Similar lots by type
-
#442Bertha SchiltzPeriod: Antwerpen 1901 - 1990
Twee Scheldezichten. Olieverf op paneel en pastel op papier. Gesigneerd en het eerste gedateerd 1972.
“Deux vues de l’Escaut”. Huile sur panneau et pastel sur papier. Signés et le panneau daté 1972.No longer availableDim. 32 x 42 cmEstimate: € 40/60 -
#739Herman DielsPeriod: 1903 - 1986
“Zittend naakt”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Nu assis”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 68 x 56 cmEstimate: € 120/200 -
#754Herman DielsPeriod: 1903 - 1986
“Meisjesportret”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Portrait de fille”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 50 x 40 cmEstimate: € 60/100 -
#364Herman DielsPeriod: 1903 - 1986
“Landschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Paysage”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 40 x 50 cmEstimate: € 80/100 -
#749Herman DielsPeriod: 1903 - 1986
“Stilleven met witte rozen. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Nature morte aux roses blanches”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 35 x 35 cmEstimate: € 100/120 -
#429C. Van Reken
“Hoevezicht in de winter”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Ferme en hiver”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 50 x 70 cmEstimate: € 100/150 -
#44
“Dorpszicht”. Olieverf op doek. Zonder signatuur. Beschadiging.
“Vue de village”. Huile sur toile. Sans signature. Dégât.No longer availableDim. 43 x 59 cmEstimate: € 30/40 -
#759Herman DielsPeriod: 1903 - 1986
“Vrouwenportret”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Portrait de dame”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 38 x 29 cmEstimate: € 60/80 -
#419
Een paar marines. Olieverf op doek. Onleesbaar gesigneerd.
Paire de marines. Huile sur toile. Illisiblement signée.No longer availableDim. 9 x 14 cmEstimate: € 100/150 -
#444Van Hiel (?)
“Havenstad”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd ‘72 (?)
“Ville portuaire”. Huile sur panneau. Signé et datée ‘72 (?).No longer availableDim. 15,5 x 36,5 cmEstimate: € 100/120 -
#762Herman DielsPeriod: 1903 - 1986
“Jongetje als één van de drie koningen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Petit garçon habillé comme un des trois mages”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 40 x 32 cmEstimate: € 80/120 -
#152Pieter Van HavermaetPeriod: 1834 - 1897
Twee portretten van een burgerkoppel. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1864.
Deux portraits d’un couple bourgeois. Huile sur toile. Signée et datée 1864.No longer availableDim. 10.0 x 77 cmEstimate: € 1000/1200 -
#352
“Vrouw in traditionele klederdracht”. Olieverf op paneel. Omstreeks 1900.
“Femme habillée traditionnellement”. Huile sur panneau. Vers 1900.No longer availableDim. 35 x 27 cmEstimate: € 100/120 -
#744Herman DielsPeriod: 1903 - 1986
“Stilleven met rozen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Nature morte aux roses”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 40 x 30 cmEstimate: € 80/120 -
#764Herman DielsPeriod: 1903 - 1986
“Vrouwenportret.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Portrait de dame”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 38 x 29 cmEstimate: € 60/80 -
#434Leo JordaensPeriod: 1944 - 2000
“Hoevelandschap”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Paysage à la ferme”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 54 x 49 cmEstimate: € 40/60 -
#42Herman DielsPeriod: 1903 - 1986
“Bloemenstilleven”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Nature morte aux fleurs”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 50 x 40 cmEstimate: € 80/100 -
#412A. Strybol
“Jongetje op het strand”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘84.
“Petit garçon à la plage”. Huile sur toile. Signée et datée ‘64.No longer availableDim. 29 x 39 cmEstimate: € 100/120 -
#452Bisardi
“Meisje met parasol”. Olieverf op paneel. Gesigneerd. Omstreeks 1900.
“Fille à l’ombrelle”. Huile sur panneau. Signé. Vers 1900.No longer availableDim. 26 x 12,5 cmEstimate: € 60/80 -
#779
“Heilige Hiëronymus”. Olieverf op paneel. XIXde eeuw.
“St-Jérôme”. Huile sur panneau. XIXe siècle.No longer availableDim. 24 x 20 cmEstimate: € 150/180 -
#631Charles MertensPeriod: 1865 - 1919
Een lijst met drie olieverfstudies op paneel. Gesigneerd.
