#146Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
#705Een gemberpot van blauw en wit Chinees porselein met een decor van langlevenstekens. Zonder deksel.
#309“Hondje”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
#433Een reeks van drie metalen Boeddhahoofden in oplopende groottes.
#109I. Geerting“Boerin aan de waterpomp”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
#691Een houten schilderspop met beweegbare ledematen op staander.
#735Een dekselpotje van Chinees porselein met een meerkleurig decor van bloemen en personages. Stempel onderaan.
Un petit pot à couvercle en porcelaine de Chine au décor polychrome de fleurs et de personnages. Sceau à la base.No longer availableDim. h: 13 cmEstimate: € 55 / 75 -
#486Een handgeknoopt Oosters wollen karpet.
#595“Twee acteurs”. Een netsuke van gesculpteerd ivoor. Gesigneerd. Eerste helft XXe eeuw.
”Deux acteurs”. Un netsuke en ivoire sculptée . Porte une signature. Première partie du XXème siècle.No longer availableDim. h: 4,5 cmEstimate: € 60 / 100