Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
“Indische olifant”. Een beeld van donkergepatineerd brons.

“Indische olifant”. Een beeld van donkergepatineerd brons.

“Eléphant indien”. Sculpture en bronze à patine foncée.
Dim. h: 47 cm
SKU: 2909150685.
Categories: Beeld, Brons.
Auction day: 30 September 2015 19:00
Catalogue #685
Estimate: € 1400 / 1600
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #283

    “Vencere aut mori”. Een beeld van donkergepatineerd zamak op een wit marmeren sokkel. Naar een werk van Picault.

    “Vencere aut mori”. Sculpture en régule à patine foncée sur socle en marbre blanc. D’après un oeuvre de Picault.
    No longer available
    Dim. h: 81 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #637

    “Duitse schepers”. Een groep van zilvergepatineerd brons op een sokkel van onyx en arduin. Jaren ‘30.

    “Bergers allemands”. Groupe en bronze argenté sur socle en onyx et pierre de taille. Années ‘30.
    No longer available
    Dim. l: 38 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #640

    Een gedeeltelijk bronzen siervaas versierd met lotusbloemen in reliëf. China.

    Vase décoratif partiellement en bronze décoré de fleurs de lotus en relief. Travail chinois
    No longer available
    Dim. H 85 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #826

    “Duif”. Bronzen beeldje op marmeren sokkel.

    “Pigeon”. Statuette en bronze sur socle en marbre.
    No longer available
    Dim. H 28 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #759

    Een groep van donkergepatineerd brons met een afbeelding van drie apen.

    Groupe en bronze à patine foncée représentant trois singes.
    No longer available
    Dim. h: 57 cm
    Estimate: € 2500 / 2700
  • #752

    Een grape van brons in XVIIe eeuwse Spaanse stijl.

    Une verseuse en bronze de style baroque espagnol.
    No longer available
    Dim. h: 27 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #203
    Sylvain Kinsburger

    “Musicerende Amor.” Een beeld van bruin gepatineerd brons. Gesigneerd.

    “Amour musicien”. Sculpture en bronze à patine brune. Signée.
    No longer available
    Dim. H 50 cm
    Estimate: € 850 / 1000
  • #805

    Een luchter van verguld brons met zestien lichtpunten en versierd met florale motieven.

    Lustre en bronze doré à seize lumières et à décor floral.
    No longer available
    Dim. h: 88 cm
    Estimate: € 360 / 400
  • #18
    Richard Aurili

    Groep met spiegel. Terracotta. Gesigneerd en genummerd.

    “Dame faisant sa toilette”. Groupe en terre cuite avec miroir. Signé et numéroté.
    No longer available
    Dim. H. 63 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #368

    Een mannenhoofd van gesculpeerd en donkergepatineerd hout. Gemonogrameerd ‘JCA’.

    Tête d’homme en bois sculpté à patine foncée. Monogramme JCA.
    No longer available
    Dim. H 23 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #198

    Een salontafel met een glazen blad, gedragen door twee bronzen dolfijnen.

    Table de salon à tablette en verre, portée par deux dauphins en bronze.
    No longer available
    Dim. 140 x 75 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #818

    Een paar ijzeren liggende leeuwen voor terras of tuin.

    Paire de lions couchés en fer, pour terrasse ou jardin.
    No longer available
    Dim. L. 47 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #793

    Een armstoel van gesculpteerd notenhout in Lodewijk XV-stijl met een bekleding van olijfgroen fluweel.

    Fauteuil en noyer sculpté de style Louis XV recouvert de velours vert olive.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 50
  • #278
    Ernest Rancoulet

    “L’âge d’or”. Een groep van bruingepatineerd zamak. Gesigneerd. Einde XIXe eeuw.

    “L’âge d’or”. Groupe en régule à patine brune. Signé. Fin du XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. h: 64 cm
    Estimate: € 220 / 280
  • #418

    “Een dame en een heer van adel”. Twee beelden van goudgepatineerd zamak.

    “Dame et homme nobles”. Deux statuettes en régule doré.
    No longer available
    Dim. h: 30 & 28 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #822

    Een kleine luchter van brons met vier lichtpunten en kristallen pendeloques.

    Petit lustre en bronze à quatre lumières et aux pendeloques en cristal.
    No longer available
    Dim. h: 58 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #201
    Georges Minne

    “Geknielde jongeling”. Draagt een handtekening. Postuum gegoten.

    “Garçon agenouillé”. Porte une signature. Fonte posthume.
    No longer available
    Dim. h: 77 cm
    Estimate: € 3000 / 4000
  • #207
    Achiel Pauwels

    “Liggend naakt op conische sokkel.” Beeld in deels geglazuurd aardewerk. Gedateerd 1989. Gesigneerd.

    “Nu couché sur socle conique”. Sculpture en faïence partiellement couverte. Datée 1989. Signée.
    No longer available
    Dim. H 71 cm
    Estimate: € 600 / 700
  • #789

    Een paar grote girandoles van brons met kristallen pendeloques.

