Similar lots by type
-
#374
Een paar landschappen met vissers, olieverf op doek. XIXe eeuw. Eéntje met zeer kleine restauratie.
Une paire de paysages de pêcheurs, huile sur toile. XIXème siècle. Un avec très petite restauration.No longer availableDim. 24 x 32 cmEstimate: € 100/120 -
#229
“Zicht op York”. Olieverf op paneel. Engelse school, XIXde eeuw.
Vue de York . Huile sur panneau. Ecole anglaise du XIXe siècle.No longer availableDim. 37 x 43 cmEstimate: € 100/120 -
#732Roland vandenbussche
“Naakten en duiven”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1967. Enkele krasjes centraal en aan de datum.
Nus et pigeons . Huile sur panneau. Signée et datée 1967. Quelques rayures au centre et à la date.No longer availableDim. 50 x 70 cmEstimate: € 50/70 -
#559Felix De Boeck
“Zelfportret”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en op de verso gedateerd 1980.
Autoportrait . Huile sur panneau. Signée et datée 1980 au dos.No longer availableDim. 65 x 26 cmEstimate: € 100/150 -
#672Henri Joseph PauwelsPeriod: Haasdonk 1903 - Beveren 1983
“Bosgezicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Vue de forêt . Huile sur toile. Signée.No longer availableEstimate: € 200/220 -
#554
“Compositie”. Gemengde techniek op papier. Draagt handtekening ‘A. Halicka’.
Composition . Technique mixte sur papier. Porte la signature A. Halicka .No longer availableDim. 84 x 60 cmEstimate: € 220/240 -
#204Isidore Van MensPeriod: 1890 - 1985
“Zicht op Lier”. Olieverf op doek. gesigneerd en gedateerd 1942.
Vue de Lier . Huile sur toile. Signée et datée 1942.No longer availableDim. 38 x 46 cmEstimate: € 250/350 -
#655
Een luchter van koper en glas met kristallen pendeloques. 8 lichtarmen.
Un lustre en cuivre et verre avec pendeloques en cristal. 8 bras de lumière.No longer availableEstimate: € 50/80 -
#239
Een massieve gedreven messingen art deco luchter met vijf lichtarmen met een druivenmotief. Vijf gegoten melkglazen lampenkappen.
Un lustre art déco en laiton massif à cinq branches lumineuses à motif raisin. Cinq abat-jour en opaline moulée.No longer availableDim. H. 60 cmEstimate: € 150/200 -
#760
Een sober eikenhouten art deco rek met vier legplanken. Omstreeks 1930.
Une sobre étagère art déco en chêne à quatre étagères. Vers 1930.No longer availableDim. 108 x 80 x 29 cmEstimate: € 100/120 -
#254Alfred Schenk
“Tegenlicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd en op de verso gedateerd 1936.
Backlight . Huile sur toile. Signée et datée 1936 au revers.No longer availableDim. 57 x 45 cmEstimate: € 200/240 -
#649
“Vlak in zwart en blauw”. Olieverf op papier en board. Onduidelijk gesigneerd op de verso.
Surface en noir et bleu . Huile sur papier et carton. Signé peu clairement au verso.No longer availableDim. 65 x 32 cmEstimate: € 100/120 -
#249
“Bloemenstilleven”. Olieverf op paneel. Apocrief gesigneerd.
Nature morte aux fleurs . Huile sur panneau. Signature apocryphe.No longer availableDim. 20 x 25 cmEstimate: € 80/100 -
#652
“Vissersboot en personages op het strand”. Olieverf op paneel. Achteraan toeschrijving aan Van de Velde 1834.
Bateau de pêche et personnages sur la plage . Huile sur panneau. Attribution à Van de Velde 1834 au dos.No longer availableDim. 20 x 17 cmEstimate: € 100/120 -
#544Paul De Lamper
“Tulpenboeket in een pul”. Olieverf op doek.
Bouquet de tulipes dans une tasse . Huile sur toile.No longer availableDim. 63 x 55 cmEstimate: € 100/120 -
#219L. Vanaerschot
“Zicht op het park Rivierenhof te Deurne”. Gesigneerd en op de verso gedateerd 1956.
Vue sur le parc Rivierenhof à Deurne . Signé et daté 1956 au dos.No longer availableDim. 88 x 127 cmEstimate: € 200/240 -
#639
“Red”. Acryl op paneel. Draagt handtekening op verso ‘Hafif 1997’
Rouge . Acrylique sur panneau. Porte signature au dos “Hafif 1997 “.No longer availableDim. 25 x 25 cmEstimate: € 160/180 -
#342
Twee handgeschilderde XIXe eeuwse miniaturen, vermoedelijk op ivoor, waarbij één met een portret van Keizerin Elisabeth van Oostenrijk. In ivoren kadertjes.
Deux miniatures du XIXème siècle peintes à la main, probablement sur ivoire, l'une avec un portrait de l'impératrice Elisabeth d'Autriche. Dans des cadres en ivoire.No longer availableDim. 6 x 5 cm; 13 x 11,5 cm (kadertjes)Estimate: € 80/120 -
#359
Drie handgeschilderde miniaturen met vrouwenportretten, vermoedelijk op ivoor, waarvan twee gesigneerd. Eén met vochtschade.
