Similar lots by type
-
#579“Zicht op een meer met personages op de oever”. Olieverf op doek.
”Vue sur mer et personnages au bord de la rive”. Huile sur toile.No longer availableDim. 70 x 100 cmEstimate: € 300 / 340 -
#534“Strandscène”. Olieverf op paneel.
”Scène de plage”. Huile sur panneau.No longer availableDim. 29 x 38 cmEstimate: € 200 / 300 -
#279“Oud-Bijbelse voorstelling”. Inkt en sanguine op papier. XVIIIe eeuw.
”Ancienne scène Biblique”. Encre et sanguine sur papier. XVIIIème siècle.No longer availableDim. 25 x 25 cmEstimate: € 80 / 100 -
#519Bloemenstilleven”. Olieverf op papier. Gesigneerd ‘Eugen Arc’.
”Nature morte, fleurs”. Huile sur papier. Signé ‘Eugen Arc’.No longer availableDim. 18 x 18 cmEstimate: € 80 / 120 -
#549“Dames op straat”. Olieverf op paneel.
”Dames en rue”. Huile sur panneau.No longer availableDim. 23 x 29 cmEstimate: € 150 / 200 -
#894Henri Delattre“Haven van Perros-Guirec”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Port Perros-Guirec”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 26 x 34 cmEstimate: € 80 / 120 -
#282“De oogst”. Houtskool op papier. Omgeving Permeke, toegeschreven aan Huber Malfait.
”La récolte”. Fusain sur papier. Entourage de Permeke, attribué à Huber Malfait.No longer availableDim. 38 x 27 cmEstimate: € 150 / 180 -
#512Jaak SchaepherdersPeriod: 1890-1964“Stilleven met bloemen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Nature morte, fleurs”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 90 x 80 cmEstimate: € 50 / 70 -
#700Indo-MahaiEen handgeknoopt Indisch wollen tapijt.
Un tapis d’Inde en laine noué main.No longer availableDim. 186 x 121 cmEstimate: € 200 / 250 -
#710E. Haegemans“Stilleven met fruit en kruik”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Nature morte, fruits”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 30 x 40 cmEstimate: € 80 / 120 -
#479“Vissersboten aan een steiger”. Olieverf op paneel. Recent atelierwerk in de stijl van de XIXe eeuw.
”Bateaux de pêche au quai”. Huile sur panneau. travail d’atelier récent, style XIXème siècle.No longer availableDim. 13 x 18 cmEstimate: € 60 / 80 -
#574“Personages in de duinen”. Olieverf op doek. Gemonogramleerd ‘CTA’.
”Personnages dans les dunes”. Huile sur toile. Monogramme ‘CTA’.No longer availableDim. 41 x 52 cmEstimate: € 120 / 180 -
#509“Sumoworstelaars”. Olieverf op board. Gesigneerd
”Des lutteurs sumo”. Huile sur carton. Signé.No longer availableDim. 12 x 17 cmEstimate: € 80 / 120 -
#552“Strandscène”. Olieverf op doek.
”Scène de plage”. Huile sur toile.No longer availableDim. 50 x 60 cmEstimate: € 120 / 180 -
#584“Nar”. Olieverf op doek. Op de verso gesigneerd ‘Schoonde woerd den Beremen’.
”Fou du Roi”. Huile sur toile. Signature au verso ‘Schoonde woerd den Beremen’.No longer availableDim. 100 x 60 cmEstimate: € 80 / 120 -
#674“Romantisch landschap met personages, vee en een ruïne”
”Paysage romantique, personnages, bétail et une ruine”.No longer availableDim. 27 x 46 cmEstimate: € 550 / 650 -
#299Jozef MousPeriod: 1896-1968“Natiepaarden”. Twee inkttekeningen op papier. Beide gesigneerd.
”Chevaux de Nation”. Deux dessins à l’encre sur papier. Signés.No longer availableDim. 25 x 35 cmEstimate: € 120 / 150 -
#379“Pastorale landschap”. Olieverf op koper. XVIIIde-XIXe eeuw.
”Paysage pastoral”. Huile sur cuivre. XIXème siècle.No longer availableDim. 13 x 16 cmEstimate: € 100 / 150 -
#289“Madonna met kind”. Olieverf op paneel. Vroeg XIXe eeuw.
”Vierge à l’Enfant”. Huile sur panneau. Début XIXème siècle.No longer availableDim. 75 x 33 cmEstimate: € 200 / 300 -
#309Eugene Van MierloPeriod: 1880 - 1972“Hoevezicht”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Vue fermière”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 18 x 24 cmEstimate: € 200 / 240 -
#764Alfons Van BeurdenStilleven met fruit. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Nature morte, fruits”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 56 x 67cmEstimate: € 300 / 400 -
#569“Boottochtje Nel”. Olieverf op doek. Gemonogrammeerd ‘R.W’, toegeschreven aan Rik Wouters”. Kleine perforatie.
