#634Laeremans“Starr.44 Percussion revolver 1876”. Een schilderij, aquarel op papier, gesigneerd “Laeremans”.
#299J. FoltierGestileerd Dorpszicht, gemengde techniek met aquarel op papier, gedateerd 1974.
#492“Abstract”. Een schilderij, gemengde techniek op doek. Monogram “LK”.
#275Een gegraveerd glasservies.
#571José ChapellierPeriod: °1946“Fantôme Jésus à la Croix”. Een verguld bronzen beeld. Gesigneerd.
#177Een grote Hunan waterpot van grijsgroen geglazuurd steengoed, versierd met een noppenmotief op de schouder en met zes oortjes op de schouder. China, XIXde eeuw. Kleine letsels.
#564Een paard van gepolychromeerd terracotta naar voorbeeld uit de Tang-periode. Staart gelijmt.
#270Een halssnoer van Keshi parels en een parelarmband.
A necklace of Keshi pearls and a pearl bracelet.No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#731Een lot van 4 Chinese gebruiksvoorwerpen waarvan 2 bloempotten op schaal, een bolle dekselvaas en een neksteun.
#728Een West-Afrikaans vruchtbaarheidsbeeld in de vorm van een zwangere vrouw.
A West African fertility statue in the form of a pregnant woman.No longer availableDim. H. 45 cmEstimate: € 60 / 80