Other lots by Decoen
Similar lots by type
-
#549“Personages bij de hotelingang”. Olieverf op paneel.
”Personnages auprès de l’entrée de l'hôtel”. Huile sur panneau.No longer availableDim. 29 x 29 cmEstimate: € 200 / 300 -
#392Fre Steeman“De naaister”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“La couturière”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 22 x 27 cmEstimate: € 200 / 300 -
#592“Moderne compositie”. Olieverf op doek. Zonder signatuur.
”Composition moderne”. Huile sur toile. Pas de signature.No longer availableDim. 60 x 60 cmEstimate: € 200 / 300 -
#294“Spaniël op een kussen”. Olieverf op paneel. XIXe eeuw.
”Epagneul sur coussin”. Huile sur panneau. XIXème siècle.No longer availableDim. 15,5 x 19 cmEstimate: € 120 / 180 -
#609Van der Elst“Zicht op de Semois te Herbeumont”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1973.
“Vue du Semois à Herbeumont”. Huile sur toile. Signée et datée 1973.No longer availableDim. 50 x 60 cmEstimate: € 60 / 100 -
#769Marie-France GarnichPeriod: °1944“Personages”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Personnages”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 140 x 80 cmEstimate: € 100 / 120 -
#639Fernand LiénauxPeriod: 1897 - 1980“Zonnig herfstzicht te Bouillon”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘38.
“Automne doré à Bouillon”. Huile sur toile. Signée et datée 1938.No longer availableDim. 120 x 150 cmEstimate: € 200 / 240 -
#434“Pero geeft haar gevangen vader Cimon de borst”. Olieverf op paneel. Als onderdeel van een groter werk. XVIIIde eeuw.
”Pero qui offre son sein à son père Cimon”. Huile sur panneau. Fait partie d’une oeuvre plus grande. XIXème siècle (?).No longer availableDim. 17 x 12 cmEstimate: € 200 / 300 -
#632Felix De Boeck“Begin en einde”. Olieverf op paneel. Op de verso gesigneerd en gedateerd 1992.
”Début et fin”. Huile sur panneau. Signature au verso et daté 1992.No longer availableDim. 20 x 20 cmEstimate: € 300 / 340 -
#622Joe Van RossemPeriod: °1940“Twee meisjes”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd.
”Deux filles”. techniques mixtes sur papier. Signé.No longer availableDim. 34 x 46 cmEstimate: € 200 / 300 -
#229Floris JespersPeriod: 1889 - 1965“Bloemenvaas”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Vase à fleurs”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 60 x 50 cmEstimate: € 350 / 450 -
#232Helmert Van der FlierPeriod: 1827 - 1899“Koeien en schapen in de wei”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1856.
”Vaches et moutons”. Huile sur panneau. Signé et daté 1856.No longer availableDim. 32 x 43 cmEstimate: € 850 / 1000 -
#759Jan CockxPeriod: 1891-1976“Stilleven met fruit en jachtbuit”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Nature morte, fruits et butin de chasse”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 68 x 80 cmEstimate: € 180 / 240 -
#672Robert HelsmoortelPeriod: 1922 - 2007“Havengezicht”. Olieverf op doek. Zonder signatuur. Beschadigd.
“Vue de port”. Huile sur toile. Sans signature. Dégât.No longer availableDim. 90 x 130 cmEstimate: € 200 / 240 -
#589“Zeilboten”. Olieverf op doek. Draagt handtekening. Russische school.
”Voiliers”. Huile sur toile. Porte une signature. Ecole russe.No longer availableDim. 89 x 69 cmEstimate: € 200 / 300 -
#222“Toren en ruiters in een romantisch landschap”. Olieverf op doek. Restauratie.
”Tours et cavaliers dans un paysage romantique”. Huile sur toile. Restaurations.No longer availableDim. 51 x 65 cmEstimate: € 260 / 360 -
#612“Pastoraal landschap met een naaiende herderin en een slapende herder met hun hond bij hun kudde”. Olieverf op paneel. XIXe eeuw. Zonder signatuur.
“Paysage pastorale avec une bergère cousante et un berger dormant avec leur chien et leur troupeau. Huile sur panneau. XIXe siècle. Sans signature.No longer availableDim. 43 x 68 cmEstimate: € 300 / 400 -
#292Robert DetrixhePeriod: °1935“Liggende poes”. Olieverf op paneel. Gemonogrameerd.
”Chat couché”. Huile sur panneau. Monogramme.No longer availableDim. 17 x 21 cmEstimate: € 120 / 160 -
#614Courtin“Dames met paraplu op de boulevard te Parijs”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Dames aux parapluies dans un boulevard à Paris”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 39 x 29 cmEstimate: € 80 / 100 -
#212Hilaire Bals“Kippen op de mesthoop”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Poules et fumier”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 23 x 40 cmEstimate: € 320 / 400 -
#252Frans Van DammePeriod: 1858 - 1925“Geitjes”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘81.
“Petites chèvres”. Huile sur toile. Signée et datée ‘81.No longer availableDim. 36 x 56 cmEstimate: € 120 / 200 -
#309“Virgo Lactans”. Olieverf op paneel. XVIIe eeuw. Kleine beschadiging bovenaan.
