Similar lots by type
-
#2
“Kruisbeeld op de binnenkoer van Het Steen” - Fr. Roth & “Het venster” - Mieke Nix. Twee ingekleurde etsen. Beide gesigneerd buiten de plaat en de tweede genummerd 47/50.
“Croix sur la cour du Steen à Anvers” par Fr. Roth. et “La fenêtre” par Mieke Nix. Deux eaux-fortes en couleurs. Signées hors planche, la deuxième numérotée 47/50.No longer availableDim. 27 x 21 & 17,5 x 16,5 cmEstimate: € 20/30 -
#469Hiroshige IIPeriod: 1826 - 1869
“Roman van Genji”. Een ingekleurde Japanse houtsnede. 1861.
”Roman de Genji”. Une gravure sur bois en couleurs japonaise. 1861.No longer availableDim. 33 x 24 cmEstimate: € 80/120 -
#12Claes Pieter Berchem
“Herder met paarden en geiten”. Een XVIIe eeuwse gravure. Gemonogrammeerd in de plaat.
”Berger avec chevaux et chèvres”. Une gravure du XVIIe siècle. Monogrammée.No longer availableDim. 17 x 11,8 cmEstimate: € 25/35 -
#219Verrerie Leroy de Paris
“Souvenir de la verrerie artistique - Tissage du Verre.” Affiche van de wereldtentoonstelling van 1894 te Antwerpen met geweven glas.
”Souvenir de la verrerie artistique - Tissage du verre”. Une affiche de l’exposition mondiale de 1894 à Anvers.No longer availableDim. 43 x 32,5 cmEstimate: € 120/160 -
#442
“Kois”. Een ingekleurde houtsnede. Een herdruk van een werk van Koniyoshi.
”Cois”. Une gravure sur bois en couleurs. Une réimpression d’après une oeuvre par Koniyoshi.No longer availableDim. 38,5 x 25 cmEstimate: € 40/60 -
#19Kurt PeiserPeriod: 1887-1962
“Straatzicht”. Een ets. Gesigneerd en genummerd 1/50 buiten de plaat.
”Scène de rue”. Une eau-forte. Signée et numérotée 1/50 hors planche.No longer availableDim. 22,5 x 14 cmEstimate: € 60/100 -
#64Bernard CharoyPeriod: °1931
“Jonge vrouw met hoed en parels”. Een lithografie. Gesigneerd en genummerd 24/25 buiten de plaat.
”Jeune femme à chapeau et perles”. Une lithographie. Signée et numérotée 24/25 hors planche.No longer availableDim. 46,5 x 36 cmEstimate: € 100/120 -
#39Pierre-Yves TrémoisPeriod: °1921
“Moederschap”. Een lithografie. Gesigneerd en genummerd 124/385 buiten de plaat.
”Maternité”. Une lithographie. Signée et numérotée 124/385 hors planche.No longer availableDim. 51 x 34 cmEstimate: € 80/100 -
#32
Een oude kaart van Brabant uit een atlas. Laat XVIIIe eeuw.
Une carte du Brabant ancienne venant d’un atlas. Fin XVIIIe siècle.No longer availableDim. 42 x 52 cmEstimate: € 100/120 -
#699
Drie kaders met reproducties van oude gravures met bloemenvazen.
Trois cadres, des reproductions d’anciennes gravures de vases fleuris.No longer availableDim. 61 x 87 cmEstimate: € 30/50 -
#709
Een reeks van twaalf ingekaderde figuren van een verhalenkalender naar werken van Felix Timmermans.
Une série de douze figures encadrés d’après un calendrier par Felix Timmermans.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#29Alphonse MoraPeriod: 1891 - 1977
“Zeelieden”. Een houtsnede. Gesigneerd en genummerd 29/30 buiten de plaat.
”Marins”. Une gravure sur bois. Signée et numérotée 29/30 hors planche.No longer availableDim. 50 x 40 cmEstimate: € 25/35 -
#69Armand Apol
“Kraambezoek”. Een kleurenets naar een werk van Jakob Smits. Gesigneerd en genummerd 140/200 buiten de plaat.
”Visite rendue à l'accouchée”. Une eau-forte en couleurs d’après une oeuvre par Jakob Smits. Signée et numérotée 140/200 hors planche.No longer availableDim. 52 x 56 cmEstimate: € 80/120 -
#104Victor Marie Picot
“Nimfen”. Een met de hand ingekleurde gravure in mahoniehouten kader uit de tijd. Londen, 1780.
