Other lots in this auction
-
#100
Een parelhalssnoer met aventurijn en een 14 K witgouden slot bezet met drie briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,10 ct.
Un collier de perles avec aventurine et un fermoir en or blanc 14 kt serti de trois diamants d'un poids combiné de +- 0,10 ct.No longer availableEstimate: € 200/250 -
#580
Een tweezits canapé met gecapitoneerde stoffen bekleding.
Un canapé deux places avec un revêtement en tissu capitonné.No longer availableDim. 90 x 155 x 85 cmEstimate: € 60/100 -
#405
Een verzilverd metalen bestek met Lodewijk XV-motieven. In ménagère.
Couverts en métal argenté aux motifs Louis XV. En ménagere.No longer availableEstimate: € 100/120 -
#58
“Kind met bloem”. Een beeld van monochroom wit biscuit op verguld messingen voet. Gemerkt binnenin.
"Enfant à la fleur". Une statue en biscuit blanc monochrome sur socle en laiton doré. Marqué à l'intérieur.No longer availableDim. h: 47 cmEstimate: € 80/120 -
#298
Een bronzen tafellampje met kapje van glas in lood.
Une lampe de table en bronze avec un abat-jour en vitrail.No longer availableDim. h: 34 cmEstimate: € 40/50 -
#647
Een paar glazen stolpjes.
Une paire de cloches en verre.No longer availableDim. h: 28 cmEstimate: € 35/40 -
#207Val Saint Lambert
Een vaas van geslepen en blauw gedubbeld kristal. Onderaan gemerkt en genummerd MPV 85/6034.
Vase en cristal taillé et doublé bleu. Marqué et numéroté MPV 85/6034 en bas.No longer availableDim. h: 31 cmEstimate: € 80/120 -
#11
Een paar kleine terrines met deksels van Frans porselein met een verguld en lichtblauw decor. Zonder merk.
Paire de petites terrines à couvercles en porcelaine de France à décor or et bleu clair. Sans marque.No longer availableDim. L. 24 cm, H. 16 cmEstimate: € 40/60 -
#232
Een paar kleine butlerspiegels in verguld houten lijst.
Une paire de petits miroirs de majordome dans un cadre en bois doré.No longer availableDim. Ø: 50 cmEstimate: € 80/120 -
#514
“Jager te paard met jachthoorn en -honden”. Een grote bronzen groep op marmeren voetstuk. Recente geut naar werk van P. J. Mêne.
Chasseur à cheval avec cor de chasse et chiens. Grand groupe en bronze sur socle en marbre. Fonte récente d'après l'oeuvre de P. J. Mêne.No longer availableDim. h: 75 cmEstimate: € 400/700 -
#42Jaak GorusPeriod: 1901- 1981
“Hoeve in een landschap”. Houtskool en pastel op papier. Gesigneerd.
"Ferme dans un paysage". Fusain et pastel sur papier. Signé.No longer availableDim. 26 x 34 cmEstimate: € 35/50 -
#2Julien SeverinPeriod: 1888 - 1975
“Rupelmonde”. Een ets. Gesigneerd en genummerd 5/30 buiten de plaat.
"Rupelmonde". Une gravure. Signée et numérotée 5/30 hors planche.No longer availableDim. 12 x 9 cmEstimate: € 25/40