Similar lots by type
-
#165
Een paar glazen Louis-Philippe vazen met een wit en verguld overlay decor van guirlandes. Einde XIXde eeuw.
Paire de vases Louis-Philippe en verre à décor de guirlandes en overlay blanc et or. Fin du XIXème siècle.No longer availableDim. H. 38 cmEstimate: € 400 / 450 -
#372Fred Bervoets
Een kleurenlitho. Gesigneerd en genummerd 60/60.
Lithographie en couleurs. Signée et numérotée 60/60.No longer availableDim. 64,5 x 45,5 cmEstimate: € 300 / 500 -
#237
Een paar vierarmige bronzen kandelaars met kaarsendover.
Une paire de bougeoirs en bronze à quatre branches avec éteignoir.No longer availableDim. h: 37 cmEstimate: € 35 / 50 -
#124
“Platbodems in een zeventiende-eeuwse binnenhaven bij een toren”. Olieverf op paneel. Sporen van een handtekening.
"Bateaux à fond plat dans un port intérieur du XVIIe siècle près d'une tour". Peinture à l'huile sur panneau. Traces d'une signature.No longer availableDim. 34 x 43 cmEstimate: € 200 / 300 -
#227Longchamp
Een handtas van beige krokodillenleder. In beschermzak.
Sac à main en cuir de crocodile beige. Dans un sac de protection.No longer availableDim. H:35cmEstimate: € 120 / 200 -
#396Mori Yomud
Wollen loper met geometrisch motief. Handgeknoopt. Slijtage.
Couloir en laine à motif géométrique. Noué à la main. Usure.No longer availableDim. 298 x 94 cmEstimate: € 40 / 50 -
#516
Een groot handgeknoopt tapijt van fijn zijde.
Un grand tapis de soie fine noué à la main.No longer availableDim. 340 x 240 cmEstimate: € 750 / 850 -
#506Harakeh
Een handgeknoopt tapijt van zijde met de tekening opgehoogd.
Un tapis de soie noué à la main avec le dessin en relief.No longer availableDim. 180 x 123 cmEstimate: € 850 / 1000 -
#150
“Canadian Olympic Coins 1976.” Een collectie van 28 Sterling zilveren munten in etui. Munten in verschillende grote.
"Pièces olympiques canadiennes 1976." Une collection de 28 pièces en argent sterling dans un coffret. Pièces de différentes tailles.No longer availableDim. 1020 gEstimate: € 800 / 1000 -
#376
Afghaans handgeknoopt tapijt.
Tapis afghan noué à la main.No longer availableDim. 156 x 104 cmEstimate: € 50 / 80 -
#269Van Besien
“Zicht op op het vleeshuis te Gent”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Vue de Gand". Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 70 cm x 50 cmEstimate: € 120 / 200 -
#480
Een oude zakhorloge in de stijl van de vrijmetselarij. In werkende staat. Chinees werk.
Une ancienne montre de poche franc-maçonnerie. En état de marche.No longer availableDim. 6,5 x 5,5 cmEstimate: € 50 / 70 -
#435Goebel, Germany
“Wanderbub”. Een beeldje van veelkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Onderaan gemerkt en genummerd 7/II. Met houten sokkeltje. Speciale editie 1999.
"Wanderbub". Une figurine de biscuit multicolore de la série de M.I. Hummel. Marqué et numéroté 7/II en bas. Avec socle en bois. Édition spéciale 1999.No longer availableDim. h: 25,5 cmEstimate: € 35 / 50 -
#384
“Oosters damesportret.” Gemengde techniek. Draagt handtekening.
"Portrait de dame orientale." Technique mixte. Porte une signature.No longer availableDim. 38 x 29 cmEstimate: € 110 / 150 -
#199Yadviga Alexandrovka MatsievskaPeriod: 1916-1996
“Kiev, Botanische Tuin”. Olieverf op board. Achteraan toegeschreven, met vermelding van een tentoonstelling in 1967. Klein letsel.
