Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
In bloemvorm samengebrachte plaquettes van jade met een gesculpteerd drakenmotief. Chinees werk. Ingelijst achter glas.

In bloemenvorm samengebrachte plaquettes van jade met een gesculpteerd drakenmotief. Chinees werk. Ingelijst achter glas.

Plaquettes en jade aux motifs sculptés de dragons, rassemblées en forme de fleur. Travail chinois. Encadrées sous verre.
Dim. 49 x 49 cm
SKU: 0812150651.
Category: Uncategorized.
Auction day: 9 December 2015 19:00
Catalogue #651
Estimate: € 80 / 120
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #360

    Een 18 karaats tweekleurige gouden schakelhalssnoer.

    Collier à maillons en or bicolore 18 ct.
    No longer available
    Dim. 53,80 g
    Estimate: € 1000 / 1200
  • #495

    Een 18 karaats tweekleurige gouden schakelhalssnoer.

    Collier à maillons en or bicolore 18 ct.
    No longer available
    Dim. 37,60 g
    Estimate: € 750 / 850
  • #580

    Een 18 karaats geel gouden halssnoer met hanger bezet met een Medusa hoofd, fantasiestenen en parels.

    Collier en or jaune 18 ct et pendentif à la tête de Méduse, entourée de pierres de fantaisie et de perles.
    No longer available
    Dim. 25,93 g
    Estimate: € 500 / 600
  • #551,1

    Indisch wandtapijt met paillettes.

    No longer available
    Dim. 85 x 130 cm
    Estimate: € 200 / 250
  • #350

    Een 18 karaats geel gouden hanger bezet met een munt van twenty dollers. 1895. Unites States of Amerika.

    Pendentif en or jaune 18 ct tenant une pièce de monnaie de vingt dollar. Etats-Unis 1895.
    No longer available
    Dim. 44,60 g
    Estimate: € 900 / 1000
  • #379

    Een lot van twaalf diverse lijsten met grafisch werk.

    Lot de 12 cadres contenant des oeuvres graphiques.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #565

    Een 18 karaats geel gouden schakelarmband met een hanger in de vorm van een eikel.

    Bracelet à maillons en or jaune 18 ct et un pendentif en forme de gland.
    No longer available
    Dim. 35,59 g
    Estimate: € 700 / 800
  • #345

    Een 18 karaats geel gouden slavenarmband bezet met fantasiestenen.

    Bracelet d’esclave en or jaune 18 ct serti de pierres de fantaisie.
    No longer available
    Dim. 13,33 g
    Estimate: € 260 / 350
  • #325

    Een 18 karaats geel gouden sleutelhanger met het embleem van Mercedes.

    Porte clefs en or jaune 18 ct au logo de Mercedes-Benz.
    No longer available
    Dim. 19,80 g
    Estimate: € 400 / 500
  • #315

    Een 18 karaats tweekleurige gouden slavenarmband bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,50 ct.

    Bracelet d’esclave en or à deux couleurs 18 ct serti de diamants ayant un poids total de ± 0,50 ct.
    No longer available
    Dim. 61,35 g
    Estimate: € 1300 / 1400
  • #743
    Rosenthal

    Een gedeeltelijk servies van wit porselein met vergulde rand.

    No longer available
  • #480

    Een paar 18 karaats tweekleurige geel gouden oorbellen.

    Paire de boucles d’oreilles en or jaune à deux tons 18 ct.
    No longer available
    Dim. 7,75 g
    Estimate: € 150 / 200
  • #550
    Orfina

    Een 18 karaats geel gouden dameshorloge met 18 karaats geel gouden schakelarmband.

    Montre à bracelet en or jaune 18 ct. Bracelet également en or jaune 18 ct.
    No longer available
    Dim. 36,65 g
    Estimate: € 600 / 800
  • #340
    Quartz

    Een 18 karaats geel gouden dameshorloge met 18 karaats tweekleurige gouden schakelarmband.

    Montre à bracelet en or jaune 18 ct. Bracelet également en or bicolore 18 ct.
    No longer available
    Dim. 36,60 g
    Estimate: € 800 / 1000
  • #605
    Pontiac

    Een 18 karaats geel gouden dameshorloge met 18 karaats geel gouden schakelarmband.

    Montre à bracelet en or jaune 18 ct. Bracelet également en or jaune 18 ct.
    No longer available
    Dim. 23,54 g
    Estimate: € 400 / 500
  • #440

    Een 18 karaats geel gouden sleutelhanger met het embleem van Mercedes.

    Porte clefs en or jaune 18 ct au logo de Mercedes-Benz.
    No longer available
    Dim. 10,80 g
    Estimate: € 200 / 300
  • #650
    Genève Quartz

    Een 18 karaats geel gouden dameshorloge met 18 karaats geel gouden schakelarmband.

    Montre à bracelet dame en or jaune 18 ct. Bracelet à maillons en or jaune 18 ct également.
    No longer available
    Dim. 65,58 g
    Estimate: € 1300 / 1500
  • #570
    Genève Quartz

    Een 18 karaats geel gouden dameshorloge met 18 karaats geel gouden schakelarmband.

