#129Charles BlinxckKanaalzicht, pastel op papier. Gesigneerd.
#749Gazet van AntwerpenEen lot van 4 magazine bundels met thema Wereldtentoonstelling Antwerpen 1930. Uitgave GVA.
A lot of 4 magazine bundles with the theme World Exhibition Antwerp 1930. Published by GVA.No longer availableDim. 39 x 30Estimate: € 35 / 50 -
#261MakkumEen porseleinen sierbord. Gemerkt “Makkum”.
#224‘Twee zusjes’, gemengde techniek, 19e eeuws, in ovalen passe-partout en vergulde kader?
#206Samuel MartiPeriod: 1922 -Een pendule van verguld brons in Rococo stijl. Rondom versierd met rocailles en acanthus. Wijzerplaat van email op koper. Frankrijk, omstreeks 1900. Gemerkt op het uurwerk. Met sleutel en slinger.
A gilded bronze clock in Rococo style. Decorated all around with seed beads and acanthus. Dial of enamel on copper. France, circa 1900. Marked on the movement. With key and pendulum.No longer availableDim. h:42 cmEstimate: € 250 / 350 -
#686Een Chinese piëdestal in hout en marmer.
#40Een 18 karaats geelgouden ring bezet met één briljant van +- 0,18 ct.
#564Een paard van gepolychromeerd terracotta naar voorbeeld uit de Tang-periode. Staart gelijmt.
#210Een Vlaams kruis van zilver en 18 karaats geelgouden bezet met diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van +- 0,40 ct.
A Flemish cross made of silver and 18 karat yellow gold set with old cut diamonds, with a total weight of approximately 0.40 ct.No longer availableDim. 6,43 gEstimate: € 450 / 500 -
A sculpture in zamak with a marble base titled 'la chasse à l'aigle', signed in marble by Van de Voorde George.No longer availableDim. 61 x 60 x 16 cmEstimate: € 80 / 120