Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Ivoren Christus, ingelijst. XIXde eeuw

Ivoren Christus, ingelijst. XIXde eeuw

Un Christ en ivoire encadré. XIXième siècle.
Dim. 16 cm
SKU: 2310180372.
Auction day: 23 October 2018 19:00
Catalogue #372
Estimate: € 50 / 80
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #146

    Een moderne ronde salontafel van messing met een zwart marmeren blad.

    Une table de salon ronde en laiton et tablette en marbre noir.
    No longer available
    Dim. h: 37 cm Ø: 70 cm
    Estimate: € 220 / 240
  • #18

    Een paar koperen processielampen. We voegen er vier glazen lampenkappen aan toe.

    Deux lampes de procession en cuivre. Nous ajoutons quatre abat-jour en verre.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 50
  • #389
    Val Saint- Lambert

    Een lampenvoet van blauw kristal.

    Un pied de lampe en cristal bleu.
    No longer available
    Dim. H: 38 cm
    Estimate: € 25 / 40
  • #339

    “Pierre de Bex”. Een oude litho van Billoin naar een werk van Vieillevoye. Door de schilder gesigneerd buiten de plaat in 1841.

    ”Pierre de Bex”. Une ancienne lithographie par Billoin d’après une oeuvre par Vieillevoye. Signée par l’artiste hors planche. 1841.
    No longer available
    Dim. 36 x 46 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #799
    Toulet Excelsior

    Zes oude constateurs voor de duivensport in houten kast.

    Six constateurs anciens pour la course aux pigeons, dans leurs boîtes en bois.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 70
  • #106

    Een vierkant en twee ronde bijzettafeltjes van messing met onyxen blaadjes.

    Une petite table carré et deux petites tables rondes en laiton et tablettes en onyx.
    No longer available
    Dim. h: 39 & 77 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #397

    Een lot metaal, bestaande uit twee ketels en een tinnen klepkan (beschadigd).

    Un lot de métal, comprenant deux chaudrons et une verseuse à couvercle (endommagée).
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #171

    Een replica van een meesterstuk van deels zwartgepatineerd hout in de vorm van een wenteltrap.

    Une réplique d’une pièce de Maître en bois à patine noir en forme d’escalier en colimaçon.
    No longer available
    Dim. h: 101 cm
    Estimate: € 260 / 300
  • #525
    Pied à Lassay

    Een comtoiseklok van gedreven geel koper.

    Une comtoise en cuivre jaune repoussé.
    No longer available
    Dim. h: 165 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #215

    Een 18 karaats gepatineerde gouden ring bezet met een gele diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1,28 ct. en een maansteen van ± 10 ct.

    Une bague en or patiné 18 ct sertie de diamants jaunes ayant un poids total de ± 1,28 ct et une pierre de lune de ± 10 ct.
    No longer available
    Dim. 12,20 g
    Estimate: € 1200 / 1300
  • #652

    “Zicht op de kathedraal te Antwerpen”. Aquarel op papier. Onleesbaar gesigneerd.

    “Vue de la Cathédrale d’Anvers”. Aquarelle sur papier. Illisiblement signée.
    No longer available
    Dim. 48 x 33 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #345

    Een eikenhouten klapsecretaire met twee grote en twee kleine laden onder het klapblad. Binnenin acht kleine laden en een secreet. Luik, XIXe eeuw.

    Un secrétaire à abattant en chêne à deux grands et deux petits tiroirs sous ta tablette. A l’intérieur se trouvent huit petits tiroirs et un secret.
    No longer available
    Dim. b: 146 cm
    Estimate: € 400 / 600
View all auction items ›

Veiling van 23 & 24 oktober 2018

De veiling is volledig - 800 loten. De .pdf en .xls zijn verkrijgbaar op de downloads pagina.  

23 October 2018 19:00
24 October 2018 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 23 October 2018 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More