#736Een staande lampenvoet van gesculpteerd eikenhout.
#557Een in arduin gesculpteerd beeld van een olifant.
#495Hergé“Raket naar de maan”. Hard cover. Ed. Casterman 1956. Herdruk A56’’. Zeer goede staat.
#2Nestor CambierPeriod: 1879-1957“Volkstaferelen.” Twee werken, aquarel op papier. Gesigneerd.
"Volkstaferelen." Two works, watercolor on paper. Signed.No longer availableDim. 15,5 x 10,5 cm x 2Estimate: € 80 / 100 -
#151Lachenal & Co. London“The Edeophone”. Een uit hout en leder gesculptuurde Concertina met bijhorend lederen draagtas. Gemerkt “Lachenal & Co. London” en genummerd 60090. Eind 18e begin 19e eeuw.
"The Edeophone". A Concertina sculpted in wood and leather, accompanied by a leather carrying case. Marked "Lachenal & Co. London" and numbered 60090. Late 18th to early 19th century.No longer availableDim. 20 x 21 x 20cmEstimate: € 1800 / 2400 -
#597“Lopende panter”. Een modern beeld met zwarte glasfragmenten op gips (?)
#407Een lot Imari porselein, bestaande uit 3 borden en 1 kom.
#379Gekroonde Christus, gouache op papier, draagt handtekening.
Crowned Christ, gouache on paper, bears signature.No longer availableDim. h 63 x b 43 cmEstimate: € 40 / 60