#218Bob MauPeriod: 1926-2006Een houten front van een speelhuisje met een deurtje en een raam, beschilderd door Bob Mau (o.m. van de reeks Kari Lente). Gesigneerd links onder.
#686Een handgeknoopt Indisch wollen tapijt.
#709Roel Slabbinck“Ink is the link.” Ets, genummerd en gesigneerd buiten de plaat.
”Ink is the link”. Une eau-forte, numérotée et signée hors planche.No longer availableDim. 14 x 18 cmEstimate: € 25 / 35 -
#721Een art nouveau tazza van verzilverd metaal en porselein, versierd met een meerkleurig decor van bloemen.
Une tazza Art Nouveau en métal argenté et porcelaine, décoration polychrome de fleurs.No longer availableDim. Ø: 35 cmEstimate: € 65 / 75 -
#100Een 18 karaats geel gouden schakelarmband bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1 ct.
Un bracelet à maillons en or jaune 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 1 ct.No longer availableDim. 9,92 gEstimate: € 1500 / 1700 -
#639“Parade”. Gouache op zijde. Chinees werk.
#146Een moderne ronde salontafel van messing met een zwart marmeren blad.
#155Een 18 karaats wit gouden armband bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,65 ct. en roze toermalijn met een gezamenlijk gewicht van ± 7,50 ct.
#756Een Kaukasisch wollen tapijt.
#550Drakenschip van jadeïet op houten sokkel (klein letsel).
Un navire à dragons en jadéite sur socle en bois (petit dégât).No longer availableDim. h: 45 cm l: 51 cmEstimate: € 400 / 500