Cadre contenant trois études en huile sur panneau. Signés.No longer availableDim. 16 x 24 cmEstimate: € 200/250 -
#382Th. Hattier
“Landweg”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Sentier de campagne”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 58 x 42 cmEstimate: € 30/50 -
#769Herman DielsPeriod: 1903 - 1986
“Moeder met kind”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Mère à l’enfant”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 40 x 50 cmEstimate: € 100/150 -
#752
Een lot van tien lijsten met schilderijen en grafiek.
Lot de dix cadres contenant des peintures et des gravures.No longer availableEstimate: € 50/60
Other lots in this auction
-
#395
Een goudgepatineerde trumeau in classicistische stijl.
Trumeau doré de style classique.No longer availableDim. h: 172 cmEstimate: € 180/220 -
#176
Een fragment van een wandtapijt met een afbeelding van een belegering. XVIIde eeuw. Talrijke restauraties.
Fragment d’une tapisserie du XVIIe siècle représentant l’attaque d’une ville. Plusieurs restaurations.No longer availableDim. 210 x 135 cmEstimate: € 500/800 -
#468
Een Dogonmasker van gesculpteerd hout. Mali.
Masque Dogon en bois sculpté. Mali.No longer availableDim. h: 54 cmEstimate: € 80/120 -
#314
“Joegoslavië 1972” en “Bloemenvaas’-”. Olieverf op doek. Het eerste gesigneerd Van Tongerloo, het tweede door Armand De Weerdt (1890-1982).
“Yougoslavie 1972” et “Vase aux fleurs”. Huile sur toile. La première signée Van Tongerloo, la deuxième par Armand De Weerdt (1890-1982).No longer availableEstimate: € 40/60 -
#63
Twee oude boeken:- “Biblia sacra vulgatae editionis Sixti V. Pont. Max. Iussu recognita atque edita.”. Uitgegeven door Officina Plantiniana apud Balthasarem et Ioannem Moretos fratres. Antwerpen, 1618. Lederen band ernstig beschadigd.- “Missale Romanum ex decreto sacrosancti Concilii Tridentini restitutum : S. Pii pont. max. jussu editum, et Clementis VIII. primum, nunc denuo Urbani papæ octavi auctoritate recognitum, et novis Missis ex indulto apostolico hucusque concessis auctum.” Uitgegeven(..)
Deux livres anciens:- “Biblia sacra vulgatae editionis Sixti V. Pont. Max. Iussu recognita atque edita.”. Ed. Officina Plantiniana apud Balthasarem et Ioannem Moretos fratres. Anvers, 1618. Couverture cuir en mauvais état.- “Missale Romanum ex decreto sacrosancti Concilii Tridentini restitutum : S. Pii pont. max. jussu editum, et Clementis VIII. primum, nunc denuo Urbani papæ octavi auctoritate recognitum, et novis Missis ex indulto apostolico hucusque concessis auctum.” Ed. Architypographia P(..)No longer availableEstimate: € 80/120 -
#783
Een mahoniehouten bijzettafeltje.
Guéridon en acajou.No longer availableEstimate: € 30/50 -
#573Swarovsky
“Wonders of the sea - Eternity”. Een groep van geslepen kristal. In originele doos met certificaten en naamplaatje in afzonderlijk etui.
“Wonders of the sea - Eternity”. Groupe en cristal taillé, dans la boîte d’origine aux certificats et plaquette au nom dans un étui séparé.No longer availableEstimate: € 160/200 -
#291
Een siervaas van beige en groen geglazuurd aardewerk met vogels en florale motieven in reliëf versierd.
Vase en faïence beige et verte décoré de fleurs et d’oiseaux en relief. Anses imitant des cordes.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#788Thonet
Een kuipfauteuil van stoomgebogen beukenhout met gecanneerde zit en rug. Tijdperk art nouveau. Gemerkt.
Siège baquet en hêtre courbé aux siège et dossier cannés. Epoque art nouveau. Avec marque.No longer availableDim. ThonnetEstimate: € 120/150 -
#104
Een verguld houten wandspiegel in barokke stijl.
Miroir au cadre baroque en bois et stuc doré.No longer availableDim. h: 103 cmEstimate: € 60/80 -
#99
Een sober dienblad van sterling zilver. Zuid-Amerikaans werk. Gemerkt.
Présentoir en argent sterling. Travail sud-américain. Avec marque.No longer availableDim. 1275,17 gEstimate: € 550/650 -
#474J. Van Campen
“Het Vleeshuis te Antwerpen”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
“La maison des bouchers à Anvers”. Aquarelle sur papier. Signée.No longer availableDim. 77 x 57 cmEstimate: € 30/50