Similar lots by type
-
#606Een maanvormig eikenhouten consoletafeltje met twee scharnierende schuiven. Lodewijk XVIde stijl.
Console en demi-lune en chêne. Deux tiroirs à charnières. Style Louis XVI.No longer availableEstimate: € 140 / 160 -
#435“Hooioppers”. Aquarel op papier. Draagt een handtekening: Henri Martin. Kleine vochtvlekjes.
“Meules de foin”. Aquarelle sur papier. Porte une signature: Henri Martin. Taches d’humidité.No longer availableDim. 26 x 34 cmEstimate: € 25 / 50 -
#825Een paar Naamse stoelen van gesculpteerd notenhout met rieten zit. Tijdperk Lodewijk XV.
Paire de chaises namuroises en noyer sculpté aux sièges en osier. Epoque Louis XV.No longer availableEstimate: € 100 / 160 -
#629“Compositie”. Gemengde techniek. Draagt een handtekening: Bogart ‘62
“Composition”. Technique mixte. Porte une signature: Bogart ‘62.No longer availableDim. 43 x 56 cmEstimate: € 120 / 150 -
#440“Abstracte compositie”. Collage. Draagt een handtekening: Charrin.
“Composition abstraite”. Collage. Porte une signature: Charrin.No longer availableDim. 15 x 20 cmEstimate: € 100 / 120 -
#445“Wilde kastanje”. Olieverf op paneel. Gesigneerd: Linschoten.
“Châtaigne”. Huile sur panneau. Signé: Linschoten.No longer availableDim. 39 x 28 cmEstimate: € 60 / 80 -
#756Een eikenhouten klapsecretaire met drie laden onderaan.
Secrétaire à abattant en chêne ouvrant à trois tiroirs.No longer availableEstimate: € 100 / 140 -
#625“Vee bij een hoeve”. Olieverf op paneel. Draagt een handtekening.
“Bétail près d’une ferme”. Huile sur panneau. Porte une signature.No longer availableDim. 32 x 25 cmEstimate: € 80 / 100 -
#746Een eikenhouten hallbank.
Banc de vestibule en chêne.No longer availableEstimate: € 100 / 160 -
#569“Bloemen”. Aquarel op papier. Draagt een handtekening. Italiaanse School.
“Fleurs”. Aquarelle sur papier. Porte une signature. Ecole italienne.No longer availableDim. 58 x 48 cmEstimate: € 100 / 120 -
#646Een eikenhouten kloostertafel.
Table de réfectoire en chêne.No longer availableEstimate: € 200 / 300 -
#520“Landschap bij zonsondergang”. Pastel op papier. Draagt een handtekening: Dijkstra.
“Paysage au crépuscule”. Pastel sur papier. Porte une signature: Dijkstra.No longer availableDim. 42 x 51 cmEstimate: € 80 / 100 -
#610“Bruggetje te Rotterdam”. Olieverf op doek. Draagt een handtekening: Mastenbroek.
“Petit pont à Rotterdam”. Huile sur toile. Porte une signature: Mastenbroek.No longer availableDim. 29 x 41 cmEstimate: € 600 / 800 -
#620“Stilleven met olielamp”. Olieverf op paneel. Gesigneerd: Vanheel.
“Nature morte à la lampe à huile”. Huile sur panneau. Signé Vanheel.No longer availableDim. 38 x 49 cmEstimate: € 150 / 200 -
#615“Stad bij het water”. Houtskool en waterverf op papier. Draagt een handtekening: Vreedenburgh.
“Ville au bord de l’eau”. Fusain et aquarelle sur papier. Porte une signature: Vreedenburgh.No longer availableDim. 23 x 29 cmEstimate: € 120 / 150 -
#582“Ballerina”. Aquarel op papier. Gesigneerd. Russische School. Klein letsel.
“Ballerine”. Aquarelle sur papier. Signée. Ecole russe. Petit accident.No longer availableDim. 69 x 98 cmEstimate: € 180 / 220 -
#574“Symbolistisch werk”. Olieverf op doek. Gesigneerd Geon en gedateerd 1963.
“Composition symboliste”. Huile sur toile. Signée Geon et daté 1963.No longer availableDim. 89 x 50 cmEstimate: € 100 / 150 -
#370Een staande klok van mahoniehoutfineer met sobere gesculpteerde versieringen. Het werk met een eenvoudige koperen wijzerplaat. Eind XIXe eeuw.
