian lady. Ed. Mattel, in oorspronkelijke verpakking.

    Grandes époques, dame victorienne. Ed. Mattel, dans l’emballage d’origine.
    No longer available
    Estimate: € 25 / 35
  • #431
    Jurjen Fontein
    Period: °1949

    “Twee vrouwen”. Aquarel op papier. Sporen van handtekening.

    Deux femmes. Aquarelle sur papier. Traces de signature.
    No longer available
    Dim. 68 x 97 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #574
    Barbie

    Special edition Happy holidays 1997. Ed. Mattel, in oorspronkelijke verpakking.

    Édition spéciale Happy holidays 1997. Ed. Mattel, dans l’emballage d’origine.
    No longer available
    Estimate: € 25 / 35
  • #33

    3 bronzen souvenirmedailles: So. Int. minière Congo, CRB & Tuinbouwtentoonstelling Hoboken.

    3 médailles souvenir en bronze : So. Int. minière Congo, CRB & Horticultural Exhibition Hoboken.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 50
  • #400

    Gevarieerd lot: Album “De Beukelaer, Sneeuwwitje’s Album 100 Chromos”. Album Bidprentjes Ed. Van Rossum, Utrecht. Map Prentkaarten, doodsprentjes e.d. Map Liebigchromo’s e.a. Art nouveau album Fantasiepostkaarten, bidprentjes e.d.

    Lot varié: Album De Beukelaer, Blanche Neige, album 100 chromos. Album images de prière Ed. Van Rossum, Utrecht. Farde aux cartes postales, images obituaires etc. Farde aux chromos Liebig e.a. Album aux cartes postales de fantaisie, images de prière etc.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 100
  • #587

    Drie verschillende decoratieve designvazen van gekleurd glas.

    Trois vases design décoratifs différents en verre coloré.
    No longer available
    Dim. h: 47; 57 & 93 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #562
    Jef Vaes

    “Supporters”. Gemengde techniek op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1999.

    Supporters. Technique mixte sur panneau. Signé et daté 1999.
    No longer available
    Dim. 30x 30 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #526
    Bidjar

    Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.

    Un tapis persan en laine noué à la main.
    No longer available
    Dim. 245 x 340 cm
    Estimate: € 180 / 240
  • #482

    “Winters hoevelandschap nabij Parijs”. Olieverf op paneel. Draagt monogram.

    Vue d'une ferme d'hiver près de Paris. Huile sur panneau. Porte un monogramme.
    No longer available
    Dim. 40 x 60 cm
    Estimate: € 300 / 350
  • #484
    Barbie

    Enchanted evening. Ed. Mattel, in oorspronkelijke verpakking.

    Soirée enchantée. Ed. Mattel, dans l’emballage d’origine.
    No longer available
    Estimate: € 25 / 35
View all auction items ›

Veiling van 26 & 27 Oktober 2021

Veiling volledig - 700 loten.   Tentoonstelling op Vrijdag 22 & Zaterdag 23 oktober van 10.00 tot 17.00.

26 October 2021 19:00
27 October 2021 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 26 October 2021 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More