Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
“Industriële arbeid.” Beeld van gepatineerd terracotta. Beschadiging aan de onderkant van de hamer.
“Industriële arbeid.” Beeld van gepatineerd terracotta. Beschadiging aan de onderkant van de hamer.
“Industriële arbeid.” Beeld van gepatineerd terracotta. Beschadiging aan de onderkant van de hamer.
“Industriële arbeid.” Beeld van gepatineerd terracotta. Beschadiging aan de onderkant van de hamer.
“Industriële arbeid.” Beeld van gepatineerd terracotta. Beschadiging aan de onderkant van de hamer.
Richard Aurili

“Industriële arbeid.” Beeld van gepatineerd terracotta. Beschadiging aan de onderkant van de hamer.

"Industrial labor." Sculpture made of patinated terracotta. Damage to the bottom of the hammer.
Dim. h 65 cm
SKU: 1604240057.
Auction day: 16 April 2024 19:00
Catalogue #57
Estimate: € 80 / 120
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #149
    Martin Bollé
    Period: Vilvoorde 1912-1968

    “Twee Ballerina’s”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd en gedateerd ‘44.

    "Two Ballerinas." A painting, oil on canvas. Signed and dated '44 at the bottom.
    No longer available
    Dim. 35 x 30 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #22

    Een lot van 5 handgeschilderde miniatuurtjes, portretten van verschillende dames.

    A lot of 5 hand-painted miniatures, portraits of different ladies.
    No longer available
    Dim. 5-7 x 4-7 cm
    Estimate: € 120 / 160
  • #91

    Een set Vieux-Bruxelles porseleinen hoornvazen en een schaal, meerkleurig met floraal decor en vergulde details.

    A set of Vieux de Bruxelles porcelain cornet vases and a bowl, with multi-colored floral decoration and gilded details.
    No longer available
    Dim. 32 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #591

    Een uit steen gesculpteerd gelaat uit “Nieuw Spanje”.

    A stone-carved face from "New Spain".
    No longer available
    Dim. 27 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #29
    R. Mario

    “Stal met geit en kippen”. Een schilderij, olieverf op paneel. Onderaan gesigneerd.

    "View of a stable with a goat and chickens". A painting, oil on panel. Signed at the bottom.
    No longer available
    Dim. 19 x 23,5 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #669

    Een porceleinen theepot in de vorm van een old mobile. Gemerkt Kirvans en gesigneerd P.Cardew. Genummerd 1089/ 5000.

    A porcelain teapot in the shape of an old mobile. Marked Kirvans and signed P.Cardew. Numbered 1089/5000.
    No longer available
    Dim. 21 x 28 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #32

    Een geslepen spiegel in vergulde lijst naar barok voorbeeld.

    A cut mirror in a gilded frame inspired by baroque style.
    No longer available
    Dim. 81 x 46 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #208

    Een grote groene keramische tafellamp, Ceramica Manises, Valencia.

    A large green ceramic table lamp, Ceramica Manises, Valencia.
    No longer available
    Dim. h 90 cm (enkel voet)
    Estimate: € 120 / 180
  • #261

    Een set van twee Boheems kristallen vazen op koperen voetje.

    A set of two Bohemian crystal vases on copper base.
    No longer available
    Dim. h 39 x Ø 15 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #585
    Kashgai

    Een oosters handgeknoopt wollen karpet.

    An Eastern hand-knotted wool carpet.
    No longer available
    Dim. 170 x 110 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #439

    “Ruwe Zee”. Een schilderij, olieverf op paneel.

    "Rough Sea." A painting, oil on panel.
    No longer available
    Dim. 58 x 58 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #282
    Noyon

    “De Klappeien te Lier”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd. Naar Opsomer.

    "The Stepping Stones at Lier." A painting, oil on canvas. Signed at the bottom. After Opsomer.
    No longer available
    Dim. 49 x 59 cm
    Estimate: € 80 / 120
View all auction items ›

Veiling 16 & 17 April 2024

Veiling volledig: 750 loten in veiling. Tentoonstelling: Vr. 12 & Zat. 13 April van 10.00 tot 17.00.

16 April 2024 19:00
17 April 2024 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 16 April 2024 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More