Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Italiaanse aardewerken coupe met metalen montuur.
Italiaanse aardewerken coupe met metalen montuur.

Italiaanse aardewerken coupe met metalen montuur.

Coupe en faïence italienne à monture en métal.
Dim. 33 x 70 cm
SKU: 1003200313.
Auction day: 10 March 2020 19:00
Catalogue #313
Estimate: € 80 / 100
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #537

    Een paar zeshoekige vazen van polychroom Chinees porselein met decor van talrijke personages, insecten, vogels, vlinders en bloemen in uitsparingen. Oren in de vorm van draken in lichtblauw en goud. Canton, XIXde eeuw. Restauratie aan één van de oren. Afschilfering aan één van de hoeken onderaan.

    Paire de vases hexagonaux en porcelaine de Chine à décor de nombreux personnages, d’insectes, d’oiseaux, de papillons et de fleurs dans des cartouches. Anses en forme de dragons en bleu clair et or. Canton, XIXe siècle. Restauration à l’une des anses. Eclats à l’un des coins inférieurs.
    No longer available
    Dim. H. 62 cm
    Estimate: € 1500 / 2000
  • #688

    Een antieke pop met porseleinen hoofd. Open mond. Blauwe open ogen. Oude klederdracht. Gemerkt J.

    Poupée ancienne à la tête en porcelaine. Bouche ouverte. Yeux bleus ouverts. Anciens vêtement. Marque J.
    No longer available
    Dim. H. 50 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #262
    Fernand Comhaire

    “Ou sont les neiges d’automne”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd.

    “Où sont les neiges d’antan”. Technique mixte sur papier. Signé.
    No longer available
    Dim. 36 x 46 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #137

    Russische icoon met het leven van Christus met centraal

    , de Verrijzenis. XIXde eeuw.

    Icône russe représentant la vie du Christ avec la Résurrection dans le centre. XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. 35,5 x 30 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #637

    Een grijs granieten kunstwerk.

    Sculpture en granit gris.
    No longer available
    Dim. 215 cm
    Estimate: € 300 / 500
  • #762

    Twee Imari bordjes, een Japans dessertservies met een schotel, borden, koppen en schoteltjes, met de hand beschilderd, een gedeelte Japans theeservies met deels handgeschilderd decor en zes Europese dessertbordjes met ajour-rand en handgeschilderde rozelaars op het plat. Begin XXste eeuw.

    Deux assiettes Imari, un service à dessert japonais, un plat, des assiettes, des tasses et soucoupes, un service à thé partiellement peint à la main, six assiettes à dessert européennes aux bords ajourés et des rosiers peints à la main dans le centre. Début XXe siècle.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 120
  • #119

    “Herderskoppel”. Olieverf op paneel. XIXe eeuw.

    “Couple de bergers”. Huile sur panneau. XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. 23,5 x 30,5 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #105

    Een 18 karaats geel gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,50 ct.

    Bague en or jaune 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,50 ct.
    No longer available
    Dim. 2,63 g
    Estimate: € 450 / 550
  • #749
    Val St. Lambert

    Een set van 5 gekleurde geslepen kristallen glazen. Gemerkt.

    Suite de 5 verres en cristal taillé colorés. Avec marque.
    No longer available
    Dim. h 18 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #663

    Een smeedijzeren voorstelling van Don Quixote.

    Sculpture en fer forgé représentant Don Quichotte.
    No longer available
    Dim. h: 195 cm
    Estimate: € 800 / 1000
  • #187

    Een paar bronzen beelden van een jongen en een meisje. Eén gesigneerd Cellini en de andere Breigerant. Beide op marmeren sokkel.

    Paire de sculptures en bronze d’un garçon et d’une fille. L’une signée Cellini, l’autre Breigerant. Avec socles en marbre.
    No longer available
    Dim. h ± 36 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #706

    Een handgeknoopte Oosterse wollen loper.

    Couloir d’Orient en laine. Noué main.
    No longer available
    Dim. 540 x 84 cm
    Estimate: € 200 / 240
View all auction items ›

Veiling 10 & 11 Maart 2020

Veiling is volledig - 815 loten. Downloads verkrijgbaar in .xls en .pdf.

10 March 2020 19:00
11 March 2020 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 10 March 2020 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More