Similar lots by type
-
#644Trousselot“Kardinaal met papegaai”. Olieverf op schilderskarton. Gesigneerd.
”Cardinal et perroquet.” Huile sur carton. Signé.No longer availableDim. 32,5 x 41 cmEstimate: € 120 / 200 -
#684S. Dewael“Joies d’été”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Joies d’été.” Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 50 x 40 cmEstimate: € 40 / 60 -
#554Alfred Jos Auguste Van NestePeriod: 1874 - 1969“Vieux Coin”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Vieux Coin’. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 60 x 70 cmEstimate: € 120 / 200 -
#759Robert Meyten“Surrealistisch landschap met personages”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1964.
”Paysage surréaliste et personnages.” Huile sur toile. Signée et datée 1964.No longer availableDim. 57 x 99 cmEstimate: € 100 / 120 -
#621Joseph De Meyer“De jacht van Diana”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Omstreeks 1955.
“La chasse de Diane”. Huile sur toile. Signée. Vers 1955.No longer availableDim. 120 x 160 cmEstimate: € 240 / 360 -
#229Louis Van EngelenPeriod: 1856 - 1940“Zicht op de M‘Pozorivier in Congo”. Gesigneerd en gedateerd 7/1879.
“Vue de la rivière M’Pozo au Congo”. Aquarelle. Signée et datée 7/1879.No longer availableDim. 11 x 14 cmEstimate: € 40 / 60 -
#984Jaak Van den SeylberghPeriod: 1884-1960“Heidezicht”. Olieverf op doek. gesigneerd.
”Vue sur la fagne”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 44 x 38 cmEstimate: € 200 / 300 -
#892Rik Verheyden“Non aan een kerkingang”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1931.
”Une nonne à l’entrée de l'Église.” Huile sur toile. Signée et datée 1931.No longer availableDim. 59 x 39 cmEstimate: € 100 / 160 -
#762Henri Joseph PauwelsPeriod: 1903 - 1983“Hoevezicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Kleine beschadiging in het doek.
”Paysage à la ferme.” Huile sur toile. Signée. Petit dégât à la toile.No longer availableDim. 60 x 120 cmEstimate: € 100 / 160 -
#982Albert GeudensPeriod: 1869 - 1949“De misdienaar”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Acolyte.” Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 40 x 33 cmEstimate: € 120 / 180 -
#652Henri Joseph PauwelsPeriod: 1903 - 1983“Hoeve in de zomer”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Fermette durant l’été.” Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 65 x 88 cmEstimate: € 100 / 160 -
#989Edgard FarasynPeriod: 1858-1938“Paardenkoets in de duinen bij nacht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Carrosse dans les dunes durant la nuit.” Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 35 x 56 cmEstimate: € 200 / 300 -
#859G. Heirbaut“Havenzicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Vue sur le port.” Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 49 x 59 cmEstimate: € 70 / 100 -
#744“Golgotha met Maria, Mari-Magdalena en Johannes de apostel. Olieverf op doek. Begin XVIIIe eeuw.
“Golgotha avec Marie, Marie Magdelaine et St-Jean l’Apôtre”. Huile sur toile. Début du XVIIIe siècle.No longer availableDim. 50 x 36 cmEstimate: € 200 / 300 -
#854Louis ClessePeriod: 1889 - 1961“Schuur”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”La grange.” Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 30 x 41 cmEstimate: € 200 / 300 -
#1009SchevelenboschEen paar interieurscènes naar de XVIIIe eeuw. Olieverf op doek. Beide gesigneerd.
Deux scènes d’intérieur d’après le XVIIIième siècle. Huile sur toile. Signées.No longer availableDim. 70 x 50 cmEstimate: € 100 / 120 -
#212Henri Joseph PauwelsPeriod: 1903 - 1983“Hoeve bij het water”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Ferme au bord de l’eau”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 65 x 88 cmEstimate: € 100 / 160 -
#214Henri HoubenPeriod: Antwerpen 1858-1931“Conversatie op het veld”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Conversation dans les champs”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 53 x 66 cmEstimate: € 800 / 1000 -
#209“Kerkinterieur”. Olieverf op paneel achter glas. Vlaamse school, XIXe eeuw.
“Intérieur d’Eglise”. Huile sur panneau sous verre. Ecole flamand, XIXe siècle.No longer availableDim. 79 x 65 cmEstimate: € 600 / 800 -
#632“Bloemenstilleven”. Olieverf op doek. Niet gesigneerd. XIXe eeuw, naar de XVIIe eeuw.
”Nature morte, fleurs.” Huile sur toile. Ne porte pas de signature. XIXième siècle, d’après le XVIIième siècle.No longer availableDim. 50 x 40 cmEstimate: € 200 / 300 -
#569Alfred Van NestePeriod: 1874 - 1969“Hoevezicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Vue de ferme”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 50 x 60 cmEstimate: € 120 / 180 -
#1032Drie panelen met reproducties van de vier seizoenen van Mucha.
