Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Italiaanse vleeschaal met deksel van monochroom wit aardewerk. Deksel versierd met drie vruchte in reliëf als dekselknop.
Italiaanse vleeschaal met deksel van monochroom wit aardewerk. Deksel versierd met drie vruchte in reliëf als dekselknop.

Italiaanse vleesschaal met deksel van monochroom wit aardewerk. Deksel versierd met drie vruchten in reliëf als dekselknop.

Plat de viande italien avec couvercle monochrome en faïence blanche. Couvercle décoré de trois fruits en relief comme bouton du couvercle.
Dim. L. 55 cm
SKU: 1512200307.
Auction day: 15 December 2020 19:00
Catalogue #307
Estimate: € 80 / 100
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #67

    Een backgammon met gedraaide houten schijven en benen dobbelstenen.

    Un backgammon avec des disques en bois tourné et des dés en os.
    No longer available
    Dim. 12 x 46 x 36 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #136

    Een paar gefineerde ronde nachtkastjes in art decostijl met twee laden.

    Paire de tables de chevet rondes en placage Art Déco à deux tiroirs.
    No longer available
    Dim. Ø: 40 cm
    Estimate: € 400 / 440
  • #261
    Capodimonte

    “Zittende dame met Lier”. Een groep van meerkleurig Italiaans biscuit naar ontwerp van Vittorio Sabadin.

    Dame assise à la lyre . Un groupe de biscuits italiens multicolores dessinés par Vittorio Sabadin.
    No longer available
    Dim. h: 30 cm
    Estimate: € 90 / 110
  • #153

    Oosters balustervaasje van gedreven en gegraveerd zilver. Onderaan gemerkt. 294 g.

    Vase balustre oriental en argent pressé et gravé. Marqué en bas. 294 g.
    No longer available
    Dim. H. 11,5 cm
    Estimate: € 180 / 220
  • #490

    “handelaar”. Een fijn gesculpteerd beeldje van Aziatisch ivoor. Gesigneerd onderaan. Omstreeks 1900.

    marchand . Une statue en ivoire d'Asie finement sculptée. Signée en bas. Vers 1900.
    No longer available
    Dim. h: 13 cm
    Estimate: € 250 / 350
  • #598
    Auguste Henri Carli
    Period: 1868-1930

    “Christus Heilig Hart”. Een gebeeldhouwd albasten buste. gesigneerd.

    Sacré-Cœur du Christ . Un buste en albâtre sculpté. Signé.
    No longer available
    Dim. h: 29 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #245

    Een 18 karaats geel gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,47 ct.

    Une bague en or jaune 18 carats sertie de brillants d'un poids combiné de + - 1,47 ct.
    No longer available
    Dim. 10,97 g
    Estimate: € 1400 / 1500
  • #509
    Rita Reychler
    Period: 1933 - 2020

    Een kruisvormige assemblage met olieverfschilderij op paneel.

    Assemblage en forme de croix avec peinture à l’huile sur panneau.
    No longer available
    Dim. 120 x 160 cm
    Estimate: € 150 / 300
  • #33

    Een oude theaterkijker met leder bekleed. In etui.

    Une paire de lunettes de théâtre recouvertes de cuir. Dans une pochette.
    No longer available
    Dim. h: 7,5 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #5

    Een 18 karaats geel gouden ring bezet met een koraal.

    Une bague en or jaune 18 carats sertie d'un corail.
    No longer available
    Dim. 3,13 g
    Estimate: € 100 / 150
  • #179

    Een vergulde spiegel in Lodewijk XV-stijl. Bovenaan versierd met een rocaille.

    Miroir doré de style Louis XV. Coiffé d'une rocaille.
    No longer available
    Dim. h: 181 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #426

    Een recent wandtapijt met een jachtscène.

    Une tapisserie récente avec une scène de chasse.
    No longer available
    Dim. 192 x 123 cm
    Estimate: € 80 / 120
View all auction items ›

Veiling 15 & 16 december 2020

700 Loten - de veiling is volledig. We gaan de dagen opsplitsen in 2 keer 350 loten, 2de dag begint dus met 351. Deze veiling gebeurt zonder tentoonstelling en zonder publiek. Enkel te volgen via onze website.

15 December 2020 19:00
16 December 2020 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 15 December 2020 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More