Other lots in this auction
-
#265
Een paar 18 karaats wit gouden oorbellen bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,50 ct.
Paire de boucles d’oreilles en or blanc 18 ct serties de diamants ayant un poids total de ± 0,50 ct.No longer availableDim. 1,65 gEstimate: € 500/600 -
#238Sonja Rykiel
Een handtas van bruin leder.
Un sac à main en cuir brun.No longer availableEstimate: € 200/220 -
#111The Franklin Mint
“Intruder”. Een groep van gepatineerd brons naar ontwerp van Lanford Monroe. Onderaan gemerkt. 1990.
”Intrus”. Un groupe en bronze d’après Lanford Monroe. Marque sous la base. 1990.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 60/100 -
#781
Een ronde metalen luchter met vier lichtpunten, versierd met strikken, duivelskoppen en beesten. Omstreeks 1900.
Un lustre rond à quatre points lumineux, décoration de noeuds, de têtes de diable et animaux. Vers 1900.No longer availableDim. Ø: 50 cmEstimate: € 100/120 -
#574Piet JacobsPeriod: °1934
“Spaanse stad”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1968.
“Ville espagnole”. Huile sur toile. Signée et datée 1968.No longer availableDim. 100 x 120 cmEstimate: € 100/140 -
#241Edouard DrouotPeriod: 1859 - 1945
“Rustende boer”. Bronzen beeld op marmeren sokkel. Gesigneerd.
”Fermier au repos”. Une statue en bronze sur socle en marbre.No longer availableDim. 30 x 46 x 15 cmEstimate: € 300/400 -
#78
Een vaas van geel koper met een gegraveerd decor. In de fries een classicistische voorstelling en het opschrift “Molenbeek - Attractions à son président d’honneur 12 avril 1924. Binnenin blauw geëmailleerd.
Un vase en cuivre jaune avec un décor gravé. Dans la frise se trouve une représentation classistique et l’écriture “Molenbeek - Attractions à son président d’honneur 12 avril 1924”. L’intérieur du vase est en bleu émaillé.No longer availableDim. h: 25,5 cmEstimate: € 100/120 -
#505Jaldar
Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Un tapis d’orient en laine fait main.No longer availableDim. 219 x 302 cmEstimate: € 100/180 -
#259
“Damesportret”. Olieverf op paneel. XIXde eeuw.
“Portrait de dame”. Huile sur panneau. XIXième siècle.No longer availableDim. 31 x 26 cmEstimate: € 150/250 -
#456
Een mahoniehouten tafel met uitklapbare zijden op centrale voet, eindigend in vier messingen leeuwenpoten. Engeland.
Table en acajou à deux abattants et sur pied central, terminant en quatre griffes en laiton. Travail anglais.No longer availableDim. 140 x 90 cmEstimate: € 120/200 -
#540
Een fauteuil-à-la-Reine van gebeeldhouwd notenhout, bekleed met blauw fluweel. Mogelijk Luik, XIXde eeuw.
Un fauteuil-à-la-Reine en noyer sculpté, revêtement en velours bleu.No longer availableEstimate: € 240/360 -
#478
Een pompoenvormig theepotje van blauw en wit Chinees porselein met verzilverd metalen monturen, versierd met draken en het deksel getooid met een aapje.
Théière de forme citrouille en porcelaine de Chine bleue et blanche aux montures argentées et à décor de dragons. Couvercle surmonté d’un petit singe.No longer availableDim. h: 16 cmEstimate: € 80/100