#149Martin BolléPeriod: Vilvoorde 1912-1968“Twee Ballerina’s”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd en gedateerd ‘44.
"Two Ballerinas." A painting, oil on canvas. Signed and dated '44 at the bottom.No longer availableDim. 35 x 30 cmEstimate: € 300 / 400 -
#91Een set Vieux-Bruxelles porseleinen hoornvazen en een schaal, meerkleurig met floraal decor en vergulde details.
#591Een uit steen gesculpteerd gelaat uit “Nieuw Spanje”.
#29R. Mario“Stal met geit en kippen”. Een schilderij, olieverf op paneel. Onderaan gesigneerd.
"View of a stable with a goat and chickens". A painting, oil on panel. Signed at the bottom.No longer availableDim. 19 x 23,5 cmEstimate: € 60 / 80 -
#669Een porceleinen theepot in de vorm van een old mobile. Gemerkt Kirvans en gesigneerd P.Cardew. Genummerd 1089/ 5000.
#32Een geslepen spiegel in vergulde lijst naar barok voorbeeld.
#208Een grote groene keramische tafellamp, Ceramica Manises, Valencia.
#261Een set van twee Boheems kristallen vazen op koperen voetje.
#585KashgaiEen oosters handgeknoopt wollen karpet.
#439“Ruwe Zee”. Een schilderij, olieverf op paneel.
"Rough Sea." A painting, oil on panel.No longer availableDim. 58 x 58 cmEstimate: € 60 / 100 -
"The Stepping Stones at Lier." A painting, oil on canvas. Signed at the bottom. After Opsomer.No longer availableDim. 49 x 59 cmEstimate: € 80 / 120