Other lots in this auction
-
#55
Een 18 K geelgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,30 ct.
Une bague en or jaune 18 kt sertie de diamants d'un poids combiné de +- 0,30 ct.No longer availableDim. 4,66 gEstimate: € 400/500 -
#203
Een paar biscuit menuhouders versierd in roze en goud met engeltjes en vogels. Omstreeks 1900.
Une paire de porte-menus en biscuit à décor rose et or d'anges et d'oiseaux. Vers 1900.No longer availableDim. H. 15,5 cmEstimate: € 60/80 -
#136
Een eikenhouten tweedeursgarderobe in Régencestijl met gemoulureerde deuren met uitgestoken versieringen.
Une armoire à deux portes de style Renaissance en chêne avec des portes moulurées avec des décorations sculptées.No longer availableDim. 214 x 177 x 64 cmEstimate: € 200/300 -
#197
Een paar grote schelpen met parelmoer.
Une paire de gros coquillages avec nacre.No longer availableEstimate: € 40/50 -
#60
Een 18 K wit en geelgouden sleutelhanger met hanger bezet met een tand.
Un porte-clés en or blanc et jaune 18 carats avec pendentif serti d'une dent.No longer availableDim. 22,60 gEstimate: € 600/700 -
#371
Een zeshoekig paar theedozen van Chinees porselein, versierd met meerkleurig famille-rosedecors. Onderaan gemerkt. Zonder deksels.
Paire de boîtes à thé hexagonales en porcelaine de Chine, à décor de décors multicolores de la famille rose. Marquée en bas. Sans couvercles.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 50/80 -
#548
Een paar gietijzeren kanonnetjes als boekensteuntjes.
Une paire de canons en fonte comme serre-livres.No longer availableDim. H:10cmEstimate: € 40/50 -
#310
Een Spaanse triptiek met benen heiligenbeelden in reliëf.
Un triptyque espagnol avec des statues en os de saints en relief.No longer availableDim. H. 29 cmEstimate: € 40/50 -
#544Carl Vogels
“Bloemenvaas. Gesigneerd.
Vase à fleurs. Signé.No longer availableDim. 47 x 26 cmEstimate: € 35/45 -
#456Ispahan
Een handgeknoopt Perzisch wollen karpetje
Un tapis persan en laine noué à la mainNo longer availableDim. 120 x 74 cmEstimate: € 150/200 -
#552Gust VerelstPeriod: 1901 -1978
“Stadszicht” & “Hoevezicht in de Rupelstreek”. Olieverf op doek. Beide gesigneerd en de eerste gedateerd ‘29.
Vue de ville & Vue de ferme dans la région du Rupel. Huile sur toile. Les deux signées et la première datée '29.No longer availableDim. 64 x 64 & 45 x 45 cmEstimate: € 50/80 -
#365Pierre-Paul Ketels
Zangvogel op een tak. Smeedijzer. Gesigneerd.
Oiseau chanteur sur une branche. Fer forgé. Signé.No longer availableDim. H. 36 cmEstimate: € 50/80