Other lots in this auction
-
#515Enrine
Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Un tapis d’orient en laine noué main.No longer availableDim. 276 x 180 cmEstimate: € 80/100 -
#789
“Au lac Siljan”. Een ets. Gemonogrammeerd F.T. en gedateerd 1874 binnen de plaat.
“Au lac Siljan”. Une eau-forte. Monogramme F.T. et datée 1874 dans la planche.No longer availableDim. 17 x 22 cmEstimate: € 80/120 -
#194Dali
“Les chants de maldoror.” Droge naald. Gesigneerd buiten de plaat.
”Les chants de maldoror”. Pointe sèche. Signée hors planche.No longer availableDim. 22 x 16 cmEstimate: € 650/700 -
#363
Een messingen wandlicht met drie lampen in de vorm van jachthoorns. Achteraan een lintenmotief.
Une lampe murale en laiton à trois lampes en forme de cornes de chasse. Motif aux rubans à l’arrière.No longer availableDim. H.82 cmEstimate: € 120/180 -
#70
Een 18 karaats wit en geel gouden ring bezet met diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van ± 0,20 ct.
Bague en or blanc et jaune sertie de diamants de taille ancienne ayant un poids total de ± 0,20 ct.No longer availableDim. 3,01 gEstimate: € 150/250 -
#26
Twee Engelse mahoniehouten stoelen.
Deux chaises anglaises en acajou.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#290
Een 18 karaats wit gouden armband bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,48 ct. en roze saffieren met een gezamenlijk gewicht van ± 5 ct.
Un bracelet en or blanc 18 ct. serti de diamants ayant un poids total de ± 0,48 ct. et saphirs rose ayant un poids total de ± 5 ct.No longer availableDim. 10,85 gEstimate: € 1000/1200 -
#81
Een Napoleon III kolompendule van zwartgelakt hout en verguld messing versierd met marquetterie. Met sleutel. XIXe eeuw.
Une pendule à colonnes en bois laqué noir Napoléon III, décorations en laiton doré et marqueterie. Avec clé. XIXième siècle.No longer availableDim. H. 45 cmEstimate: € 200/260 -
#341
Een koperen icoon van St. Michiel en de draak en een cilindervormige tabakspot uit citroenhout gedecoreerd met een messingen pijp.
Une icône en cuivre de St. Michel ‘le tueur de dragons’ et un pot à tabac cylindrique en bois de citronnier décoré d’une pipe en laiton.No longer availableDim. 14 x 9 cm, 18 cmEstimate: € 40/60 -
#327
Een toverlantaarn met een set lichtbeelden. We voegen er het boek ‘ camera obscura’ van Hidebrand aan toe.
Une lanterne magique et des images. Nous ajoutons le livre: “Camera Obscura” par Hidebrand.No longer availableDim. H. 28 cmEstimate: € 40/50 -
#405
Een paar smeedijzeren wandbevestigingen voor uithangborden, versierd met bladermotieven. Omstreeks 1900.
Une paire d’attaches murales en fonte pour panneaux publicitaires, décoration de feuillage. +- 1900.No longer availableDim. 160 x 95 cmEstimate: € 200/240 -
#745
Een handgeknoopt Perzisch wollen karpet.
Une carpette persane en laine noué main.No longer availableDim. 208 x 170 cmEstimate: € 80/120