Other lots in this auction
-
#344Joseph Beuys7000 Eichen Kunst Dünger. Draagtas op 700 exemplaren, nummer 35. Met authenticatiestempel van Dokumenta 7.
7000 Eichen Kunst Dünger. Un sac, 700 exemplaires, celui-ci porte le numéro 35. Avec tampon d’authenticité Dokumenta 7.No longer availableDim. 44 x 49 cmEstimate: € 100 / 150 -
#114Edmond Thomas“Kom en eet mee aan onze tafel”. Een glasraam in lichtbak. Gesigneerd en gedateerd 1987.
”Viens et mange avec nous à table”. Un vitrail dans un bac lumineux. Signé et daté 1987.No longer availableDim. 55 x 46 cmEstimate: € 100 / 120 -
#152“De Serenade”. Kopie naar Domenico Morelli (XIXde eeuw). Olieverf op doek.
”La Sérénade”. Une copie d’après Domenico Morelli (XIXème siècle). Huile sur toile.No longer availableDim. 124 x 95 cmEstimate: € 100 / 120 -
#290Een paar 18 karaats wit gouden bloemvormige oorbellen bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht ± 2,88 ct.
Une paire de boucles d’oreilles en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 2,88 ct.No longer availableDim. 17,65 gEstimate: € 2000 / 2300 -
#239“Kasteelpark”. Met aquarel gehoogde tekening. Draagt een handtekening. Achteraan een toeschrijving aan de Gouve de Nuncques.
”Parc de château”. Un dessin rehaussé d’aquarelle. Porte une signature. Dédicace au dos au Gouve de Nuncques.No longer availableDim. 15 x 11 cmEstimate: € 80 / 120 -
#356Een gefineerd houten tafel in Lodewijk XV-stijl, versierd met verguld bronsbeslag en met parketwerk.
Une table en bois de placage Louis XV, décoration de montures en bronze et parqueterie.No longer availableDim. 76 x 80 x 80 cmEstimate: € 300 / 320 -
#84Rafael Gorsen“Vrouwenportret”. Pastel op papier. Gesigneerd.
”Portrait de femme”; Pastel sur papier. Signé.No longer availableDim. 65 x 60 cmEstimate: € 40 / 60 -
#211“Sater & nimf”. Een bronzen beeld naar een werk van Pierre Le Faguays. Op marmeren sokkel.
“Satyre et nymphe ou l’enlèvement des Sabines”. Sculpture en bronze d’après Pierre Le Faguays. Socle en marbre.No longer availableDim. h: 56 cmEstimate: € 200 / 300 -
#43Een oude apothekersweegschaal. Incompleet.
Une balance de pharmacie ancienne. Incomplète.No longer availableDim. 48 x 50 x 21 cmEstimate: € 100 / 120 -
#425Een eikenhouten schrijfmeubeltje met een lade onderaan. Omstreeks 1800.
Un petit bureau en chêne à un tiroir en dessous. +- 1800.No longer availableDim. 80 x 68 x 43 cmEstimate: € 120 / 200 -
#95Een paar 18 karaats wit en geel gouden oorbellen bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht ± 1,84 ct.
Une paire de boucles d’oreilles en or blanc et jaune 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 1,84 ct.No longer availableDim. 10,97 gEstimate: € 1400 / 1600 -
#48Een gebeeldhouwd jaden groep in de vorm van een vogel en pioenen.
Un groupe en jade sculptée sous forme d’oiseaux et de pivoines.No longer availableDim. H. 24 cmEstimate: € 80 / 120