Trois panneaux avec des reproductions des quatre saisons par Mucha.No longer availableDim. 93 x 39 cmEstimate: € 180 / 240 -
#662Omer CoppensPeriod: 1864-1926“Besneeuwd straatje bij nacht”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘23. Beschadiging bovenaan.
”Une ruelle enneigée nocturne.” Huile sur toile. Signée et datée ‘23.No longer availableDim. 65 x 55 cmEstimate: € 300 / 400 -
#232Prosper De WitPeriod: 1862 - 1951“De aardappelschilster”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Kleine schade bovenaan.
“L’éplucheuse de pommes de terre”. Huile sur toile. Signée. Petit dégât vers le haut.No longer availableDim. 47 x 32 cmEstimate: € 300 / 500
Other lots in this auction
-
#537Een vaas van polychroom aardewerk versierd met bloemen en vogels, met twee gevlochten oren. Delft, begin XVIIIde eeuw. Gemerkt met de Griekse A.
Vase en faïence polychrome décoré de fleurs et d’oiseaux, deux anses vannées. Delft, début du XVIIIe siècle. Marque de l’A grec.No longer availableDim. H. 13,5 cmEstimate: € 100 / 150 -
#921Een windhond van goudgepatineerd brons op een rood marmeren voetstuk. Slijtage aan het patina. Omstreeks 1900. Eén pootje van het voetstuk opnieuw te bevestigen.
Un lévrier en bronze patiné sur socle en marbre rouge. Usures à la platine. Vers 1900. Un pied doit être rattaché.No longer availableDim. l: 22 cmEstimate: € 50 / 70 -
#797Een lot van een wit en vijf blauwe opaalglazen voorwerpen, met o.a. een vaas, een schaaltje en een kip. We voegen er een milieu de table van blauwgeglazuurd porselein met een dubbele zwanenkop aan toe.
Un lot de cinq objets en opaline blanche et un objet en opaline bleue, comprenant un vase, un plat et une poule. Nous ajoutons un milieu de table en porcelaine à eglaçure bleu en forme de tête de cygne.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#151Een Christusbeeld van meerkleurig en verguld Brussels porselein onder stolp en twee olielampen van wit en verguld opaalglas.
Jésus Christ en porcelaine dite Vieux Bruxelles polychrome et doré sous globe et deux lampes à huile en opaline blanche et dorée.No longer availableDim. h: 30 & 57 cmEstimate: € 120 / 180 -
#826Een turfbak en een bijzetmeubeltje van eikenhout. Omstreeks 1800.
Une tourbière et un petit meuble en chêne. Vers 1800.No longer availableEstimate: € 50 / 60 -
#693Twee verschillende schotels van Delfts aardewerk, resp. met een blauw en wit en een meerkleurig decor. Het eerste XIXe eeuw, het andere XVIIIe en gerestaureerd.
Deux plats différents en faïence de Delft blanche et bleu, décor polychrome. La première du XIXième siècle, la deuxième du XVIIIième siècle et restaurée.No longer availableDim. Ø: 36 & 38 cmEstimate: € 100 / 120 -
#976Een eikenhouten gateleg, rechthoekig met afgeronde hoeken. Engeland XIXde eeuw.
Gateleg rectangulaire en chêne aux coins arrondis. Angleterre XIXe siècle.No longer availableDim. L. 106 cmEstimate: € 100 / 120 -
#633Een lot blauw en wit Chinees porselein, bestaande uit drie bordjes met pauwen en een vierde, recenter exemplaar.
Un lot de porcelaine de Chine blanche et bleue, comprenant trois assiettes avec des paons, et une quatrième assiette plus récente.No longer availableEstimate: € 80 / 100 -
#881Twee verzamelalbums en een partij losse postzegels.
Deux albums aux timbres postes et un lot de timbres dépareillés.No longer availableEstimate: € 80 / 100 -
#32“Applaudisserende man met kraag.” Olieverf op paneel. Gemonogrammeerd ‘C.B.’
“Homme au grand col applaudissant”. Huile sur panneau. Monogrammé C.B.No longer availableDim. 21 x 27 cmEstimate: € 120 / 200 -
#158Een bronzen neushoorn.
Rhinocéros en bronze.No longer availableDim. l: 35 cmEstimate: € 260 / 300 -
#821Een lot postzegels bestaande uit een album m.b.t. 25 jaar Elisabeth II, een boekje met voorafgestempelde Belgische zegels ± 1920-1975, een doos varia (talrijke onafgestempelde vellen), o.m. Israel, een map met Belgische FDC’s (102 stuks) en een doos met FDC’s van diverse landen. Een pak met Belgische boekjes, een album met varia met talrijke vellen van USSR e.a.
Lot de timbres postes comprenant un album “25 ans Elisabeth II”, un carnet aux timbres pre-oblitérées belges (± 1920-1975), une boîte aux timbres variés (nombreuses feuilles non oblitérées), dont e.a. Israel, un classeur aux FDC belges (102 p.) et une boîte aux FDC de pays divers. Un paquet aux livrets belges et un album varié (URSS e.a.)No longer availableEstimate: € 40 / 60