"Kiev, jardin botanique". Huile sur carton. Attribué au dos, mentionnant une exposition en 1967. Petits dégâts.No longer availableDim. 40 X 60 cmEstimate: € 200 / 300
Other lots in this auction
-
#286
Een eikenhouten linnenkoffer. Vroeg XIXde eeuw.
Un coffre à linge en chêne. Début XIXème siècle.No longer availableDim. 106x42x60cmEstimate: € 80 / 120 -
#379
“Place Dauphine, Paris.” Olieverf op board. Draagt handtekening.
"Place Dauphine, Paris." Huile sur carton. Porte une signature.No longer availableDim. 29 x 38 cmEstimate: € 80 / 120 -
#79Raymond Van HoeckPeriod: 1922 - 1992
“Stilleven met kersen”. Schilderij op doek. Gesigneerd.
"Nature morte aux cerises". Peinture sur toile. Signée.No longer availableDim. 25 x 30 cmEstimate: € 100 / 120 -
#228
Vier verschillende kleurloos kristallen karaffen, waarbij twee gemerkt van Saint Louis en één van Baccarat. Eén met lichte randschade aan de stop.
Quatre carafes en cristal incolore différentes, deux marquées par Saint Louis et une par Baccarat. Un avec des dégâts mineurs au bord du bouchon.No longer availableDim. h: 26 - 34 cmEstimate: € 120 / 180 -
#614Romain De Saegher
“Kalvarie”. Gouache op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘73.
"Calvaire". Gouache sur papier. Signé et daté '73.No longer availableDim. 26 x 36 cmEstimate: € 160 / 180 -
#403Tharaud, Limoges, France
Een bolle vaas van porselein met verguld decor van korenhalmen. Gemerkt.
Vase bombé en porcelaine à décor doré de tiges de maïs. marqué.No longer availableDim. h: 24 cmEstimate: € 200 / 220 -
#30Pronto Verdal
Een 18 K geelgouden dameshorloge met te herstellen vergulde armband. We voegen er een vergulde ketting aan toe.
Une montre femme en or jaune 18 carats avec bracelet plaqué or à réparer. Nous y ajoutons une chaîne en plaqué or.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#246
Een eikenhouten klapsecretaire met een lade onder het blad.
Un secrétaire pliant en chêne avec un tiroir sous la tablette.No longer availableDim. 100 x 82 x 52 cmEstimate: € 120 / 180 -
#490
Een 18 K geelgouden ring bezet met een ovale aquamarijn van +- 0,50 ct.
Une bague en or jaune 18 kt sertie d'une aigue-marine ovale de +- 0,50 ct.No longer availableDim. 2,05 gEstimate: € 200 / 250 -
#517
Een meerkleurig Chinees porseleinen warmhoudschaal met deksel.
Un plat chauffant en porcelaine de Chine multicolore avec couvercle.No longer availableDim. 35 x 25 cmEstimate: € 100 / 120 -
#695Valentin à Lodelinsart
Een Henegouwse staande klok in gebeeldhouwd eikenhouten kast, versierd met strikken, guirlandes en lauwerkransen. Eind XVIIIe eeuw.
Horloge de vestibule du Hainaut à gaine en chêne sculpté décorée de noeuds, de guirlandes et de lauriers. Fin du XVIIIe siècle.No longer availableDim. H:255cmEstimate: € 80 / 120 -
#131
Een kruisbeeld - reliquarium in barokke stijl van deels zwartgelakt hout met schildpadopleg en messing. Met fijn gesculpteerde Christus en met plaasteren Mariabeeldje. Eind XIXe eeuw. Achteraan een sekreet met daarin attesten van de relikwieën, uitgevaardigd door de Jezuïet Paul Goethals.
Un crucifix - Reliquaire de style baroque en bois partiellement laqué noir avec incrustation d'écaille de tortue et laiton. Avec un Christ finement sculpté et une statue en plâtre de la Vierge Marie. Fin XIXème siècle. Au dos se trouve un secret avec des certificats des reliques, délivrés par le jésuite Paul Goethals.No longer availableDim. h: 91 cmEstimate: € 200 / 300