#393Maria Innocentia Hummel“Auf heimlicher Wegen & Exclusive Edition ‘92-93 ”. Twee beeldjes van veelkleurig biscuit. Ed. Goebel. Onderaan gemerkt, genummerd 386 & 463.
"Auf heimlicher Wegen & Exclusive Edition '92-93". Deux figurines de biscuit multicolore. Éd. Goebel. Marquées en bas, numérotées 386 & 463.No longer availableDim. H. 13,5 cmEstimate: € 65 / 85 -
#236Engelse ééndeursvitrine met latwerk in de deur. Notenhout. Enkele rudimentaire herstellingen aan het dak. Georgian stijl, XIXde eeuw.
Vitrine anglaise à une porte avec treillis dans la porte. noyer. Quelques réparations rudimentaires du toit. Style géorgien, XIXème siècle.No longer availableDim. 175 x 91 x 30 cmEstimate: € 200 / 300 -
#482“Javaans landschap”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
"Paysage javanais". Aquarelle sur papier. Signé.No longer availableDim. 16 x 28 cmEstimate: € 50 / 800 -
#33Een achthoekige bolle vaas van gepolychromeerd Delfts aardewerk.
Vase octogonal convexe en faïence de Delft polychrome.No longer availableDim. h: 27 cmEstimate: € 40 / 50 -
#66Een gesculpteerde armstoel in Louis XIII-stijl. Met voetbankje.
Fauteuil sculpté de style Louis XIII. Avec repose-pieds.No longer availableDim. H: 115cmEstimate: € 60 / 100 -
#576Een handgeknoopt Turks wollen kleedje. Enige slijtage.
Un tapis en laine turque noué à la main. Usure.No longer availableDim. 240 x 118 cmEstimate: € 40 / 50 -
#526Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijtje van zijde.
#123Delvaux, BruxellesEen donkerbruin lederen crossover-tas, unisex.
#139Van der Veken (?)“Schapen en kippen bij de stal”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Moutons et poules à la grange". Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 40 x 60 cmEstimate: € 100 / 120 -
#219Een butlerspiegel in verguld houten lijst.
Miroir de majordome dans un cadre en bois doré.No longer availableDim. Ø: 63 cmEstimate: € 80 / 120