#409“Abstract.” Gemengde techniek op doek. Gedateerd 1992. Draagt handtekening.
"Abstract." Mixed media on canvas. Dated 1992. Bears signature.No longer availableDim. 53 x 43 cmEstimate: € 220 / 280 -
#605Een Chinees porseleinen gemberpot met polychroom decor van personages. Met sokkel. Onderaan gemerkt.
A Chinese porcelain ginger jar with a polychrome decoration of characters. With base. Marked at the bottom.No longer availableDim. h 24 cmEstimate: € 80 / 120 -
#96Een eikenhouten sideboard in Jacobean stijl met 3 laden en plateau onderaan. Authentieke elementen.
An oak sideboard in Jacobean style with 3 drawers and a plateau at the bottom. Authentic elements.No longer availableDim. 81 x 177 x 43cmEstimate: € 100 / 150 -
#516Handgeknoopt Oosters wollen tapijt met levensboom en afbeelding van dieren.
#492Paul Tuerlinckx“Stilleven met maïs.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
#572Luc Goossens“Stilleven van vergiet en houten hoofd”. Olieverf op paneel. Onderaan gesigneerd.
#452Een pietradura voorstelling met speksteen en met Aziatisch decor in reliëf.Enige schade bovenrand.
A pietra dura still life with soapstone and Asian decor in the relief. Some damage to top edge.No longer availableDim. 62 x 42cmEstimate: € 60 / 80 -
#623Een viskom in Chinees porselein , onderaan gemerkt.
Chinese porcelain fish bowl, marked at the bottom.No longer availableDim. 24 cmEstimate: € 90 / 120 -
#546Een Oosters wollen tapijt.
#405J.W.Een vilten hoge hoed in originele doos. Gemerkt “J.W.”.
#604Een kalebasvaas met sokkel in Cantonese stijl.
#602Paul Tuerlinckx“Golf in de zee.” Pastel op papier. Gesigneerd.
“Wave in the sea.” Pastel on paper. Signed.No longer availableDim. 49 x 38 cmEstimate: € 60 / 80