”Promenade en bateau, Nel”. Huile sur toile. Monogramme ‘R.W.’. Dédicace à Rik Wouters. Petite perforation.No longer availableDim. 40 x 30 cmEstimate: € 1000 / 1500 -
#562“Terrastafereel”. Aquarel op papier. Gesigneerd ‘Tappert’.
”Scène de terrasse”. Aquarelle sur papier. Signé ‘Tappert’.No longer availableDim. 20 x 27cmEstimate: € 300 / 400 -
#564“Kanaalgezicht”. Olieverf op paneel”. Gesigneerd ‘De kat’.
”Vue sur le canal”. Huile sur panneau. Signé ‘De kat’.No longer availableDim. 34 x 39 cmEstimate: € 300 / 500
Other lots in this auction
-
#366Een armstoel met rieten zit. Régencestijl.
Un fauteuil avec assise en roseau. Style Régence.No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#53Een aantal loten gravures e.d. Boekillustraties, ordonantiën, frontispices van o.m. Plantijn uit de XVIde, XVIIde en XVIIIde eeuw. Rariteiten zoals vaantjes en Chinese speelkaarten van Carta Mundi uit 1912 enz. Niet alles in goede staat.
Un lot de gravures e.a. Illustrations de livres, ordonnances, frontispices par e.a. Plantin des XVIe, XVIIe et XVIIIe siècle. Curiosités comme des fanions et des cartes à jeu chinoises par Carta Mundi en 1912 etc. Pas tous en bon état.No longer availableEstimate: € 100 / 150 -
#417Een mahoniehouten humidor en een ovaal dienblad. De eerste met een ingelegd ivoren biesje, het dienblad met fruithouten inlegwerk.
Un humidor en acajou et un plateau oval. Le premier avec un trait incrusté en ivoire, le plateau à bois fruitier incrusté.No longer availableDim. b: 23 & 58 cmEstimate: € 60 / 100 -
#559Dries Van den BroeckPeriod: 1923 - 1995“Dilerium”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd: Dec 1969.
”Composition”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 60 x 85 cmEstimate: € 100 / 120 -
#588Messingen schijfkandelaar. Gotische stijl, XIXde eeuw. Losse elektrische montage.
Bougeoir en laiton de style gothique. XIXe siècle. Montage à l’électricité amovible.No longer availableDim. H. 48,5 cmEstimate: € 200 / 240 -
#658Kaiser PorzellanTwee vazen van porselein met een Imari decor. Met houten sokkels.
Deux vases en porcelaine, décor Imari. Avec socles en bois.No longer availableDim. H. 70 & 50 cmEstimate: € 40 / 60 -
#649P. Alechinsky“Leur amour...”. Een litho met ets. Gesigneerd en genummerd 35/120 buiten de plaat.
”Leur amour…”. Une lithographie avec une eau-forte. Signée et numérotée 35/120 hors planche.No longer availableDim. 49 x 57 cmEstimate: € 420 / 480 -
#439Een lot meerkleurig en verguld Brussels porselein, bestaande uit twee flesjes, waarbij in de vorm van een man, het ander in de vorm van een vrouw met een duif en een liggende hond. Het flesje en de hond met restauraties. XIXe eeuw.
Un lot d’objets en porcelaine de Bruxelles polychrome et dorée, comprenant deux bouteilles dont une sous forme d’homme et l’autre sous forme de femme avec un pigeon et un chien couché. Restaurations. XIXème siècle.No longer availableDim. h: 5 - 16 cmEstimate: € 40 / 50 -
#494Keith Haring“Compositie”. Zeefdruk. Gesigneerd en A.P. 1/10.
”Composition”. Une lithographie en couleurs. Signée et A.P. 1/10.No longer availableDim. 12,5 x 15 cmEstimate: € 150 / 200 -
#207Bob De Moor“De Leeuw van Vlaanderen”. Ed. Standaard Boekhandel.
” Le Lion des Flandres”. Ed. Standaard Boekhandel.No longer availableEstimate: € 100 / 150 -
#529KosonPeriod: 180& - 1866“Raaf op een tak”. Een ingekleurde Japanse houtsnede.
”Corbeau sur une branche”. Une gravure sur bois japonaise en couleurs.No longer availableDim. 34 x 18 cmEstimate: € 100 / 120 -
#294“Vrouw en kinderen bij het raam.” Olieverf op paneel. Onleesbaar gesigneerd.
”Femme et enfants près de la fenêtre”. Huile sur panneau. Signature illisible.No longer availableDim. 29 x 39 cmEstimate: € 60 / 80

