Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
“Interieur”. Olieverf op doek. Gemonogrammeerd.
Edward Portielje
Period: 1861 - 1941

“Interieur”. Olieverf op doek. Gemonogrammeerd.

”Intérieur”. Huile sur toile. Porte un monogramme.
Dim. 34 x 41 cm
SKU: 2603190662.
Categories: doek, Schilderij.
Auction day: 27 March 2019 19:00
Catalogue #662
Estimate: € 400 / 500
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #629
    Constant Simon

    “Boer”. Olieverf op doek. Toegeschreven aan, maar niet gesigneerd. Herkomst: familie van de schilder.

    “Fermier”. Huile sur toile. Attribuée, mais pas signée. Provenance: famille du peintre.
    No longer available
    Dim. 40 x 27 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #669
    J. Vincken

    “Romantisch landschap met watermolen”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Naar een werk van Meindert Hobbema. Perforatie links boven.

    ”Paysage romantique et moulin à eau”. Huile sur toile. Signée. D’après une oeuvre par Meindert Hobbema. Perforation dans la toile en haut à gauche.
    No longer available
    Dim. 60 x 88 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #676

    “Mannenportret”. Olieverf op paneel. XIXe eeuw. Slijtage aan vernis.

    “Portrait d’homme”. Huile sur panneau. XIXe siècle. Usures au vernis.
    No longer available
    Dim. 14,5 x 12 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #684
    Octaaf Rotsaert
    Period: 1885 - 1964

    “Kerk te Lissewege”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    “L’église de Lissewege”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 50 x 60 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #243
    Pierre-Emmanuel I Dielman
    Period: 1800 - 1858

    “Schapen”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.

    “Moutons”. Huile sur panneau. Signé.
    No longer available
    Dim. 21 x 29 cm
    Estimate: € 250 / 400
  • #602
    Edgard D’Hont
    Period: 1861 - 1941

    “Luiks dorpszicht”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.

    ”Scène sur Liège”. Huile sur panneau. Signé.
    No longer available
    Dim. 18 x 23 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #690
    Demcey

    “Dreef in de herfst”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    ”Allée en automne”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 75 x 70 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #686

    “Wandelende koppels”. Olieverf op paneel. XIXe eeuw.

    “Couples se promenant”. Huile sur panneau. XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. 15 x 18 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #682
    Renée Kempen

    “Boer op een stoel”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.

    ”Un fermier sur une chaise”. Huile sur panneau. Signé.
    No longer available
    Dim. 49 x 37 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #679
    Georges Claeys

    “Biddende nonnen in een kerkinterieur”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    “Nonnes en prière dans une église”. Huile sur panneau. Signé.
    No longer available
    Dim. 32 x 24 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #248
    Ernst Gustav Doerell
    Period: 1832 - 1877

    “Sloep aan een meer”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1874.

    “Chaloupe au bord d’un lac”. Huile sur panneau. Signé et daté 1874.
    No longer available
    Dim. 15 x 18 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #425
    Guy (?) Lemaire

    “Rivierlandschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    ”Paysage fluvial”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 40x 54 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #251

    “De pijproker”. Olieverf op paneel. XIXe eeuw. Beschadiging.

    ”Le fumeur de pipe”. Huile sur panneau. XIXième siècle. Dégâts.
    No longer available
    Dim. 19 x 16 cm
    Estimate: € 260 / 380
  • #672
    Sonia Abeloos
    Period: 1876 - 1969

    “Le pavillon”. Olieverf op doek. gesigneerd en gedateerd 7-1920.

    ”Le pavillon”. Huile sur toile. Signée et datée 7-1920.
    No longer available
    Dim. 31 x 40 cm
    Estimate: € 200 / 250
  • #632
    J. Van Lerberghe

    “Hoeve aan een landweg”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 2-10-18. Kleine perforatie rechts onderaan.

    “Ferme au bord d’un chemin de campagne”. Huile sur toile. Signée et datée 2/10/18. Petite perforation en bas à droite.
    No longer available
    Dim. 16 x 24 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #664
    J. Roels

    “Heidezicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    ”Bruyères”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 60 x 90 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #435
    Alphonse Asselbergs
    Period: 1837-1916

    “Herder met schapen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    ”Berger et moutons”. Huile sur panneau. Dédicace au verso.
    No longer available
    Dim. 15 x 22 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #654
    P.L. Mastraeten

    “Rivierlandschap met koeien”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1827.

    ”Paysage fluvial et vaches”. Huile sur panneau. Signé et daté 1827.
    No longer available
    Dim. 25 x 38 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #599
    Lucien Van de velde
    Period: 1910 - 1997

    “Een paar interieurs te Bokrijk”. Twee schilderijtjes, olieverf op paneel. Beide gesigneerd.

    Paire d’intérieurs à Bokrijk. Deux huiles sur panneau. Signés.
    No longer available
    Dim. 19 x 13 & 14 x 21 cm
    Estimate: € 80 / 140
  • #884

    Een heren- en een damesportret. Tweezijdig geschilderd. Olieverf op paneel. Zonder signatuur.