”Nymphes”. Une gravure mise en couleurs à la main dans un cadre en acajou d’époque. Londres, 1780.No longer availableDim. 56 x 46Estimate: € 100/120 -
#739Mario BrunettiPeriod: 1907 - 1995
“Aliante”. Een zeefdruk. Gesigneerd en genummerd 50/150 buiten de plaat.
”Aliante”. Une sérigraphie. Signée et numérotée 50/150 hors planche.No longer availableDim. 28 x 57 cmEstimate: € 30/50
Other lots in this auction
-
#502
“Veldweg bij een kleine hoeve”. Olieverf op paneel. Gemonogrammeerd B.C.K.
”Chemin de terre et fermette”. Huile sur panneau. Monogrammé B.C.K.No longer availableDim. 18 x 13 cmEstimate: € 80/120 -
#21
Een bronzen bureauset, bestaande uit een boekenrekje, een pennenhouder, een asbak, een belletje, een inktpot met glazen recipiënt en een brievenplateautje.
Une garniture de bureau, comprenant un petit porte-livres, un porte-plûmes, un cendrier, une sonnette, un encrier à récipient en verre et un petit plateau à lettres.No longer availableEstimate: € 50/80 -
#258
Een gewei van een gazelle op houten muurplaat.
Un bois de gazelle monté sur une planche en bois.No longer availableDim. h: 70 cmEstimate: € 100/120 -
#191
Een Romeins misboek in met goud versierde lederen band met verzilverde sloten. Uitgegeven bij Plantin. Antwerpen, 1773. In zeer goede staat.
Un missel romain à reliure en cuir doré et fermoirs argentés. Ed. Plantin. Anvers, 1773. En excellent état.No longer availableEstimate: € 350/450 -
#768
“Album historique de timbres postes”. Met oude postzegels (medio XIXde tot einde jaren 1920). Letsels en manco’s.
”Album historique de timbres postes”. Contenant des anciens timbres (mi XIXème siècle jusqu'à la fin des années ‘20).No longer availableEstimate: € 100/160 -
#752
Een lot van acht verschillende kandelaars, waarbij vijf van rood koper en drie van messing.
Un lot de huit candélabres différents, dont cinq en cuivre rouge et trois en laiton.No longer availableDim. h: 17 - 28 cmEstimate: € 40/50 -
#82Anna Boch
“Heidezicht”. Pastel. Gesigneerd.
”Paysage de bruyère”. Pastel. Signé.No longer availableDim. 39 x 29 cmEstimate: € 100/150 -
#16
Een klein George I bijzetmeubeltje met gegolfde zijden met een kleine lade en een uitschuifbaar blad.
Un petit meuble George I, les côtes ondulées avec un tiroir et une tablette coulissante.No longer availableDim. 80 x 34 x 28 cmEstimate: € 80/100 -
#108
“Het akkoord”. Een bronzen beeldje op arduinen sokkel.
”L’accord”. Une statue en bronze sur un socle en pierre de taille.No longer availableDim. h: 33 cmEstimate: € 80/100 -
#17
Een lot tin, bestaande uit tien maatbekers, twee klepkannen, een vaasje en vier schotels. Deels XIXde eeuw.
Un lot d’étain, comprenant dix mesures, deux verseuses à couvercle, un petit vase et quatre plats. En partie XIXe siècleNo longer availableEstimate: € 100/120 -
#377
Een lot koper, bestaande uit een bugel, een vierdelig haardstel, twee pepermolens, een schuimspaan, een beddenpan, enz.
Un lot de cuivre, comprenant un bugle, une garniture de cheminée en quatre pièces, deux moulins à poivre, une écumoire, une panne de lit, etc...No longer availableEstimate: € 30/40 -
#628
Een dekselvaas van Chinees polychroom porselein met pleine page decor van vogels en bloeiende struiken. Randschade aan de dekselknop. Onderaan gemerkt. Met houten sokkel.
Un vase à couvercle en porcelaine de Chine polychrome, décor plein page d’oiseaux et arbustes en floraison. Dégâts au couvercle. marque sous la base. Sur socle en bois.No longer availableDim. H. 40 cmEstimate: € 200/240