#225Een paar 18 karaats wit gouden oorbellen bezet met briljanten en baguettes met een gezamenlijk gewicht van ± 3 ct.
Une paire de boucles d’oreilles en or blanc 18 ct sertie de brillants et de baguettes ayant un poids total de ± 3 ct.No longer availableDim. 9,90 gEstimate: € 1500 / 1700 -
#413Een rood koperen beddenpan. XIXe eeuw.
Une panne de lit en cuivre rouge. XIXème siècle.No longer availableDim. l: 100 cmEstimate: € 40 / 50 -
#25BieriEen 18 karaats geel gouden horloge zonder armband.
#331Een lot blauw en wit porselein, bestaande uit een gemberpot en twee schalen (eén met schilfers).
Un lot de porcelaine bleue et blanche, dont un pot à gingembre et deux plats dont un avec éclats.No longer availableDim. Ø: 12 - 21 cmEstimate: € 25 / 35 -
#221Claude-Michel Clodion“Familie van Bacchanten”. Een bronzen beeld op rood marmeren sokkel. Gesigneerd. Posthume geut.
Une bague en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 1,35 ct.No longer availableDim. 7,62 gEstimate: € 500 / 600 -
#321MulberryEen tas van geel leder.
Un sac en cuir jaune.No longer availableDim. l: 60 cmEstimate: € 100 / 120 -
#193Victor Marais-MiltonPeriod: 1872 - 1948“Drinker in een interieur”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Buveur et intérieur”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 36 x 28 cmEstimate: € 800 / 1200 -
#104Maria Vaes“Heidelandschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Paysage, la Lande”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 50 x 63 cmEstimate: € 120 / 200 -
#242Paul JoostensPeriod: 1889-1960“Madonna met kind”. Houtskoolschets. Met atelierstempel.
#310Een 18 karaats geel gouden sleutelhanger met drie schapulieren.
Un porte-clé en or jaune 18 ct et trois scapulaires.No longer availableDim. 42,02 gEstimate: € 1000 / 1200