#239“Landschappen”. Een paar schilderijen, olieverf op paneel. In gesculpteerde vergulde lijsten.
"Landschappen" translates to "Landscapes". A few paintings, oil on panel. In sculpted gilded frames.No longer availableDim. 33 x 48cmEstimate: € 200 / 300 -
#540Een 18 karaats witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,50 ct.
An 18 karat white gold ring set with brilliants with a total weight of approximately 0.50 ct.No longer availableDim. 9,37 gEstimate: € 600 / 700 -
#159Thierry PonceletPeriod: °1946“Hond met hoed en kostuum”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd. Met certificaat.
#446Een handgeknoopt wollen tapijt.
#665Een massief houten bureau-schrijftafel. (AID5464)
#610LucleonVier verschillende armbanden bezet met lapis lazuli en amethist.
Four different bracelets set with lapis lazuli and amethyst.No longer availableEstimate: € 40 / 80 -
#172Jan ImbrechtsPeriod: 1910-1978“Indo-naakt”. Een schilderij, olieverf op doek. Gesigneerd “Jan Imberechts”, gedateerd 1934.
"Indo-nude". A painting, oil on canvas. Signed "Jan Imberechts", dated 1934.No longer availableDim. 130 x 175 cmEstimate: € 600 / 1000 -
#686Een Chinese piëdestal in hout en marmer.
#760Grandjean & Cie GenèveEen zilveren zakhorloge 800‰ onder stolp met sokkel.
#143Een beeld in metaal van 3 lopende windhonden op een granieten voet.
#407Een lot Imari porselein, bestaande uit 3 borden en 1 kom.
#738Een vintage Glamor diamantairslamp uit de tweede helft van de vorige eeuw.
A vintage Glamor diamond-shaped lamp from the second half of the previous century.No longer availableDim. h 37 cmEstimate: € 60 / 80