Similar lots by type
-
#234Henri Rowet“Havenzicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Vue sur le port”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 40 x 50 cmEstimate: € 80 / 120 -
#222Emile NelisPeriod: 1853 - 1884“Vrouw in de schuur”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Femme dans la grange”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 36 x 21 cmEstimate: € 300 / 400 -
#249E. Bouillon“Gerooid bos”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Bois arraché”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 67 x 89 cmEstimate: € 200 / 220 -
#399Een lot van vijf werken, waarbij olieverf op papier en lithografieën. Een gesigneerd van Patris en met opdracht.
Un lot de cinq oeuvres, dont des huiles sur papier et des lithographies. Une signée ‘Patris’ et dédicace.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#539“Boulevard”. Olieverf op paneel. Draagt een handtekening ‘Kees Verwey’.
”Boulevard”. Huile sur panneau. Porte la signature: ‘Kees Verwey’.No longer availableDim. 23 x 32 cmEstimate: € 220 / 240 -
#119Dehaes“Boszicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Vue forestière”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 49 x 59 cmEstimate: € 100 / 150 -
#149Albert Franciscus Embrechts“Berken in de sneeuw”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Hêtres dans la neige”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 70 x 60 cmEstimate: € 80 / 120 -
#229Robert Cupis“Hooischoven”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘44.
”Meules de foin”. Huile sur toile. Signée et datée ‘44.No longer availableDim. 44 x 52 cmEstimate: € 80 / 120 -
#99Georges Steel“Jongen uit Granada”. Olieverf op board. Gesigneerd en gedateerd 1974.
”Jeune homme de Grenade”. Huile sur carton. Signé et daté 1974.No longer availableDim. 48 x 3 8 cmEstimate: € 120 / 180 -
#674Gustaaf Helinck“Bomen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Arbres”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 70 x 60 cmEstimate: € 40 / 50 -
#574A. Vandroemme“Trekpaarden”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Chevaux de trait”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 98 x 120 cmEstimate: € 200 / 240 -
#534Reno“Mask” & “Red eye”. Gemengde techniek op board. Beide op de verso gesigneerd en gedateerd 2011.
”Masque” & “Oeil rouge”. Techniques mixtes sur carton. Signés et datés 2011 au verso.No longer availableDim. 80 x 80 cmEstimate: € 100 / 120 -
#189F. Friederichsen“De Rouwstoet”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1913. Herdoekt, maar met nieuwe beschadiging.
”Le cortège funèbre”. Huile sur toile retoilée. Signée et datée 1913. Dégâts.No longer availableDim. h: 66 x 102 cmEstimate: € 150 / 200 -
#792Talamon“Lezende jonge vrouw”; “Naakt met sjaaltje” & “Vrouw voor spiegel”. Drie kunstwerken, verschillende technieken. Allen gesigneerd.
”Liseuse”, “Nu avec un châle”, & “Femme et miroir”. Trois oeuvres d’art, différentes techniques. Signées.No longer availableDim. 54 x 33, 45 x 61, 30 x 30 cmEstimate: € 60 / 80 -
#484Petra Jacobs de Kleyn“Vrouwelijk naakt”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Nu féminin”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 46 x 56 cmEstimate: € 80 / 120 -
#214J. Coomans“Danseres”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Danseuse”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 133 x 88 cmEstimate: € 300 / 500 -
#672J. Riemsdijk“Stadszicht”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Vue sur la ville”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 40 x 50 cmEstimate: € 120 / 200 -
#184Jan CockxPeriod: 1891-1976“De vangst na de jacht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”La prise après la chasse”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 91 x 100 cmEstimate: € 220 / 280 -
#179Pieter GorusPeriod: 1881 - 1941“Molenlandschap”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Paysage au moulin”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 30 x 40 cmEstimate: € 320 / 360 -
#219“Paard en ezel aan de stal”. Olieverf op doek. Gesigneerd ‘F. Kluys”.
”Cheval et âne auprès de l’étable”. Huile sur toile. Porte la signature : F. Kluys.No longer availableDim. 23 x 29 cmEstimate: € 160 / 180 -
#659Bernard Relecom“Volk op de pier”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘90.
”Du monde sur la jetée”. Huile sur toile. Signée et datée ‘90.No longer availableDim. 60 x 80 cmEstimate: € 60 / 100 -
#84Tuur De RijbelPeriod: °1927“Bloemenstilleven”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Nature morte aux fleurs”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 39 x 49 cmEstimate: € 55 / 75 -
#684Pierre HendrixPeriod: 1913 - 1995“Zolderatelier” & “Bloemenstilleven”. Olieverf op paneel. Beide gesigneerd.