Horloge de vestibule à gaine en placage d’acajou sobrement sculptée. Cadran en cuivre. Fin du XIXe siècle.No longer availableDim. h: 210 cmEstimate: € 200 / 300 -
#572“Landschap”. Aquarel op papier. Gesigneerd Chun. Chinese School.
“Paysage”. Aquarelle sur papier. Signée Chun. Ecole chinoise.No longer availableDim. 51 x 69 cmEstimate: € 250 / 350 -
#839Dienblad van gelakt plaatijzer met een Empire schildering van een vrouw en kind op houten staander.
Plateau en tôle laquée représentant une femme et un enfant de style Empire. Sur base en bois.No longer availableEstimate: € 110 / 130 -
#830Een Chinese sokkel met marmeren blad.
Socle chinois à tablette en marbre.No longer availableDim. h: 46 cmEstimate: € 40 / 45 -
#826Een gefineerde salontafel met octogonaal blad op centrale poot, eindigend in vier leeuwenpoten.
Table de salon en bois de placage à tablette octogonale sur pied central terminant en quatre griffes de lion.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#796Een piëdestal van gedraaid hout.
Piédestal en bois tourné.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#599“Berglandschap”. Aquarel op papier. Draagt een handtekening: Chantemein.
“Paysage montagneux”. Aquarelle sur papier. Porte une signature: Chantemein.No longer availableDim. 27 x 40 cmEstimate: € 120
Other lots in this auction
-
#297Een asbak, versierd met een gesculpteerde panter.
Cendrier décoré d’une panthère sculpté.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#116BidjarEen handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Tapis d’Orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 260 x 145 cmEstimate: € 100 / 120 -
#161Een paar wandlichten van geel koper met twee lichtpunten achter een driedelig glazen scherm.
Paire d’appliques en cuivre jaune avec deux lumières derrière un abat-jour à trois ventaux en verre.No longer availableDim. h: 29 cmEstimate: € 60 / 100 -
#462J. Delvaux“Straatzicht bij nacht”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘62.
“Scène de rue nocturne”. Huile sur toile. Signée et datée ‘62.No longer availableDim. 49 x 44 cmEstimate: € 80 / 120 -
#270Een 18 karaats geel gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,40 ct. en centrale robijn van ± 0,40 ct.
Bague en or jaune 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,40 ct et un rubis central de ± 0,40 ct.No longer availableDim. 3,12 gEstimate: € 550 / 650 -
#626Een mahoniehouten bibliotheekkast met twee gevitreerde deuren bovenaan en twee deuren en twee laden onderaan.
Bibliothèque en acajou ouvrant à deux portes vitrées. Le bas à deux tiroirs.No longer availableDim. 231 x 130 cmEstimate: € 240 / 300 -
#534Salvador Dali“Neptune”. Chromografie op porselein. Naar het werk van de meester, uit de serie Les Chevaux Daliniens. Genummerd 463/490. Ed. Artco France, Pontoise.
“Neptune”. Chromographie sur porcelaine. D’après une oeuvre du maître, de la série Les Chevaux Daliniens. Numérotée 463/490. Ed. Artco France, Pontoise.No longer availableDim. 25 x 20 cmEstimate: € 220 / 250 -
#271Een marmeren kom op bijpassende schaal.
Bol en marbre et plat assorti.No longer availableDim. Ø: 30 & 40 cmEstimate: € 60 / 80 -
#62Marie SegersPeriod: 1922 - 1979“Damesportret”. Aquatint en droge naald. Toegeschreven aan.
“Portrait de dame”. Aquatinte et pointe sèche. Attribué à.No longer availableDim. 35 x 25,5 cmEstimate: € 30 / 50 -
#619A.R.V.P.Twee rivierlandschappen met vissers. Olieverf op doek. Gesigneerd. Eind XIXe eeuw.
Deux paysages rupestres aux pêcheurs. Huile sur toile. Signée. Fin du XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 100 / 160 -
#537Een kopje van polychroom Chinees porselein versierd met personages en kalligrafie. Kleine schilfer.
Tasse en porcelaine de Chine polychrome décorée de personnages et de calligraphie. Petit éclat.No longer availableEstimate: € 50 / 70 -
#396Een gefineerd mahoniehouten meubeltje met klapblad en een spiegel binnenin.
Petit meuble en placage d’acajou à abattant cachant un miroir.No longer availableDim. b:57 cmEstimate: € 60 / 100

