Other lots in this auction
-
#240Een lang grijs parelhalssnoer.
Un long collier de perles grises.No longer availableDim. 67 cmEstimate: € 150 / 200 -
#436Een kuipfauteuil van gebeeldhouwd en verguld hout in Lodewijk XVI-stijl.
Un fauteuil en bois doré et sculpté style Louis XVI.No longer availableDim. 75 x 80 x 55 cmEstimate: € 120 / 200 -
#270Een 18 karaats wit gouden armband bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht ± 0,74 ct.
Un bracelet en or blanc 18 ct serti de diamants ayant un poids total de ± 0,74 ct.No longer availableDim. 6,11 gEstimate: € 600 / 700 -
#179Sanson“La Duché de Brabant”. Een oude ingekleurde kaart. Paris, 1696.
”La Duché de Brabant”. Une ancienne carte mise en couleurs. Paris, 1696.No longer availableDim. 50 x 80 cmEstimate: € 220 / 240 -
#300Longines AutomaticEen 18 karaats geel gouden herenhorloge met 18 karaats geel gouden polsband.
Une montre pour homme en or jaune 18 ct et bracelet en or jaune 18 ct.No longer availableDim. 92,92 gEstimate: € 1800 / 2000 -
#307“Kunst in het openbare leven”. Ed. Buschman, Antwerpen. Negen gebundelde jaargangen. 1903 - 1913.
”Kunst in het openbare leven”. Ed. Buschman, Anvers. Neuf années en reliures. 1909-1913.No longer availableEstimate: € 90 / 120 -
#114Edmond Thomas“Kom en eet mee aan onze tafel”. Een glasraam in lichtbak. Gesigneerd en gedateerd 1987.
”Viens et mange avec nous à table”. Un vitrail dans un bac lumineux. Signé et daté 1987.No longer availableDim. 55 x 46 cmEstimate: € 100 / 120 -
#202Alfons WaterschootPeriod: 1931-2008“Aanval der adelaars”. Olieverf op doek. Naar voorbeeld van Jan Feyt.
”Attaque par les aigles”. Huile sur toile. D’après un exemple par Jan Feyt.No longer availableDim. 120 x 170 cmEstimate: € 1000 / 1500 -
#422Alfred Van NestePeriod: 1874 - 1969“Vlaaikensgang”. Kleurenets. Gesigneerd buiten de plaat.
”Vlaaikensgang”. Une eau-forte en couleurs. Signée hors planche.No longer availableDim. 29 x 24 cmEstimate: € 30 / 40 -
#128Een paar grote runderhoorns op houten voetstukken.
Une grande paire de cornes de boeuf sur socles en bois.No longer availableDim. h: 65 cmEstimate: € 100 / 120 -
#345Een 18 karaats geel gouden ring met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,10 ct.
Une bague en or jaune 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,10 ct.No longer availableDim. 3 gEstimate: € 180 / 250 -
#140Een paar 18 karaats wit gouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 2,10 ct. GH. VS2.
Une paire de boucles d’oreilles en or blanc 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 2,10 ct GH. VS2.No longer availableDim. 3,55 gEstimate: € 1200 / 1400

