Other lots in this auction
-
#527
Een grote balustervaas van Chinees porselein met Cantondecor.
Un grand vase balustre en porcelaine de Chine à décor de Canton.No longer availableDim. h: 107 cmEstimate: € 250/400 -
#122De Wael
“Zeilschepen op zee”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
"Voiliers en mer". Peinture à l'huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 50 cm x 70 cmEstimate: € 80/120 -
#563Maria Innocentia Hummel
“Apple tree girl”. Een schemerlampje met twee kindjes bij een boom. Ed. Goebel. Gesigneerd en genummerd 229. Hoogte zonder montuur.
"Fille aux pommiers". Une lampe crépusculaire avec deux enfants près d'un arbre. Éd. Goebel. Signée et numérotée 229. Hauteur sans monture.No longer availableDim. H. 19 cmEstimate: € 40/60 -
#488
Een paar vazen van Satsuma-aardewerk. Onderaan gemerkt.
Une paire de vases en faïence de Satsuma. Marqués sous la base.No longer availableDim. h: 38 cmEstimate: € 60/80 -
#548
“Twee dames”. Een groepje van meerkleurig Meissenporselein. Gemerkt met gekruiste degens.
"Deux dames". Un groupe de porcelaine multicolore de Meissen. Marqué aux épées croisées.No longer availableDim. h: 23,5 cmEstimate: € 80/100 -
#522Felix De BoeckPeriod: 1898 - 1995
“Zelfportret”. Olieverf op paneel. Op de verso gesigneerd en gedateerd 1980.
"Autoportrait". Peinture à l'huile sur panneau. Signé et daté 1980 au verso.No longer availableDim. 78 x 30 cmEstimate: € 1100/1300 -
#271Val Saint-Lambert
Vier diverse kleine vazen van geslepen kristal, in de massa deels rood gekleurd. Twee met rond voetstuk. Onderaan gemerkt en met label.
Quatre petits vases divers en cristal taillé, en partie teinté rouge dans la masse. Deux avec socle rond. Marqué en bas et avec étiquette.No longer availableDim. H. 22 à 14,5 cmEstimate: € 80/100 -
#124Alfred OstPeriod: 1884 - 1945
“De misviering”. Gemengde techniek op papier. Gemonogrameerd en gedateerd “XVIII”.
"La messe". Technique mixte sur papier. Monogrammé et daté "XVIII".No longer availableDim. 35 x 27 cmEstimate: € 180/240 -
#322Romain MalflietPeriod: 1910 - 2006
“Dorpsplaats Belsele” & “ Maelderghemmolen St-Denys Boekel”. Twee etsen. Gesigneerd en genummerd 38/50 & 45/100.
"Place du Village Belsele" & "Maelderghemmolen St-Denys Boekel". Deux gravures. Signées et numérotées 38/50 & 45/100.No longer availableDim. 19 x 20 cm & 35 x 23 cmEstimate: € 40/60 -
#340
“Bathtime for teddy”. Een houten lavabomeubeltje met handgeschilderde decors. Op de zijkant gedateerd 1927, het spoelbakje recenter uit 1952.
"L'heure du bain pour Teddy". Un meuble lavabo en bois aux décors peints à la main. Daté 1927 sur le côté, le lavabo plus récent de 1952.No longer availableDim. 90 x 55 x 52 cmEstimate: € 60/80 -
#233
“De landverhuisster”. Een gepatineerd bronzen beeld op natuurstenen sokkel. Gedateerd 1993 en genummerd 87/3999.
"L'émigrée". Une statue en bronze patiné sur un socle en pierre naturelle. Daté de 1993 et numéroté 87/3999.No longer availableDim. h: 38 cmEstimate: € 200/300 -
#411
Een decoratieve glazen vaas met vierkleurig decor. Belgisch werk.
Vase décoratif en verre à décor quadricolore. Travail belge.No longer availableDim. h: 26 cmEstimate: € 80/120