”Virgo Lactans”. Huile sur panneau. XVIIème siècle. Petit dégât au dessus.No longer availableDim. 39 x 28 cmEstimate: € 200 / 300 -
#404Alfons VermeirPeriod: 1905 - 1994“Plattelandszicht”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Scène de campagne”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 30 x 40 cmEstimate: € 200 / 300 -
#499J. Carro***“Romantisch rivierlandschap”. Olieverf op doek. Naar de XIXde eeuwse landschapschilders.
”Paysage romantique”. Huile sur toile. D’après les paysagistes du XIXe siècle.No longer availableDim. 29 x 39 cmEstimate: € 40 / 60
Other lots in this auction
-
#539“Kabuki-acteur als samurai”. Een Japanse houtsnede. XIXe eeuw. Gesigneerd.
”Guerrier”. Une gravure sur bois japonaise. XIXème siècle. Signée.No longer availableDim. 35,5 x 23,5 cmEstimate: € 200 / 240 -
#224“Madonna met kind”. Een plaasteren plaquette met rondom gepolychromeerde motieven van fruit in reliëf.
”Vierge à l’Enfant”. Une plaquette en plâtre, motifs et fruits autour en relief.No longer availableDim. Ø: 78 cmEstimate: € 200 / 300 -
#261Een verguld bronzen klokstel in Lodewijk XV-stijl, bestaande uit een pendule en een paar vierarmige kandelaars. Werkje op batterij. glas van de wijzerplaat manco.
Une garniture de cheminée en bronze doré style Louis XV, comprenant une pendule et une paire de candélabres à quatre bras. Travail sur piles. Le verre du cadran est manquant.No longer availableDim. h: 48 & 53 cmEstimate: € 200 / 220 -
#517Verzameld werk van Dickens in 21 delen. Engelstalig. Uitgegeven bij Chapman and Hall. Begin XXe eeuw.
Collection Dickens en 21 parties. Anglais. Ed. Chapman and Hall. Début XXème siècle.No longer availableEstimate: € 100 / 150 -
#624Een gebeeldhouwd eikenhouten schouwspiegel in renaissancestijl, versierd met leeuwenkoppen en engelenhoofdjes.
Un miroir en chêne sculpté, style Renaissance, décorations de têtes de lions et têtes d’anges.No longer availableDim. 182 x 130 cmEstimate: € 200 / 220 -
#764“Vissers met zicht op Fuji”. Een herdruk van een houtsnede uit de reeks “36 zichten op de berg Fuji”. Lichte vochtschade.
”Pécheurs , vue sur le Fuji”. Une réimpression d’une gravure sur bois venant de la série “ 36 vues de la montagne Fuji”. Quelques dégâts des eaux.No longer availableDim. 16 x 23 cmEstimate: € 80 / 100 -
#705Een gefineerd radiomeubeltje met twee kleine paneeldeurtjes onder het klapblad en ernaast een grotere deur.
Un petit meuble radio en bois de placage à deux portes sous la tablette rabattable et une plus grande porte à côté.No longer availableDim. 92 x 81 x 42 cmEstimate: € 40 / 60 -
#382Bernard Charroy“Meisje op terras”. Litho. Genummerd en gesigneerd buiten de plaat.
”Jeune fille”. Une lithographie. Numérotée et signée hors planche.No longer availableDim. 70 x 55 cmEstimate: € 70 / 100 -
#625Een brede houten tuinbank.
Un banc de jardin en bois. Large.No longer availableDim. 87 x 197 cmEstimate: € 200 / 220 -
#20Een 18 karaats wit en geel gouden ring bezet met diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van ± 0,24 ct.
Une bague en or blanc et jaune 18 ct sertie de diamants ancienne taille ayant un poids total de ± 0, ct.No longer availableDim. 6,55 gEstimate: € 150 / 250 -
#245Een 18 karaats wit en roze gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1,60 ct.
Une bague en or blanc et rose 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 1,60 ct.No longer availableDim. 8,77 gEstimate: € 1800 / 2000 -
#1538 boeken. Sir Walter Scott. “Vie de Napoléon, précédée du Tableau de la Révolution Française”. 10 delen in 5 volumes. Laurent Frères, Bruxelles 1827 Lederen ruggen, in-8. Vochtsporen. Comte de Segur. “Histoire de Napoléon et de la Grande-Armée pendant l’année 1812. Tome premier”. 1 vol. Ed. Baudouin Frères, Paris 1824. In-8. Met uitvouwkaart. En 1 andere.
8 livres. Sir Walter Scott. “Vie de Napoléon, précédée du Tableau de la Révolution Française”. 10 parties en 5 volumes. Laurent Frères, Bruxelles 1827 Dos en cuir, in-8. Traces d’humidité.. Comte de Ségur. “Histoire de Napoléon et de la Grande-Armée pendant l’année 1812. Tome premier”. 1 vol. Ed. Baudouin Frères, Paris 1824. In-8. Avec carte dépliable.Et un autre livre.No longer availableEstimate: € 150 / 200

