#750Een zakhorloge met sleuteltje aan een messing staander.
#199Een spiegel met gebeeldhouwd houten lijst.
#732Een religieus haakwerk in vergulde kader en dit alles in een vitrinekastje.
A religious needlework in a gilded frame, all displayed in a display case.No longer availableDim. 58 x 51 x 9 cmEstimate: € 40 / 50 -
#26Een houten armchair met madras uitvoering gestoffeerd en gerestaureerd.
#774Armand HeinsPeriod: 1856-1938‘La Lis Astiére, een ets van Armand Heins in houten kader. Binnen en buiten de plaat gesigneerd.
#530Een paar ovale amethisten met een gezamenlijk gewicht van ± 4,12 ct.
A pair of oval amethysts with a total weight of approximately 4.12 ct.No longer availableEstimate: € 130 / 180 -
#283Een Art-nouveau postkaartenboek met daarin een gevarieerd lot van Belgisch Congo, oorlog en kaarten vanuit het gehele land en Nederland, ca 1910-1920.
An Art Nouveau postcard book containing a varied selection from Belgian Congo, including war cards and cards from all over the country and the Netherlands, circa 1910-1920.No longer availableDim. 8 x 30 x 36 cmEstimate: € 80 / 120 -
#509‘Zicht aan de vijver’, olie op paneel, getekend C. Dubois in vergulde kader?
"View at the Pond", oil on panel, signed C. Dubois in a gilded frame.No longer availableDim. h 13 x b 18 cmEstimate: € 150 / 200 -
#723Een opgezette uil, taxidermie, op tak.
#753Een set van 2 plaasteren afgietsels van handen op houten blokken.
A set of 2 plaster casts of hands on wooden blocks.No longer availableDim. 10 x 27 x 16 cmEstimate: € 40 / 60