#255
Een 14 karaats geel gouden fotohanger bezet met een parel.
#102Henri (?) ChasselatPeriod: 1813 - 1880
#397
Een vogel van fijn gesneden ivoor op een houten sokkeltje. Chinees werk.
Un oiseau en ivoire finement sculpté sur un socle en bois. Travail chinois.No longer availableDim. h: 15 cmEstimate: € 80/100 -
#61
“Vrouw met mand”. Een beeldje van gepolychromeerd brons.
#191Emile Bruchon
“L’orage’. Een beeld van kunstbrons op houten voetstuk.
#349Gust VerelstPeriod: 1901 - 1978
Nature morte à la cruche et aux poires. Huile sur panneau. Signé et daté '55.No longer availableDim. 72 x 57 cmEstimate: € 80/100 -
#52V. Simons
“Stilleven met fruit”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
Nature morte aux fruits. Aquarelle sur papier. Signée.No longer availableDim. 37 x 43 cmEstimate: € 40/60 -
#305
Albasten lampenvoet. Kleine letsels.
#91
Un vase décoratif Art nouveau en pâtes molles, décoré d'enfants et de fleurs en relief. Bohême, sans marque.No longer availableDim. h: 45 cmEstimate: € 50/70 -
#447
#36
Messingen kerkkandelaar met sporen van verzilvering.
#200Chopard Swiss Made Imperiale
Une montre automatique en acier inoxydable sertie de diamants d'un poids combiné de +- 1,50 ct. Dans sa boîte d'origine.No longer availableEstimate: € 7500/8000