Other lots in this auction
-
#407Een meerkleurig porseleinen siervaas in de vorm van een golf met schelpen en dolfijnen.
Vase décoratif en porcelaine multicolore en forme de vague avec coquillages et dauphins.No longer availableDim. h: 50 cmEstimate: € 65 / 75 -
#313Een lot kunstkeramiek, bestaande uit een rode geglazuurde tabakspot, een kruisje met signatuur ‘Perignem’, een bas-reliëf met ruiter te paard en een sierbord.
Lot de céramiques d'art, composé d'un pot à tabac émaillé rouge, d'une croix avec signature 'Perignem', d'un bas-relief avec cavalier à cheval et d'une assiette décorative.No longer availableDim. h: 17, 22 & 28 cm Ø: 30 cmEstimate: € 35 / 45 -
#7Val Saint-LambertEen driedelig toiletstel en een kandelaar van kleurloos geslepen kristal. Onderaan gemerkt, twee met label.
Garniture de toilette trois pièces et bougeoir en cristal taillé incolore. Marqués en bas, deux avec étiquette.No longer availableDim. H: 9-25cmEstimate: € 40 / 50 -
#449“Fun Gallery exhibition”. Een zeefdruk naar een werk van Keith Haring uit 1983. Onder licentie uitgegeven bij Artestar in New York.
« Exposition Fun Gallery ». Une sérigraphie d'après une œuvre de Keith Haring de 1983. Publiée sous licence par Artestar à New York.No longer availableDim. H: 64-76cmEstimate: € 260 / 300 -
#371Een zeshoekig Chinees porseleinen theepotje met een meerkleurig decor van personages. Onderaan gemerkt.
Théière hexagonale en porcelaine de Chine à décor multicolore de personnages. Marqué en bas.No longer availableDim. h: 15 cmEstimate: € 40 / 50 -
#488Een paar vazen van Satsuma-aardewerk. Onderaan gemerkt.
Une paire de vases en faïence de Satsuma. Marqués sous la base.No longer availableDim. h: 38 cmEstimate: € 60 / 80 -
#280Een 18 K geelgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,30 ct. en een centrale aquamarijn van +- 0,40 ct.
Une bague en or jaune 18 kt sertie de diamants taille brillant d'un poids combiné de +- 0,30 ct et d'une aigue-marine centrale de +- 0,40 ct.No longer availableDim. 3,23 gEstimate: € 650 / 700 -
#535“De hofmakerij”. Een grote groep van meerkleurig Duits porselein. Gemerkt achteraan.
“Courtiser”. Grand groupe en porcelaine polychrome allemande. Marque à l’arrière.No longer availableDim. h: 40 cmEstimate: € 200 / 240 -
#52J. De Jonge“Hoevezicht”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd ‘67.
"Vue de la ferme". Peinture à l'huile sur panneau. Signé et daté '67.No longer availableDim. 45 x 59 cmEstimate: € 50 / 80 -
#170Een paar 18 K roze gouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,20 ct.
Une paire de boucles d'oreilles en or rose 18 ct serties de diamants d'un poids combiné de +- 0,20 ct.No longer availableDim. 2,90 gEstimate: € 350 / 450 -
#524Christel Van Raemdonck“Kloning”. Olieverf op doek. Gesigneerd op de verso.
"Clonage". Huile sur toile. Signée au verso.No longer availableDim. 120 x 80 cmEstimate: € 80 / 100 -
#247Val Saint LambertEen drageoir van geslepen en rood gedubbeld kristal. Gemerkt met label en onderaan gegraveerd.
Un drageoir de cristal taillé et doublé rouge. Marqué avec étiquette et gravé sur le fond.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 100 / 120




