#764Een luchter met glazen coupe, versierd met romantische scènes.
#639Een reproductie van een oude Antwerpse kaart van de rede van Antwerpen.
#54“Expectans expectavi Domini et intendit mihi...” Een gedeelte van een psalmtekst, recto verso. Ingelijst.
#103The Coca Cola CompanyEen kunststoffen radio met cassettedeck. 1984.
#524“Winterlandschap”. Olieverf op board. Draagt een handtekening: Cotas (?).
”Paysage hivernal”. Huile sur carton. Porte la signature: Cotas (?).No longer availableDim. 40 x 50 cmEstimate: € 120 / 200 -
#780Een handgeknoopt wollen Morikarpetje.
#164Leon BruninPeriod: 1861-1949“Landschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Paysage”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 30 x 40 cmEstimate: € 200 / 260 -
#803Een paar vol messingen kerkkandelaars in barokke stijl.
#213Een eikenhouten hoekkast met een gemoulureerde deur.
Encoignure en chêne à une porte moulurée.No longer availableDim. h: 200 cmEstimate: € 80 / 100 -
#482Ichiyusai Kuniyoshiga“Het verhaal van de 47 Ronins”. Een diptiek. Japanse ingekleurde houtsnede. Gesigneerd. Omstreeks 1850.
”L’histoire des 47 Ronines”. Une diptyque. Une gravure sur bois japonaise. Signée. +- 1850.No longer availableDim. (35 x 24) x2Estimate: € 120 / 200 -
#99Georges Steel“Jongen uit Granada”. Olieverf op board. Gesigneerd en gedateerd 1974.
”Jeune homme de Grenade”. Huile sur carton. Signé et daté 1974.No longer availableDim. 48 x 3 8 cmEstimate: € 120 / 180