Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
“Icons”, “La Pittura Bizantina”, “Rubens”, “L’Illustration Noël 1929”. Vier kunstboeken.

“Icons”, “La Pittura Bizantina”, “Rubens”, “L’Illustration Noël 1929”. Vier kunstboeken.

“Icons”, “La Pittura Bizantina”, “Rubens”, “L’Illustration Noël 1929”. Quatre livres d’art.
SKU: 1112180008.
Auction day: 11 December 2018 19:00
Catalogue #8
Estimate: € 30 / 40
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #193
    Mestdagh Meyers à Anvers

    Een schouwpendule van arduin in Napoleon III-stijl, versierd met verguld brons en bovenaan getooid met drie musicerende putti. De wijzerplaat gemerkt. Met slinger en sleutel.

    Une pendule de cheminée en pierre de taille, style Napoléon III, décoration de bronze doré et au dessus trois putti musicaux. Le cadran porte une marque. Avec balancier et clé.
    No longer available
    Dim. h: 46,5 cm
    Estimate: € 400 / 500
  • #52
    E. Libeer

    “Stilleven met sinaasappelen”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1937.

    ”Nature morte, oranges”. Huile sur panneau. Signé et daté 1937.
    No longer available
    Dim. 28 x 35 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #219
    Verrerie Leroy de Paris

    “Souvenir de la verrerie artistique - Tissage du Verre.” Affiche van de wereldtentoonstelling van 1894 te Antwerpen met geweven glas.

    ”Souvenir de la verrerie artistique - Tissage du verre”. Une affiche de l’exposition mondiale de 1894 à Anvers.
    No longer available
    Dim. 43 x 32,5 cm
    Estimate: € 120 / 160
  • #523

    Een lot van vier vazen van Chinees porselein met decors van kostbaarheden in oplopende veilingen. Onderaan gemerkt.

    Un lot de quatre vases en porcelaine de Chine, décors d’objets précieux. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. h: 27 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #516

    Handgeknoopt Kashmir tapijt van wol en zijde, met dierentaferelen.

    Un tapis Kashmir en laine et soie, scènes d’animaux.
    No longer available
    Dim. 276 x 186 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #360
    Lip

    Een 18 karaats art deco geel gouden zakhorloge in origineel hoesje.

    Une montre de poche en or jaune 18 ct Art Déco, dans son emballage d’origine.
    No longer available
    Dim. bruto: 59,70 g
    Estimate: € 250 / 350
  • #586

    Een handgeknoopt wollen Bocharatapijt.

    Un tapis Bouchara en laine nouée main.
    No longer available
    Dim. 240 x 333 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #308

    “Koppel” & “Meisjes met hoed”. Drie beeldjes van meerkleurig Duits porselein. Gemerkt.

    ”Couple” & “Jeunes filles et chapeaux”. Trois statues en porcelaine allemande polychrome. Marquées.
    No longer available
    Dim. h: 19 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #500

    “Vlakkencompositie”. Gemengde techniek op papier (?). Niet gesigneerd.

    ”Composition, surfaces”. Techniques mixtes sur papier. Pas de signature.
    No longer available
    Dim. 30 x 45 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #354
    Polly (?)

    Een portret van een jonge vrouw van rond 1900 . Olieverf op paneel. Gesigneerd.

    Un portrait d’une jeune femme, vers 1900”. Huile sur panneau. Signé.
    No longer available
    Dim. 15 x 12 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #63

    Een laat gotisch Christusbeeld van gepolychromeerd hout. Beschadiging.

    Une statue du Christ gothique en bois polychrome. Dégâts.
    No longer available
    Dim. l: 30 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #605

    Een eikenhouten commode met vier laden. Omstreeks 1900.

    Une commode à quatre tiroirs en chêne. +- 1900.
    No longer available
    Dim. 105 x 104 x 67 cm
    Estimate: € 200 / 240
View all auction items ›

Veiling van 11 & 12 december 2018

De veiling is volledig - 815 loten in de catalogus. Downloads in .pdf en .xls zijn verkrijgbaar op de downloads pagina.

11 December 2018 19:00
12 December 2018 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 11 December 2018 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More