Other lots in this auction
-
#480A. Chateloin
Een zilveren broche 800‰ met bloemen geschilderd op porselein. Genummerd en gesigneerd.
Une broche en argent 800‰ avec des fleurs peintes sur porcelaine. Numérotée et signée.No longer availableEstimate: € 50/100 -
#238
Een porseleinen vaas in art nouveaustijl, versierd met een meerkleurig van pauwen. Naar Colenbrander.
Un vase en porcelaine Art Nouveau, décoré d'un paon multicolore. D’après Colenbrander.No longer availableDim. h: 40 cmEstimate: € 60/80 -
#357
Drie stuks Chinees hardhouten snijwerk, bestaande uit twee verschillende penseelkokers en een geluksbeeldje.
Trois pièces de sculpture chinoise sur bois dur, composées de deux étuis à pinceaux différents et d'une statue porte-bonheur.No longer availableDim. h: 13, 20 & 26 cmEstimate: € 60/80 -
#467
Een balustervaas van Chinees porselein met een famille-rosedecor van geisha’s in een tuin. Onderaan gemerkt.
Un vase balustre en porcelaine de Chine à décor famille rose de geishas dans un jardin. Marqué en bas.No longer availableDim. h: 61 cmEstimate: € 120/200 -
#57
“De brief”. Een bronzen beeld op arduinen sokkel. Sokkel gerestaureerd.
"La lettre". Une statue en bronze sur un socle en pierre bleue. Socle restauré.No longer availableDim. h: 13,5 cmEstimate: € 100/120 -
#361
Twee verschillende borden van blauw en wit Chinees porselein.
Deux assiettes différentes en porcelaine de Chine bleue et blanche.No longer availableDim. Ø: 20 & 25 cmEstimate: € 35/45 -
#275
Een 18 karaats wit gouden schakelarmband bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1 ct. en citrine met een gezamenlijk gewicht van ± 10 ct.
Bracelet en or blanc 18 ct serti de diamants ayant un poids total de ± 1 ct et de citrines ayant un poids total de ± 10 ct.No longer availableDim. 22,62 gEstimate: € 1750/1850 -
#663
Een lot van drie geëmailleerd metalen reclameborden van De Koninck.
Lot de trois plaques publicitaires en métal émaillé par De Koninck.No longer availableDim. 40 x 60 & 47 x 81 cmEstimate: € 50/80 -
#679
Een luchtertje met één lichtpunt en kristallen pendeloques.
Lustre à un point lumineux et pendeloques en cristal.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 80/100 -
#168
Een sierschotel van Sèvresporselein met een handgeschilderde afbeelding van een dame en een heer in het plat. De vleugel met vergulde motieven op kobaltblauwe fond. Onderaan gemerkt met dubbele ‘L’. De schotel in verguld bronzen montuur, versierd met bloemenguirlandes.
Plat décoratif en porcelaine de Sèvres avec une image peinte à la main d'une dame et d'un monsieur au centre. L'aile aux motifs dorés sur fond bleu cobalt. Marqué en bas d'un double 'L'. La soucoupe à monture en bronze doré, à décor de guirlandes fleuries.No longer availableDim. Ø: 34 cmEstimate: € 200/260 -
#397
Een paar porseleinen dekselvazen met meerkleurig decor van jachtscènes en vergulde randen.
Paire de vases couverts en porcelaine à décor polychrome de scènes de chasse et tranches dorées.No longer availableDim. h: 35 cmEstimate: € 100/120 -
#270
Een 18 K geelgouden gemarteleerde broche in de vorm van een tak.
Une broche martelée en or jaune 18 carats en forme de branche.No longer availableDim. 6,35 gEstimate: € 200/250