Similar lots by type
-
#668
“Antwerpen 1930. Eenig officieel orgaan van de wereldtentoonstelling voor Coloniën, Zeevaart en Vlaamsche Kunst uitgegeven door Gazet van Antwerpen.”. Gebundelde uitgaven van het weekblad van april tot november 1930 in drie volumes.
« De Gazet van Antwerpen ». Éditions groupées de l'hebdomadaire de l'année 1930 en trois parties.No longer availableEstimate: € 100/150 -
#681
“De stad Antwerpen. Een weekblad voor Vlaanderen”. Gebundelde uitgaven van het weekblad uit het jaar 1933 en 1934. Ed. Geïllustreerd Weekblad o.l.v. P.W. Segers en C.P. Ooms.
"De stad Antwerpen". Éditions groupées de l'hebdomadaire de 1933 et 1934.No longer availableEstimate: € 40/50 -
#638
“La Belgique Illustrée”. Volume 2 en 3. Ed. Bruylant, Brussel
« La Belgique Illustrée ». Tome 2 et 3. Ed. Bruylant, Bruxelles.No longer availableEstimate: € 35/45 -
#443
Een lot verzamelalbums, waarbij zes van “Ons Volkske” (1 tem 6) en zes “Kuifje” (97, 111, 116, 122, 123 & kleine verzameling 112).
Lot d'albums de compilation, dont six de Ons Volkske (1 à 6) et six Kuifje (97, 111, 116, 122, 123 & petite collection 112).No longer availableEstimate: € 40/60 -
#288Jean Novi de CaveiracPeriod: 1762
Appel à la Raison des Ecrits et Libelles publiés par la Passion contre les Jésuites de France, seconde édition. Ed. Vandenberghen, Bruxelles, 1762. Met stempel “Collection P.J. Hanlin, Verviers”.
Appel à la Raison des Ecrits et Libelles publiés par la Passion contre les Jésuites de France, seconde édition. Ed. Vandenberghen, Bruxelles, 1762. Tamponné “Collection P.J. Hanlin, Verviers”.No longer availableEstimate: € 20/30
Other lots in this auction
-
#693
Een art-nouveau schaal van verzilverd koper.
Un bol Art Nouveau en cuivre argenté.No longer availableDim. 41 cm x 21 cmEstimate: € 35/45 -
#454
Een modern kunstwerk van gesculpteerd en gepolijst roze en beige marmer. Niet gesigneerd.
Une œuvre d'art moderne en marbre rose et beige sculpté et poli. Non signé.No longer availableDim. h: 47 cmEstimate: € 200/240 -
#578Val Saint-Lambert
Een hoornvaas van geslepen kristal, deels paars gekleurd in de massa. Onderaan gemerkt en genummerd 91/180.
Vase en corne de cristal taillé, en partie teinté de violet dans la masse. Marqué et numéroté 91/180 en bas.No longer availableDim. H. 25 cmEstimate: € 120/180 -
#197
Een geel en blauw gondelvormig aardewerken inktstel. Montpellier, vroeg 19de eeuw. Gemerkt AD. Volledig.
Nécessaire à encre en faïence jaune et bleu en forme de gondole. Montpellier, début XIXe siècle. Marqué AD. Complet.No longer availableDim. 11 x 26 cmEstimate: € 160/180 -
#451
“Bottle of Dom Perignon”. Een kunstwerk met certificaat. Genummerd 13/50.
"Bouteille de Dom Pérignon". Une oeuvre d'art avec certificat. Numéroté 13/50.No longer availableDim. 43 cm x 16 cm x 24 cmEstimate: € 80/120 -
#152Jos De Swerts
“Constant, Jules en grootvader”. Een lot portretten. Aan de achterzijde van één van de werken staat een vrouwenportret. Olieverf op doek. Gesigneerd. Een van de werken is gedateerd 1912.
"Constant, Jules et grand-père". Lot de portraits. Au dos de l'une des œuvres se trouve un portrait de femme. Huile sur toile. Signées. L'une des œuvres est datée de 1912.No longer availableDim. 127 x 70 cmEstimate: € 200/300 -
#302
Een ingekaderde poster voor het kunstwerk “Surrounded Islands” van Christo uit 1983.
Une affiche encadrée pour l'œuvre d'art "Surrounded Islands" de Christo en 1983.No longer availableDim. 80 x 62 cmEstimate: € 40/50 -
#90
Een 18 K wit en geelgouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,70 ct.
Une bague en or blanc et jaune 18 kt sertie de diamants d'un poids combiné de +- 0,70 ct.No longer availableDim. 8,58 gEstimate: € 600/800 -
#237
Een vierdelig koffie- en theestel van wit metaal met houten handvatten. Gemerkt ‘A. Peeters’. Op dienblad.
Service à thé et café quatre pièces en métal blanc avec poignées en bois. Marqué 'A. Peter's. Sur plateau.No longer availableDim. h: 16 & 31 cmEstimate: € 100/140 -
#135Maurice JansegersPeriod: 1903 - 1989
“Vrouwelijk naakt”. Een beeld van bruingepatineerd gips. Achteraan gesigneerd en gedateerd 1969. Basis in een hoek gebarsten.
Nu féminin. Une statue en plâtre à patine brune. Signée et datée 1969 au dos.No longer availableDim. h: 108 cmEstimate: € 400/600 -
#285Edward Van Mieghem
“Landweg bij boerendorpje”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1896.
« Route de campagne près du village agricole ». Huile sur toile. Signée et datée 1896.No longer availableDim. 37 cm x 47 cmEstimate: € 120/200 -
#366Feraghan
Een handgeknoopt Indisch wollen kleedje.
Un tapis indien en laine noué à la main.No longer availableDim. 145 x 69 cmEstimate: € 40/60