Other lots in this auction
-
#52
“Madonna met kind.” & “St. Joris met de draak.” Twee replica iconen.
“Vierge à l’Enfant” et “St-Georges au dragon”. Deux répliques d’icônes anciennes.No longer availableDim. ± 30 x 25 cmEstimate: € 70/100 -
#601
Een paar kandelaars bestaande uit twee langhalsvazen van polychroom Chinees porselein met decor van personages, vogels en bloemen in uitsparingen omgeven door een bloemenmotief in groen, roze en goud. Bovenaan telkens negen vergulde koperen lichtpunten in de vorm van bloeiende twijgen. Op een bronzen Napoléon III voetstuk. Canton, XIXde eeuw.
Paire de candélabres comprenant deux vases aux longs cols en porcelaine de Chine polychrome à décor de personnages, d’oiseaux et de fleurs dans des cartouches entourés d’un motif floral en vert, rose et or. Le dessus chaque fois à neuf bras de lumière formant des branches fleuries. Sur une base de style Napoléon III en bronze. Canton, XIXe siècle.No longer availableDim. H. 79 cmEstimate: € 2500/3500 -
#367Val St. Lambert
Een schaal van rood gedubbeld en geslepen kristal. Onderaan gemerkt.
Plat en cristal taillé doublé rouge. Marque sous la base.No longer availableDim. Ø: 20 cmEstimate: € 100/160 -
#205
Een 18 karaats wit en geel gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 3 ct. en saffieren met een gezamenlijk gewicht van ± 2 ct.
Bague en or jaune et blanc 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 3 ct et de saphirs ayant un poids total de ± 2 ct.No longer availableDim. 11,17 gEstimate: € 2500/2700 -
#77
Russische icoon met het leven van Christus met centraal
, de Verrijzenis. XIXde eeuw.
Icône russe représentant la vie du Christ avec dans le centre la Résurrection. XIXe siècle.No longer availableDim. 44 x 37 cmEstimate: € 400/600 -
#64
Twee gravures, bestaande uit een voorstelling van een praalboog en een zicht op Boom en de Rupel naar een werk van Vander Neer.
Deux gravures comprenant un arc d’honneur et une vue sur Boom et la rivière Rupel, d’après un oeuvre par Vander Neer.No longer availableDim. 33 x 21 & 39 x 54 cmEstimate: € 30/50 -
#413Herend, Hongarije
Een porseleinen siervaas op vier vergulde leeuwenpootjes, versierd met een meerkleurig decor van vlinders en vogels. Onderaan gemerkt.
Vase décoratif en porcelaine sur quatre petites griffes et décoré d’un décor polychrome de papillons et d’oiseaux. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 17,5 cmEstimate: € 40/50 -
#485
Statiedegen, Belgisch, begin XXste eeuw.
Epée d’apparat. Travail belge, début du XXe siècle.No longer availableDim. L. 93 cmEstimate: € 120/200 -
#176
Een sobere eikenhouten secretaire-bibliotheek met klapblad. Achter het klapblad zes kleine laden, eronder twee deuren. Bovenaan een opzet met twee beglaasde deuren. Medio XIXde eeuw.
Sobre bibliothèque-secrétaire à abattant, cachant six petits tiroirs. Le bas à deux portes pleines, le haut à deux portes vitrées. Milieu du XIXe siècle.No longer availableDim. H. 176 x 104 x 50 cmEstimate: € 300/400 -
#806
Een antieke trumeau, versierd met inlegwerk in de kuif.
Trumeau ancien décoré d’incrustation vers le haut.No longer availableDim. 165 x 85 cmEstimate: € 80/100 -
#454
“Abstracte vrouwenfiguur” Een zeefdruk. Gesigneerd, gedateerd ‘72 en genummerd 2/30 buiten de plaat.
“Personnage féminin abstrait”. Sérigraphie. Signée, datée ‘72 et numérotée 2/30 hors planche.No longer availableDim. 54 x 51 cmEstimate: € 50/80 -
#101
Engelse zilveren strooiers (3 stuks) en een mosterdpot (zonder binnenwerk). Londen en Birmingham, tijdperk Victoria.
Trois saupoudroirs en argent anglais et un moutardier (sans intérieur). Londres et Birmingham, époque Victoria.No longer availableDim. h: 12 cmEstimate: € 120/200