#211
#74
“Dorpsgezicht”. Olieverf op doek.
#290
Une paire de boucles d'oreilles en or jaune 18 carats serties de baguettes de diamants et de princesses d'un poids combiné de + - 0,92 ct.No longer availableDim. 4,65 gEstimate: € 600/700 -
#119Hubert De VriesPeriod: 1899 - 1979
“Boten op het strand”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
#131Jean-Baptiste CarpeauxPeriod: 1827 - 1875
#299
Een paar damesportretten. Doek. Naar werk van Karl Schellbach.
#302
Een Afrikaans bronzen mannenhoofd.
#103
#383
Een lot varia, overwegend van metaal, hout en glas, beeldjes, kruiken, enz.
#353
“Dansend koppel”. Een groep van monochroom wit biscuit met vergulde details. Bijgevoegd een paar kandelaars, gedragen door putti van biscuit.
#184Rudi PillenPeriod: 1931 - 2014
“Vrouwelijk naakt”. Gemengde techniek op doek. Gesigneerd.
#345
Twee zakhorloges. Eén Roskoff van koper en een andere. Werkende staat.
Deux montres de poche. Une Roskoff en cuivre et une autre. État de fonctionnement.No longer availableEstimate: € 80/120