    Paire de girandoles en bronze aux pendeloques en cristal.
    No longer available
    Dim. h: 77 cm
    Estimate: € 200 / 220
  • #591
    Michel Hereman

    “Post-demonisch wezen.” Een beeld van geglazuurd aardewerk. Gemonogrammeerd.

    “Etre post-démonique”. Sculpture en faïence à glaçure. Monogrammée.
    No longer available
    Dim. H 23 cm
    Estimate: € 90 / 120
  • #608
    Michel Hereman

    “Twee post-demonische wezens.” Een beeld van terracotta. Gemonogrammeerd.

    “Deux êtres post-démoniques. Sculpture en terre cuite. Monogrammée.
    No longer available
    Dim. H 45 cm
    Estimate: € 140 / 160
  • #89
    Ernest Rancoulet

    “Kinderen met boog en appels.” Een beeld van zamak. Gesigneerd.

    “Enfants avec arc et pommes”. Sculpture en régule. Signée.
    No longer available
    Dim. H 57 cm
    Estimate: € 220 / 280
  • #213
    Emile Laporte

    “Vincere.” Een beeld van bruin gepatineerd brons. Gesigneerd.

    “Vincere”. Sculpture en bronze à patine brune. Signée.
    No longer available
    Dim. H 33 cm
    Estimate: € 320 / 400
  • #351

    Een bronzen damesprofiel op een arduinen sokkel. Tijdperk art deco.

    Profile de femme en bronze sur socle en pierre de taille. Epoque art déco.
    No longer available
    Dim. h: 20 cm
    Estimate: € 26 / 30

Other lots in this auction

  • #64
    Teco

    Een vrouwenhoofd van monochroom wit biscuit op een zwarte sokkel. Onderaan gemerkt en getekend ‘F. Delvaux’.

    Tête de femme en biscuit monochrome sur socle noir. Marque sous la base et signature F. Delaux.
    No longer available
    Dim. h: 24 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #787

    Twee diverse sokkeltjes, het ene in Lodewijk XVI-stijl met vergulde monturen, het andere in Engelse stijl met getorste zuiltjes en twee kleine laden.

    Deux socles, l’un de style Louis XVI à montures dorées, l’autre de style anglais aux colonnettes torsadées et deux petits tiroirs.
    No longer available
    Dim. H. 87 & 76 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #460

    Een lot halssnoeren bezet met half edelstenen. e.a.

    Lot de colliers sertis de pierres sémi-précieuses et autres.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 80
  • #355

    Een 18 karaats geel gouden ring bezet met een morganiet.

    Bague en or jaune 18 ct sertie de morganite.
    No longer available
    Dim. 6,15 g
    Estimate: € 180 / 220
  • #729

    Een wandspiegeltje van verguld en gepolychromeerd hout in Lodewijk XV-stijl.

    Miroir en bois doré et polychromé de style Louis XV.
    No longer available
    Dim. 68 x 41 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #756
    Solingen

    Een bestek voor twaalf personen met verguld handvat en versierd met een Lodewijk XV-motief. Met ménagère.

    Couvert pour 12 personnes aux manches dorées et décorées d’un motif Louis XV. Dans son ménagère.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 100
  • #173

    Wijwatervat van gedreven zamak, gemonteerd op een houten rug. Lodewijk XV-stijl met centraal een Heilig Hartbeeld.

    Bénitier en régule repoussé monté sur une plaquette en bois. Style Louis XV avec un Sacré Coeur vers le centre.
    No longer available
    Dim. H. 37 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #688
    Dinky Toys

    “Packard Convertible”. Een miniatuurauto. No.132.

    “Packard Convertible”. Voiture miniature. N° 132.
    No longer available
    Estimate: € 20 / 30
  • #446

    Een armstoel van gebeeldhouwd eikenhout in renaissancestijl. Bekleed met bruin leder.

    Fauteuil en chêne sculpté de style Renaissance. Recouvert de cuir brun.
    No longer available
    Dim. H 80 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #684
    Bruno Dyckmans

    “Hoeve”. Olieverf. Gesigneerd.

    “Ferme”. Huile. Signé.
    No longer available
    Dim. 24 x 34 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #180
    Geneve

    Een 18 karaats geel gouden zakhorloge.

    Montre de gousset en or jaune 18 ct.
    No longer available
    Dim. bruto: 81,68 g
    Estimate: € 400 / 600
  • #233
    Armand De Pauw

    “Winterlandschap met vijver”. Pastel op papier. Gesigneerd en gedateerd 1952.

    “Paysage d’hiver avec étang”. Pastel sur papier. Signé et daté 1952.
    No longer available
    Dim. 50 x 60 cm
    Estimate: € 100 / 150
View all auction items ›

Veiling van 29 & 30 september 2015

Volledige catalogus is online: 830 loten.

29 September 2015 19:00
30 September 2015 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 30 September 2015 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More