#226Een grote Venetiaanse luchter
#50Halssnoer van bloedkoraal.
Un collier en corail rouge.No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#540“Antilopen”. Een art deco groep van aardewerk.
#89Jozef Adriaan CallaertsPeriod: 1896-1965“Zicht op de Groenplaats te Antwerpen”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Vue sur la Groenplaats à Anvers”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 50 x 40 cmEstimate: € 60 / 100 -
#183“De Drie Gratiën”. Een bronzen beeld op arduinen sokkel. Gemonogrammeerd M.D.
”Les trois Grâces”. une statue en bronze sur un socle en pierre de taille. Porte le monogramme M.D.No longer availableDim. h: 33 cmEstimate: € 400 / 500 -
#66Een archiefmeubeltje met vier laden.
Meuble de classement ouvrant à quatre tiroirs.No longer availableDim. h 42,5 cm x l 40,5 cmEstimate: € 60 / 80 -
#767Twee borden en een wandvaas van majolica. Eén met schilfer. Eén beschadiging aan de rand.
#180Een 18 karaats wit gouden ketting met hanger bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1,53 ct.
Une chaîne en or blanc 18 ct à pendentif serti de diamants ayant un poids total de ± 1,53 ct.No longer availableDim. 17,28 gEstimate: € 1600 / 1700 -
#162J. Devuyst“Vrouw met mand in een dreef met molen in de achtergrond”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Femme au panier dans une allée au moulin en arrière-plan”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 60 x 90 cmEstimate: € 80 / 100 -
#667Tinnen fontein met dito vergaarbak en messingen kraantje. Keuren uit de XIXde eeuw. Gemonteerd op een recent onderstel.
#718Twee paar art deco wandkandelaars van rood koper.
Une table en chêne aux pieds tournés et entretoise en H. Avec tablette amovible.No longer availableDim. 180 x 82 cmEstimate: € 50 / 80