”Atelier au grenier” & “ Nature morte, fleurs”. Huile sur panneau. Signés.No longer availableDim. 20 x 24 & 54 x 44 cmEstimate: € 60 / 80 -
#134“Bron aan de rand van het bos”. Olieverf op gemaroufleerd doek. Geen signatuur. Toegeschreven aan Isidore Meyers.
“Source à l’orée du bois”. Huile sur toile marouflée. Sans signature, attribuée à Isidore Meyers.No longer availableDim. 62 x 89 cmEstimate: € 100 / 160
Other lots in this auction
-
#372Een taartschep van zilver, Franse keuren voor 950 ‰ op het handvat, schep van verzilverd metaal. Makersmerk G.H. (Gustave Hauvy, 1907-1914). Evenals een suikertang van verzilverd metaal met makersmerk D.L.(?).
Une pelle à tarte en argent, poinçons françaises pour 950 ‰ sur le manche, la pelle est en métal argenté. Orfèvre G.H. (Gustave Hauvy, 1907-1914). Ainsi qu’une pince à sucre en métal argenté, orfèvrerie D.L.(?).draNo longer availableEstimate: € 30 / 40 -
#645“Man met schildpad”. Een Japanse gordelknoop van gesculpteerd ivoor. Onderaan gesigneerd. Eerste kwart XXe eeuw.
”Homme et tortue”. Un bouton de ceinture en ivoire sculptée . Marque sous la base.No longer availableDim. h: 4 cmEstimate: € 80 / 100 -
#744Een flesvormige lampenvoet van meerkleurig Belgisch aardewerk. Jaren ‘60.
Un pied de lampe en forme de bouteille en faïence de Belgique . Années ‘60.No longer availableDim. h: 50 cmEstimate: € 30 / 50 -
#663“Sint-Joris en de draak”. Gesculpteerd ivoor. Europees werk, omstreeks 1900. Op houten sokkeltje.
Saint-Georges terrassant le dragon. Ivoire sculpté. Travail européen, vers 1900. Sur petit socle en bois.No longer availableDim. H. 17 cmEstimate: € 100 / 160 -
#349Vier XVIIIe eeuwse ingekleurde gravures van Georg Balthasar Probst:- “Havengezicht”.- “Het stadhuis en een deel van de haven van marseille”.- “Seylen in’t ys en soeken na de walvis”.- “De walvis wort na boors geboegseerd of geroeyd”.
Quatre gravures du XVIIIème siècle par Georg Balthasar Probst:- “Havengezicht”.- “Het stadhuis en een deel van de haven van marseille”.- “Seylen in’t ys en soeken na de walvis”.- “De walvis wort na boors geboegseerd of geroeyd”No longer availableDim. 29 x 41 cmEstimate: € 40 / 60 -
#578“Man met perziken”. Een okimono van fijn gesculpteerd ivoor. Onderaan gesigneerd. Eerste kwart XXe eeuw. Met houten sokkeltje.
”Homme et pêches”. Okimono en ivoire finement sculptée. Premier quart du XXème siècle. Avec un socle en bois.No longer availableDim. h: 12 cmEstimate: € 260 / 320 -
#483Swarovski“Assepoester”. Een groep van deels gesatineerd kristal met los muiltje. De basis licht beschadigd. In originele doos.
“Cendrillon”. Groupe en cristal partiellement satiné et avec soulier amovible. Base légèrement accidentée. Dans la boîte d’origine.No longer availableDim. h: 10,5 cmEstimate: € 80 / 120 -
#73Een schenkkan van meerkleurig aardewerk in de vorm van een zittende man. Delft of Frankrijk. Onderaan gemerkt.
Une verseuse en faïence polychrome en forme d’un homme assis. Delft ou France. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 33 cmEstimate: € 120 / 200 -
#121Een schouwgarnituur van meerkleurig aardewerk, versierd met bloemen in hoogreliëf. Begin XXe eeuw.
Une garniture de cheminée en faïence polychrome, décorée de fleurs en haut relief. début XXème siècle.No longer availableDim. h: 17 & 31 cmEstimate: € 80 / 120 -
#200Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,30 ct. en een centrale loepzuivere diamant van ± 0,61 ct. Color D. Met certificaat.
Une bague en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,30 ct et un diamant pur à la loupe ayant un poids total de ± 0,61 ct Color D. Avec certificat.No longer availableDim. 3,74 gEstimate: € 3500 / 3700 -
#49Harry Elliot“Stilleven met appelen”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Nature morte aux pommes”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 39 x 53 cmEstimate: € 100 / 120 -
#190Een paar 18 karaats wit gouden oorbellen bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,30 ct. en saffieren met een gezamenlijk gewicht van ± 0,25 ct. en twee parels.
Une paire de boucles d’oreilles en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,30 ct et de saphirs ayant un poids total de ± 0,25 ct ainsi que deux perles.No longer availableDim. 4,76 gEstimate: € 650 / 750

