Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Indische houtsculptuur met paardenkop.
Indische houtsculptuur met paardenkop.
Indische houtsculptuur met paardenkop.
Indische houtsculptuur met paardenkop.

Indische houtsculptuur met paardenkop.

Sculpture indienne en bois avec tête de cheval.
Dim. L. 66 cm
SKU: 9903210128.
Auction day: 9 March 2021 19:00
Catalogue #128
Estimate: € 150 / 200
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #184

    Een driedelig schouwstel, bestaande uit een pendule en twee kandelaars. Verguld brons en met vier verwerkte nijlpaardtanden. Omstreeks 1900.

    Ensemble de cheminée en trois pièces, composé d'une pendule et de deux chandeliers. Bronze doré et quatre dents d'hippopotame sculptées. Vers 1900.
    No longer available
    Dim. h: 53 & 57 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #594

    Een hurkende voorouder en twee kinderen en een maskertje. Songye, DRC.

    Un ancêtre accroupi et deux enfants et un masque. Songye, RDC.
    No longer available
    Dim. H. 45 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #151

    Een Perzische schild met gedamasceerd decor.

    Un bouclier persan à décor damassé.
    No longer available
    Dim. Ø 45 cm
    Estimate: € 300 / 320
  • #508

    Een bronzen Boeddha.

    Un Bouddha de bronze.
    No longer available
    Dim. (h: 46 cm)
    Estimate: € 120 / 200
  • #78

    Een bolle vaas en een kruik van aardewerk. De eerste met restant van een merkteken.

    Un vase rond et une cruche en terre cuite. Le premier avec le restant d'une marque.
    No longer available
    Dim. h: 17 & 39 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #386

    Een bijzettafeltje van zwartgelakt perenhout met entretoise.

    Table d’appoint en poirier noirci avec entretoise.
    No longer available
    Dim. 76 x 51 x 38 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #520

    Een Maria-Theresialuchter met twaalf lichtpunten, versierd met kristallen pendeloques.

    Lustre Marie-Thérèse à douze lumières, décoré de pendeloques en cristal.
    No longer available
    Dim. h: 55 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #665
    Longwy, France

    Een lot van zeventien visborden, waarbij vijf met roze en twaalf met grijs decor. Onderaan gemerkt.

    Un lot de dix-sept assiettes à poisson, cinq avec un décor rose et douze à décor gris. Marqué en bas.
    No longer available
    Dim. Ø: 28 cm
    Estimate: € 35 / 50
  • #384
    Becker (?)

    “Personage in achtergrond van geel en rood”. Olieverf op paneel. Gesigneerd .

    Personnage à fond jaune et rouge . Huile sur panneau. Signé.
    No longer available
    Dim. 40 x 50 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #46
    Aloys De Lignière
    Period: 1889 - 1965

    “Portret van Herman Grieten”. Houtskool op papier. Gesigneerd.

    “Portrait d’Herman Grieten”. Fusain sur papier. Signé.
    No longer available
    Dim. 20 x 14 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #24

    “Man met hoed”. Een ets. Gesigneerd “Picasso” en genummerd 12/50 buiten de plaat.

    Homme au chapeau . Une eau-forte. Signée Picasso et numérotée 12/50 hors planche.
    No longer available
    Dim. 8,5 x 6 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #535

    1 gouden munt van 10 Pesos. Au 900/1000. Mexico, jaren zestig.

    1 pièce d'or de 10 pesos. Au 900/1000. Mexique, années 1960.
    No longer available
    Dim. (8,33 g)
    Estimate: € 320 / 400
View all auction items ›

Veiling van 9 & 10 Maart 2021

Veiling compleet - 700 loten Kijkdagen Enkel op afspraak - Vr. & Zat. Gelieve te mailen als u stukken wil bekijken. Catalogus in .pdf

9 March 2021 19:00
10 March 2021 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 9 March 2021 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More