#578Een paar grote gietijzeren tuinvazen.
#656KoliayEen handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
A hand-knotted Persian wool carpet.No longer availableDim. 270 x 138 cmEstimate: € 100 / 140 -
#157Een aardewerken vaas gedecoreerd met saters en blauw glazuur. Gemerkt onderaan: E. Aubry.
#346Een Venetiaans glazen luchter met 5 armen.
#343Frans BrahamEen houten sculptuur getiteld ‘Erosie’ en onderaan gesigneerd ‘Frans Braham’.
A wooden sculpture titled 'Erosion' and signed at the bottom 'Frans Braham'.No longer availableDim. 34 x 39 x 25 cmEstimate: € 40 / 60 -
#239“Landschappen”. Een paar schilderijen, olieverf op paneel. In gesculpteerde vergulde lijsten.
"Landschappen" translates to "Landscapes". A few paintings, oil on panel. In sculpted gilded frames.No longer availableDim. 33 x 48cmEstimate: € 200 / 300 -
#540Een 18 karaats witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,50 ct.
An 18 karat white gold ring set with brilliants with a total weight of approximately 0.50 ct.No longer availableDim. 9,37 gEstimate: € 600 / 700