Other lots in this auction
-
#759Twee theeserviesjes van Satsumaporselein, waarbij het eerste met zeven kopjes, negen ondertasjes, een koffie- en een theepot. Het tweede met zes kopjes en ondertasjes, een theepot, melkkruikje en een suikerpot.
Deux services à thé en porcelaine Satsuma. Le premier service comprenant sept tasses, neuf sous-tasses, une cafetière et une théière. Le deuxième service comprenant six tasses et sous-tasses, une théière, un pot à lait et un sucrier;No longer availableEstimate: € 50 / 70 -
#584“Zonsondergang”. Olieverf op doek. Draagt een handtekening: Rigazzi.
”Coucher de soleil”. Huile sur toile. Porte la signature: Rigazzi.No longer availableDim. 62 x 132 cmEstimate: € 200 / 240 -
#762“Grote mineralen encyclopedie” Rudolf Dud’a & Lubos Rejl. Ed. Rebo Productions. Lisse, 1993.
“Grote mineralen encyclopedie” Rudolf Dud’a & Lubos Rejl. Ed. Rebo Productions. Lisse, 1993.No longer availableEstimate: € 22 / 26 -
#142Zinneman“Hoevelandschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Paysage fermier”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 80 x 100 cmEstimate: € 100 / 120 -
#692“Rijstteelt”. Twee Chinese gouachetekeningen op zijde in één kader. Gesigneerd.
”La riziculture”. Deux dessins gouache sur soie dans un cadre. Signé.No longer availableDim. 27 x 33 cmEstimate: € 100 / 120 -
#505Een regulateur in gesculpteerd eikenhouten kast. Met slinger en sleutel.
Un régulateur dans une armoire en chêne sculpté. Avec balancier et clé.No longer availableDim. 78 x 34 cmEstimate: € 40 / 50 -
#233Een taartschep van zilver met lemmet van verguld metaal en een lepeltje en vorkje van zilver. In originele doos.
Une pelle à tarte en argent à lame en métal doré et une cuillère et une fourchette en argent. Dans la boîte d’origine.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#158Een handgeknoopt Perzisch wollen karpet met een centraal motief.
Une carpette persane en laine nouée main avec un motif central.No longer availableDim. 207 x 148 cmEstimate: € 200 / 300 -
#65Een zeer gevarieerd lot half edelstenen gemonteerd als hanger.
Un lot de diverses pierres semi-précieuses montées en pendentifs.No longer availableEstimate: € 100 / 150 -
#538Een flesvaasje van blauw en wit Chinees porselein met een plantendecor. Schilfer aan de rand.
Un petit vase bouteille en porcelaine de Chine bleue et blanche, décor de plantes. Eclat au bord.No longer availableDim. h: 16 cmEstimate: € 40 / 60 -
#295Een tweeledig meubel met twee paneeldeuren.
Un meuble à deux corps à deux portes panneaux.No longer availableDim. 222 x 104 x 60 cmEstimate: € 100 / 160 -
#176Een paar bijzettafeltjes van zwartgelakt hout met één lade, versierd met marquetterie in de stijl van Boulle.
Une paire de petites tables en bois laqué noir à un tiroir et marqueterie style Boulle.No longer availableDim. 77 x 60 cmEstimate: € 250 / 300

