Other lots by Corneille
#654Corneille“L’ange descendu des astres”. Gesigneerd, gedateerd ‘92 en genummerd 171/200 buiten de plaat.
“L’ange descendu des astres”. Signée, datée ‘92 et numérotée 171/200 hors planche.No longer availableDim. 49,5 x 61 cmEstimate: € 280 / 300