Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Ivoren Christus, ingelijst. XIXde eeuw

Ivoren Christus, ingelijst. XIXde eeuw

Un Christ en ivoire encadré. XIXième siècle.
Dim. 16 cm
SKU: 2310180372.
Auction day: 23 October 2018 19:00
Catalogue #372
Estimate: € 50 / 80
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #528

    Afrikaans ritueel slagwapen.

    Hache rituelle africaine.
    No longer available
    Dim. 44 x 35 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #412

    “Ethnic jewelery from Africa, Asia and Pacific islands”. Ed. The Pepin Press. Amsterdam, 2008.

    ”Ethnic jewelry from Africa, Asia and Pacific islands”. Ed. the Pepin Press. Amsterdam, 2008.
    No longer available
    Estimate: € 22 / 26
  • #627

    Snuffbottle van gebeeldhouwd ivoor. Erotisch decor met naakten in een bordeel. Japans werk, eerste kwart XXste eeuw. Onderaan gemerkt.

    Flacon tabatière en ivoire sculpté. Décor érotique aux nus dans un bordel. Travail japonais, premier quart du XXe siècle. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. H. 7 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #359
    Luc Peire

    “Duinzicht”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1946.

    ”Vue sur les dunes”. Huile sur panneau. Signé et daté 1946.
    No longer available
    Dim. 27 x 3’ cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #546

    Een handgeknoopt Oosters wollen karpet.

    Une carpette orientale en laine nouée main.
    No longer available
    Dim. 220 x 200 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #246

    Een ronde butlerspiegel van verguld hout.

    Un miroir majordome rond en bois doré.
    No longer available
    Dim. Ø: 81 cm
    Estimate: € 200 / 220
  • #441

    Een bolle vintage hanglamp van rood glas. Jaren ‘70.

    Une lampe à pendre en forme de boule en verre rouge. Années ‘70.
    No longer available
    Dim. Ø: 35 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #788

    Een karaf en een asbak van geslepen kristal, respectievelijk rood en bruin roodbruin gekleurd in de massa. De tweede gemerkt van Val St. Lambert.

    Une carafe et un cendrier en cristal taillé rouge et brun. Le deuxième porte la marque Val St. Lambert.
    No longer available
    Dim. h: 21 & Ø: 15 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #632
    Joe Colombo

    Een “Boby Trolley” van kunststof in zeldzaam groen. Italië, omstreeks 1970. Gemerkt.

    Un trolley “Boby” en synthétique en vert rare. Italie, +- 1970. Marqué.
    No longer available
    Dim. 77 x 44 x 43 cm
    Estimate: € 200 / 250
  • #98

    Een jongens- en en meisjesbuste van bruingepatineerd brons.

    Un buste d’un jeune homme et d’une jeune fille en bronze.
    No longer available
    Dim. h: 21 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #213

    Een bronzen krokodil.

    Un crocodile en bronze”.
    No longer available
    Dim. l: 73 cm
    Estimate: € 260 / 280
  • #484

    “Begijnhof te Lier met Sint-Margaretastraat”. Olieverf op paneel. Gemonogrammeerd P.C. 1930.

    “Béguinage de Lierre et rue Sainte-Marguerite”. Huile sur panneau. Monogrammé P.C. 1930.
    No longer available
    Dim. 45 x 36 cm
    Estimate: € 80 / 120
View all auction items ›

Veiling van 23 & 24 oktober 2018

De veiling is volledig - 800 loten. De .pdf en .xls zijn verkrijgbaar op de downloads pagina.  

23 October 2018 19:00
24 October 2018 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 23 October 2018 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More