Other lots by Claes
#425Ernest ClaesAcht boeken in diverse talen. “Kiki”, Ed. Paris-Bruxelles 1933. “La Vie Joyeuse et Vertueuse du Curé Campens”. Ed. Traducta 1941-1942 (4 exemplaren). “Jeunesse”, zelfde uitgever 1942. “Staré Hodiny” (De Oude Klok in het Tsjechisch). “Pater Cellarius und andere Geschichten aus dem Kempenland”, Leipzig 1957.
#615Ernest ClaesTwaalf boeken door de auteur of met betrekking tot zijn werk.
#635Ernest ClaesErnest Claesgenootschap VZW. “Omkijken naar Ernest Claes” 1985 (met opdracht van Jan Van Hemelryck, de samensteller), “De Twaalf” 1987, “Broederke Valentijn” 1988, “Cel 269” 1990, “Moeders” 1991, “In die nacht zo schoon en stil...” 1992, “Pastor Bonus” 1993, “Kiki” 1994, “De Witte” 1995, “De Grote Verteller” 1996 “Jeroom en Benzamien” 1997,“Jeugd” 1998. “Bei uns in Deutschland” 1999,“Het leven van Herman Coene, Het Kind” 2000. Ed. Lannoo, Tielt. 14 volumes, met de hand genummerd.(..)
Ernest Claesgenootschap VZW. Reviewing Ernest Claes 1985 (dédicace par Jan Van Hemelryck, le compilateur), De Twaalf 1987, Broederke Valentijn 1988, Cel 269 1990, Moeders 1991. “In die nacht zo schoon en stil...” 1992, “Pastor Bonus” 1993, “Kiki” 1994, “De Witte” 1995, “De Grote Verteller” 1996 “Jeroom en Benzamien” 1997,“Jeugd” 1998. “Bei uns in Deutschland” 1999,“Het leven van Herman Coene, Het Kind” 2000. Ed. Lannoo, Tielt. 14 volumes, numérotés à la main.(..)No longer availableEstimate: € 60 / 120 -
#695Ernest ClaesDertien boeken door de auteur of met betrekking tot zijn werk.
Treize livres de l'auteur ou se rapportant à son œuvre.No longer availableEstimate: € 100 / 150
#115Een paar 18 K geelgouden oorbellen bezet met diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van +- 0,70 ct.
Une paire de boucles d'oreilles en or jaune 18 carats serties de diamants taille ancienne d'un poids combiné de +- 0,70 ct.No longer availableDim. 3,60 gEstimate: € 150 / 200 -
#262Een wandspiegel met vergulde rand. Louis XV motief.
#97Twee opgezette vogels, waarbij een waterhoen en een blauw-gevleugelde bergtangara.
#698Een vaas van geslepen kleurloos kristal. Kleine schilfer.
#368Paul Van DesselPeriod: 1956-2021“Etude voor Martine”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 2017.
#644BarbieRose, Rosa. Ed. Mattel, in oorspronkelijke verpakking.
#41Een paar Franse aardewerken pique-fleurs. Gebruiksschade. XVIIIde eeuw.
#87Een bronzen lampenvoet mt kap van glas in lood in de stijl van Tiffany.
#533KashmirEen handgeknoopt kleedje van zijde.
Une robe en soie nouée à la main.No longer availableDim. 203 x 125 cmEstimate: € 60 / 100