Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Ivoren Christus, ingelijst. XIXde eeuw

Ivoren Christus, ingelijst. XIXde eeuw

Un Christ en ivoire encadré. XIXième siècle.
Dim. 16 cm
SKU: 2310180372.
Auction day: 23 October 2018 19:00
Catalogue #372
Estimate: € 50 / 80
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #149
    F. Joacim

    “Heidezicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1938.

    ”Vue sur les Landes”. Huile sur toile. Signée et datée 1938.
    No longer available
    Dim. 80 x 115 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #561

    “Vogel met jong”. Een art deco groep van aardewerk.

    “Oiseau et son petit”. Groupe art déco en faïence.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 40
  • #154
    John De Mulder

    “Het overleg”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1950.

    ”La concertation”. Huile sur toile. Signée et datée 1950.
    No longer available
    Dim. 80 x 110 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #319

    Een rechthoekige spiegel in verguld houten kader. XIXe eeuw.

    Un miroir rectangulaire encadré. cadre en bois doré. XIXième siècle.
    No longer available
    Dim. 67 x 57 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #217

    Een bronzen luchter met zes lichtpunten.

    Un lustre en bronze à six points lumineux.
    No longer available
    Dim. h: 73 cm
    Estimate: € 600 / 650
  • #757

    Een art deco vaas van deels gesatineerd blauw glas, versierd met twee papegaaien.

    Un vase Art Déco partiellement en verre bleu satiné, décoration de deux perroquets.
    No longer available
    Dim. h: 27 cm
    Estimate: € 55 / 65
  • #630

    Drie etnische beelden van gebeeldhouwd tropisch hout.

    Trois sculptures ethniques en bois exotique sculpté.
    No longer available
    Dim. h: 40 - 20 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #101

    “Apollo & Daphne”. Een groep van bruingepatineerd brons op rood marmeren sokkel.

    ”Apollon & Daphné”. Un groupe en bronze sur socle en marbre rouge.
    No longer available
    Dim. h: 44 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #17

    Een paar messingen lampenvoeten in empirestijl.

    Deux pieds de lampe en laiton, style Empire.
    No longer available
    Dim. h: 80 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #499

    Twee fazanten van verzilverd metaal.

    Deux faisans en métal argenté.
    No longer available
    Dim. 26 x 13 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #345

    Een eikenhouten klapsecretaire met twee grote en twee kleine laden onder het klapblad. Binnenin acht kleine laden en een secreet. Luik, XIXe eeuw.

    Un secrétaire à abattant en chêne à deux grands et deux petits tiroirs sous ta tablette. A l’intérieur se trouvent huit petits tiroirs et un secret.
    No longer available
    Dim. b: 146 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #355

    Een eikenhouten barmeubel met bovenaan een openklapbaar blad en een neerklapbaar gebeeldhouwd front. Onderaan twee paneeldeurtjes en op leeuwenpoten.

    Un meuble de bar avec au dessus une tablette abattante et le front abattable. En dessous deux portes panneaux, pieds griffes.
    No longer available
    Dim. 133 x 93 x 53 cm
    Estimate: € 40 / 60
View all auction items ›

Veiling van 23 & 24 oktober 2018

De veiling is volledig - 800 loten. De .pdf en .xls zijn verkrijgbaar op de downloads pagina.  

23 October 2018 19:00
24 October 2018 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 23 October 2018 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More