Other lots in this auction
-
#609
Een glasservies van geslepen kleurloos Belgisch glas, bestaande uit 13 rodewijnglazen, een wittewijnglas, een aperitiefglas, 7 champagnecoupes en 8 borrelglaasjes.
Service à verres en verre taillé incolore comprenant 13 verres à vin rouge, un verre à vin blanc, un verre à apéritif, 7 coupes à champagne et 8 gouttes. Travail belge.No longer availableEstimate: € 30/50 -
#589
Een cylinderbureau in mahoniehoutfineer met onderaan negen laden, bovenaan een grote en twee kleine laden boven het rolluik. XIXe eeuw, twee poten gerestaureerd en schade aan het fineer.
Bureau à cylindre en placage d’acajou. Le bas ouvrant à neuf tiroirs, le dessus à un grand et deux petits tiroir au dessus du volet. XIXe siècle. Deux pieds restaurés et dégâts au placage.No longer availableDim. b: 136 cmEstimate: € 300/500 -
#218
Een XVIIIe eeuwse beeldenconsole van gebeeldhouwd en gepolychromeerd hout, versierd met een rondboog. Het binnenwerk roterend met drie verschillende nissen.
Console à statues en bois sculpté et polychromé décorée d’un arc. Trois niches à intérieur tournant. XVIIIe siècle.No longer availableDim. h: 90 cmEstimate: € 200/300 -
#674
Een lot van zesentwintig boeken met betrekking tot oorlog en geschiedenis, waaronder Larousse in zes delen, de memoires van Churchill in vier delen, enz.
Un lot de 26 livres en relation avec la guerre et l’Histoire, dont le Larousse en six volumes, les mémoires de Churchill en quatre volumes etc.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#296
Een handgeknoopt Perzisch wollen karpet met een centraal motief.
Une carpette persane en laine nouée main avec un motif central.No longer availableDim. 207 x 148 cmEstimate: € 200/300 -
#209Jules De CortPeriod: 1918 - 1999
“Oude boom bij een korenveld”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Vieil arbre prés du champ au blé”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 70 x 88 cmEstimate: € 200/240 -
#543
“Chinese wijze met staf”. Een beeld van meerkleurig porselein.
”Sage chinois avec son bâton”. Une statue en porcelaine polychrome.No longer availableDim. h: 60 cmEstimate: € 270/320 -
#576
Een commode van mahoniehoutfineer met vier laden en een wit marmeren blad. XIXe eeuw.
Une commode en bois de placage d’acajou à quatre tiroirs et une tablette en marbre blanc. XIXième siècle.No longer availableDim. b: 106 cmEstimate: € 120/200 -
#371
Een Madonna met kind van meerkleurig en verguld Brussels porselein. Omstreeks 1900.
Vierge à l’Enfant en porcelaine bruxelloise polychrome. ± 1900.No longer availableDim. h: 32 cmEstimate: € 40/60 -
#719
Een messingen hangluchter met gesatineerde glazen kap.
Un lustre en laiton avec abat-jour en verre.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#426
Twee verschillende Aziatische houten sokkeltjes.
Deux socles en bois asiatiques.No longer availableDim. h: 19 & 24 cmEstimate: € 40/60 -
#743
Een theepotje van Chinees porselein met een meerkleurig decor van Lange Lijzen in een tuin. Onderaan gemerkt.
Une théière en porcelaine de Chine avec un décor polychrome de longues élises dans un jardin. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 19 cmEstimate: € 55/75