Trois miniatures peintes à la main avec des portraits de femmes, probablement sur ivoire, dont deux sont signées. L'une avec des dégâts d'humidité.No longer availableDim. 6 x 5 cmEstimate: € 150/200 -
#712Jef De PauwPeriod: 1880 - 1930
“Winters rivierlandschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Paysage rupestre d'hiver”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 59 x 74 cmEstimate: € 400/600 -
#244L. Vanaerschot
“Stroom in het bos”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Ruisseau dans la forêt . Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 110 x 88 cmEstimate: € 200/240 -
#539Malo (?)
“Stilleven”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Nature morte . Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 65 x 80 cmEstimate: € 75/100 -
#372
Drie XIXe eeuwse olieverfschilderijtjes op doek. Beschadigingen.
Trois peintures à l'huile sur toile du XIXème siècle. Dommages.No longer availableDim. 16 x 21; 21 x 28 & 33 x 41 cmEstimate: € 120/200 -
#815
Twee stoelen en twee bijpassende armstoelen.
Deux chaises et deux fauteuils formant suite.No longer availableEstimate: € 60/100
Other lots in this auction
-
#144Félix Van Den Eycken
“Meisjesportret”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Belgische school, XIXe eeuw. Achteraan gedateerd 1892.
Portrait de jeune fille . Huile sur toile. Signé. Ecole belge du XIXe siècle. Dos daté 1892.No longer availableDim. 65 x 54 cmEstimate: € 100/120 -
#149
“La Divina Comedia”. Een zeefdruk. Salvador Dali. Draagt handtekening binnen de plaat.
La Divina Comedia . Sérigraphie. Salvador Dali. Porte la signature dans l'assiette.No longer availableDim. 25 x 17 cmEstimate: € 160/200 -
#270
Een paar 9 karaats wit en geel gouden oorbellen bezet met een diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1 ct. en druppelvormige robijnen met een gezamenlijk gewicht van ± 1 ct.
Une paire de boucles d'oreilles en or blanc et jaune 9 carats serties de diamants d'un poids combiné de ± 1 ct. Et de rubis en forme de larme d'un poids combiné de ± 1 ct.No longer availableDim. 5,78 gEstimate: € 600/700 -
#433Capodimonte
“Spelende kinderen”. Twee groepjes van meerkleurig porselein naar ontwerp van Luigi Benacchio. Gemerkt.
Enfants jouant . Deux groupes de porcelaine multicolore, conçus par Luigi Benacchio. Marqué.No longer availableDim. h: 21 cmEstimate: € 40/60 -
#632Louis Vuitton
Een lederen ‘Zippy wallet’ met ‘Damier-Ebene’-motief’. Datacode CT0039. Met stofhoesje.
Un portefeuille Zippy en cuir avec motif Damier-Ebene . Code de données CT0039. Avec cache-poussière.No longer availableEstimate: € 230/300 -
#84De Coninck
“Stilleven met groenten”. Aquarel op papier. Gemonogrammeerd D.C.
Nature morte aux légumes . Aquarelle sur papier. Monogramme D.C.No longer availableDim. 55 x 40 cmEstimate: € 100/120 -
#339Norbert Ceulemans
“Antwerpen anno 1985”. Gesigneerd buiten de plaat.
Anvers en 1985 . Signé à l'extérieur de la planche.No longer availableDim. 76 x 115 cmEstimate: € 50/80 -
#168Val St. Lambert
Een grote coupe van geslepen en mauve gedubbeld kristal. Gemerkt en genummerd 49/100.
Une grande coupe de cristal taillé en mauve doublé. Marquée et numérotée 49/100.No longer availableDim. h: 22; Ø: 31 cmEstimate: € 180/240 -
#630
Een paar roodgelakte Chinese kastjes met twee deuren en twee laden, versierd met pietra dura taferelen van Geisha’s in een tuin op het front en bloemen en vogels op de flanken.
Paire de meubles chinois laqués rouge ouvrant à deux portes et deux tiroirs décorés de pierre dure aux scènes de geishas dans un jardin de devant et de fleurs et d’oiseaux sur les côtés.No longer availableDim. 62 x 62 x 31 cmEstimate: € 150/200 -
#814
Een reeks van vier stoelen in Louis-Philippestijl, bekleed met rood fluweel.
Suite de quatre chaises de style Louis-Philippe recouvertes de velours rouge.No longer availableDim. H. 86 cmEstimate: € 50/80 -
#284
“Personages in een romantiserend landschap”. Olieverf op doek. XIXe eeuw.
Personnages dans un paysage romantique . Huile sur toile. XIXème siècle.No longer availableDim. 32 x 40 cmEstimate: € 120/200 -
#742
Van Dyck quitte Rubens pour se rendre en Italie”. Een grote lithografie van Cornillet naar een werk van Dekeyser.
Van Dyck quitte Rubens pour se rendre en Italie. Une grande lithographie de Cornillet d'après une œuvre de Dekeyser.No longer availableEstimate: € 120/200