#298LongchampEen zwart-lederen handtas met stofzak.
#283Een groengepatineerde metalen gaslantaarn. Gemonteerd op elektriciteit. Zonder glas.
#654Een oude autoreiskoffer van leder met koperen sluitingen. Binnenin twee uitneembare lades.
#700MirEen Indisch wollen karpetje.
#787Schirnding, BavariaEen art deco schotel met een roos in het decor. Gesigneerd ‘Feonari’.
#669Een antieke pot van aardewerk. Twee scheuren van rand tot buik.
#304Henri De Grève“Vissersboot op het strand”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Belgische school.
#158Een handgeknoopt Perzisch wollen karpet met een centraal motief.
#153“De kristallen sneeuwduiven.” Een reeks van 11 champagneglazen. Naar Igor Carl Fabergé.
”Les pigeons de neige cristal”. Une série de 11 verre à champagne. d’après Igor Carl Fabergé.No longer availableDim. h 24 cmEstimate: € 220 / 240