    Un portrait d’homme et de femme. Peinture sur les deux faces. Huile sur panneau. Pas de signature.
    No longer available
    Dim. 24 x 18 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #238

    “Zich aankledende dame met hondje aan haar voeten”. Olieverf op paneel. Onleesbaar gesigneerd.

    “Femme qui s’habille avec petit chien à ses pieds”. Huile sur panneau. Illisiblement signée.
    No longer available
    Dim. 15 x 20 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #685
    Frances Tysoe Smith
    Period: 1853 - 1927

    “A summer cloud”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.

    ”A summer cloud”. Huile sur panneau. Signé.
    No longer available
    Dim. 35 x 26 cm
    Estimate: € 120 / 160
  • #680
    René Hansoul
    Period: 1910 - 1979

    “Hoevelandschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    ”Paysage et fermette”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 60 x 70 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #430
    Arie Zwart
    Period: 1903 - 1981

    “Kinderportret”. Olieverf op paneel Toeschrijving op de verso.

    ”Portrait d’enfant”. Huile sur panneau. Dédicace au verso.
    No longer available
    Dim. 20 x 16 cm
    Estimate: € 50 / 80

Other lots in this auction

  • #202

    “Vissersboot op het strand te Scheveningen”. Olieverf op paneel. Toegeschreven aan Frank Dillon (1823 - 1909) op de verso.

    ”Bateau de pêche sur la plage de Scheveningen”. Huile sur panneau. Attribué à Frank Dillo, (1823 -1909) au verso.
    No longer available
    Dim. 36 x 51 cm
    Estimate: € 1000 / 1200
  • #318

    Een lot biscuit, bestaande uit een romantisch koppel op een zetel en twee beeldjes van een jongen en een meisje. Zonder merken.

    Un lot de biscuit, comprenant un couple romantique sur un fauteuil, et deux statues d’une jeune fille et jeune homme. Pas de marques.
    No longer available
    Dim. h: 18 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #237

    “Het gevecht tegen de poema”. Een beeld van bruingepatineerd brons op houten voetstuk. Naar een werk van Charles Russel.

    ”Le combat avec le puma”. Une statue en bronze sur socle en bois. D’après une oeuvre de Charles Russel.
    No longer available
    Dim. h: 45 cm
    Estimate: € 400 / 500
  • #81

    “Felix Timmermans”. Een plaasteren buste. Gesigneerd P. Brauwers.

    ”Felix Timmermans”. Un buste en plâtre. Signé P. Brauwers.
    No longer available
    Dim. h: 50 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #795
    Matchbox Series 52; 53; 56; 59 & 64

    Vijf speelgoedautootjes in originele doosjes. - B.R.M. Racing car. - Ford Zodiac Mk. IV. - Fiat 1500. - MG 1100. - Ford Galaxie brandweercommandowagen.

    Cinq voitures jouets, emballages d’origine: - B.R.M. Racing car. - Ford Zodiac Mk. IV. - Fiat 1500. - MG 1100. - Ford Galaxy voiture de commando des sapeurs pompiers.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 120
  • #719

    Drie frames met telkens negen aardewerken tegels. Omstreeks 1800.

    Deux encadrements à neuf carreaux chaque. +- 1800.
    No longer available
    Dim. 31 x 31 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #326

    Een bureau van notenhoutfineer met opzet. Onderaan twee deuren en drie laden, bovenaan twee kleine paneeldeurtjes naast een grote deur met glas in lood. Belle epoque.

    Un bureau en bois de placage en noyer avec coiffe. En dessous deux portes et trois tiroirs, au dessus deux petites portes panneaux à côté d’une grande porte en verre vitrail. Belle époque.
    No longer available
    Dim. 185 x 128 x 57 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #611

    Een bronzen tijger met donker patina. Japans werk, gemerkt van Genryusai Seiya. Tijdperk Meiji. Op houten sokkel.

    Un tigre en bronze à patine foncée. Travail japonais, marque Genryusai Seiya. Période Meiji. Sur socle en bois.
    No longer available
    Dim. l: 46 cm
    Estimate: € 550 / 650
  • #132
    Simonin Gerard

    “Aan het spinnenwiel.” Olieverf op paneel. Gesigneerd.

    ”Auprès du rouet”. Huile sur panneau. Signé.
    No longer available
    Dim. 36 x 24 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #264
    Verplancke

    “Zomers landschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd en op de verso gedateerd 1974.

    ”Paysage estival”. Huile sur toile. Signée et datée 1974 au verso.
    No longer available
    Dim. 50 x 60 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #747

    Een Chinese theepot van blauw en wit Chinees porselein met een decor van kostbaarheden.

    Une théière chinoise en porcelaine chinoise bleue et blanche, décor de pièces précieuses.
    No longer available
    Dim. h: 19 cm
    Estimate: € 160 / 180
  • #564

    “Compositie”. Olieverf op doek. Draagt handtekening: Bogaert.

    ”Composition”. Huile sur toile. Porte une signature: Bogaert.
    No longer available
    Dim. 64 x 47 cm
    Estimate: € 300 / 400
View all auction items ›

Veiling 26 & 27 Maart 2019

De veiling is volledig - 900 loten. Catalogus is verkrijgbaar in .xls en .pdf op de downloads pagina

26 March 2019 19:00
27 March 2019 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 27 March 2019 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More