    Montre à bracelet en or jaune 18 ct. Bracelet également en or jaune 18 ct.
    No longer available
    Dim. 68,88 g
    Estimate: € 1400 / 1600
  • #620

    Een 18 karaats geel gouden dameshorloge bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,25 ct. met 18 karaats tweekleurige gouden schakelarmband.

    Montre à bracelet de dame en or jaune 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,25. Bracelet à maillons en or bicolore 18 ct.
    No longer available
    Dim. 40,05 g
    Estimate: € 800 / 1000
  • #505

    Zes 22 karaats geel gouden munten. Napoleon III. 10 Francs. 1857. 1858. 1859 x 3 en 1864. Gemonteerd als hangertjes.

    Six pièces de monnaie en or jaune 22 ct. Profil de Napoléon III, 1857, 1858, 3 x 1859 et 1864. Montées comme pendentifs.
    No longer available
    Dim. 19,43 g
    Estimate: € 500 / 650
  • #560

    Een 18 karaats geel gouden schakelarmband.

    Bracelet à maillons en or jaune 18 ct.
    No longer available
    Dim. 24,68 g
    Estimate: € 450 / 550
  • #700
    Quartz

    Een 18 karaats geel gouden dameshorloge met 18 karaats geel gouden schakelarmband.

    Montre à bracelet en or jaune 18 ct. Bracelet également en or jaune 18 ct.
    No longer available
    Dim. 99,85 g
    Estimate: € 2000 / 2200
  • #510

    9 Turkse muntjes van geel goud 22 ct: een iets grotere, van 100 Kurush uit 1916 en acht kleintjes van 50 Kurush met de beeldenaar van Kemal Attatürk uit 1998, 2000, 2003 en 2004. Gemonteerd als hangertjes.

    9 pièces de monnaie turques en or jaune 22 ct: le plus grand de 100 Kurush de 1916, les autres de 50 Kurush au profil de Kemal Attatürk de 1998, 2000, 2003 et 2004. Montées comme pendentifs.
    No longer available
    Dim. 23,50 g
    Estimate: € 500 / 600
  • #335

    Een 18 karaats geel gouden schakelhalssnoer met bijpassende armband.

    Collier à maillons en or jaune 18 ct et bracelet assorti.
    No longer available
    Dim. 43,05 g
    Estimate: € 850 / 950

Other lots in this auction

  • #30

    Een halssnoer van natuurparels met zilveren slot.

    Collier de perles naturelles. Fermoir en argent.
    No longer available
    Estimate: € 300 / 350
  • #631

    Een zittende Boeddha met 24 armen van monochroom wit porselein naar het blanc de Chine.

    Bodhisatva assis à 24 bras. Porcelaine monochrome blanche d’après les blancs de Chine.
    No longer available
    Dim. h: 33 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #655

    Een wandklok van gedeeltelijk zwart gelakt hout en versierd met een gedrukt landschapsdecor. Omstreeks 1850. Duits werk.

    Pendule murale en bois partiellement laquée noir et décorée d’un paysage imprimé. Allemagne, vers 1850.
    No longer available
    Dim. H 75 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #433

    Een schotel van Imariporselein met gelobde rand.

    Plat en porcelaine d’Imari au bord lobé.
    No longer available
    Dim. Ø 32 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #77

    Een siercoupe van rood glas, versierd met een handgeschilderd bloemendecor en kristallen pendeloques.

    Coupe en verre rouge décorée de fleurs peintes à la main et des pendeloques en cristal.
    No longer available
    Dim. h: 37 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #158

    Een lot Brussels porselein, bestaande uit drie bekers, twee kleine cachepots en een kopje met schoteltje. XIXe eeuw.

    Lot de porcelaines de Bruxelles comprenant trois gobelets, deux petits cache-pot, une tasse et sa soucoupe. XIXe siècle.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 100
  • #488

    Een vaas van Chinees porselein met een Cantondecor. XIXe eeuw. Gemonteerd als lampenvoet. Onderaan gemerkt.

    Vase en porcelaine de Chine au décor Canton. XIXe siècle. Monté en lampe et avec marque sous la base.
    No longer available
    Dim. h: 30 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #436

    Een presenteervitrine met ± 38 tropische vlinders.

    Vitrine de présentation contenant ± 38 papillons exotiques.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 80
  • #558

    Een lot Aziatisch aardewerk, bestaande uit een eironde vaas met een decor van een paradijsvogel, een schotel met een vissendecor en een hoofdkussen met een fabeldier in het decor.

    Lot de faïences asiatiques comprenant un vase ovoïde décoré d’un oiseau du paradis, un plat au décor de poissons et un coussin décoré d’un animal fabuleux.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 80
  • #38

    Een lot varia: replica’s van iconen, beeldjes, ritueel textiel enz. Drie dozen.

    Lot varié: des répliques d’icônes, des statuettes, des textiles rituels etc. Trois boîtes.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 100
  • #482

    “Zittend naakt”. Olieverf op doek.

    “Nu assis”. Huile sur toile.
    No longer available
    Dim. 90 x 70 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #109
    Jozef Adriaan Callaerts

    “Begijnhof van Lier”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    “Béguinage de Lierre”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 60 x 48 cm
    Estimate: € 100 / 150
View all auction items ›

Veiling van 8 & 9 december 2015

Deze veiling is volledig - 801 loten.

8 December 2015 19:00
9 December 2015 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 9 December 2015 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More