#231
“Naakten met engeltje”. Een bronzen groep op een zwart marmeren sokkel.
#13
Vier boerenpersonages van terracotta met gepolychromeerde gezichtjes.
Quatre paysans en terre cuite aux visages polychromes.No longer availableDim. h: 20 - 22 cmEstimate: € 120/200 -
#798
Een olieluchter met aardewerken kap.
#521
Een lot van 13 aardewerken flessen uit de Saône & Loire.
#49
“Meisjes”. Houtskool op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘76.
“Petites filles”. Fusain sur papier. Signé et daté ‘76.No longer availableDim. 48 x 38 cmEstimate: € 40/50 -
#271
Maquette van een viermaster.
#733
Twee verschillende kleine oude hanglantaarns.
#309
“Het laatste avondmaal.” Ingekaderd reliëf.
#48
Beeldje van een jachthond. Galvanoplastie. Naar P.J. Mène.
Statuette d’un chien de chasse. Galvanoplastie. D’après P.J. Mène.No longer availableDim. H. 20 cmEstimate: € 50/80 -
#125
Een halssnoer met grote zoetwaterparels en een zilveren slot.
#305
Paire de boucles d’oreilles en or blanc 18 ct serties de diamants taillés en briolette ayant un poids total de ± 0,70 ct G/H, SI.No longer availableDim. 1,87 gEstimate: € 500/600 -
#780
Een brede houten tuinbank.