Similar lots by type
-
#227Charles Anfrie“Messager d’amour”. Een bronzen beeldje”.
“Messager d’amour”. Statuette en bronze.No longer availableDim. h: 36 cmEstimate: € 440 / 500 -
#67Een fluitvaas van geslepen kleurloos kristal op een voet van brons en geel koper. XIXe eeuw. Restauratie aan de kelk.
Vase flûte en cristal taillé incolore sur piédouche en bronze et cuivre jaune. XIXe siècle. Réparé.No longer availableDim. h: 33 cmEstimate: € 25 / 35 -
#197Een bronzen groep in de vorm van een hert en een hinde.
Groupe en bronze représentant un couple de cerfs.No longer availableDim. h: 47 cmEstimate: € 100 / 150 -
#623Een milieu de table op hoge voet van verzilverd metaal in barokke stijl.
Milieu de table sur piédouche en métal argenté. Style baroque.No longer availableDim. H 25 cmEstimate: € 80 / 120 -
#231Ernest Justin FerrandPeriod: 1846 - 1932“De harpoenvisser”. Een beeld van bruingepatineerd brons. Gesigneerd.
“Le pêcheur au harpon”. Sculpture en bronze à patine brune. Signée.No longer availableDim. h: 64 cmEstimate: € 1000 / 1200 -
#193Carrier - Belleuse“Liseuse”. Een beeldje van bruingepatineerd brons. Gesigneerd.
“Liseuse”. Statuette en bronze à patine brune. Signée.No longer availableDim. h: 33 cmEstimate: € 600 / 650 -
#201“Jager te paard”. Beeld van donker gepatineerd brons.
“Chasseur à cheval”. Sculpture en bronze à patine foncée.No longer availableEstimate: € 1200 / 1800 -
#218Victor Voets“Vrouwelijk naakt”. Buste van groen gepatineerd brons. Gesigneerd.
“Nu féminin”. Buste en bronze à patine verte. Signé.No longer availableDim. H 52 cmEstimate: € 800 / 1000 -
#476Een bronzen salontafel met vier poten in de vorm van gebladerte en een groen marmeren blad.
Table de salon en bronze sur quatre pieds en forme de feuillage. Tablette en marbre vert.No longer availableEstimate: € 30 / 40 -
#588“De oogst”. Groep van bruin gepatineerd brons op groen marmeren sokkel.
“La moisson”. Groupe en bronze à patine brune sur socle en marbre vert.No longer availableDim. L 54 cmEstimate: € 300 / 400 -
#27Een paar geribde siervaasjes van brons op rood marmeren voetstukjes, versierd met een draakje en vissen. Omstreeks 1900.
Paire de vases décoratifs rainurés en bronze sur bases en marbre rouge. Décor de poissons et d’un dragon. Vers 1900.No longer availableDim. h: 29 cmEstimate: € 40 / 60 -
#237“Ballerina”. Een beeld van bruingepatineerd brons op een marmeren sokkel. Naar een werk van Colbert. Met gieterijmerk.
“Ballerine”. Sculpture en bronze à patine brune sur socle en marbre. D’après un oeuvre de Colbert. Avec cachet de la fonderie.No longer availableDim. h: 39 cmEstimate: € 80 / 120 -
#217Een groep van drie dansende putti van donkergepatineerd brons. Naar XIXe eeuws voorbeeld.
Groupe de trois putti dansant en bronze à patine foncée. D’après un exemple du XIXe siècle.No longer availableDim. h: 61 cmEstimate: € 300 / 400 -
#654J. GalleEen bronzen bas-reliëf met een portret van een man en een vrouw in profiel. Gesigneerd en gedateerd 1932.
Relief en bronze représentant le portrait d’un homme et d’une femme en profil. Signé et daté 1932.No longer availableDim. 40 x 32 cmEstimate: € 80 / 100
Other lots in this auction
-
#398Een kaptafeltje van gefineerd hout in Lodewijk XV-stijl met een klapblad met spiegel, versierd met bloemenmarqueterie, geflankeerd door twee zijdelings openende bladen en een lade rechts onderaan.
Coiffeuse en bois de placage de style Louis XV à abattant au miroir. Décor de marqueterie florale. Les côtés ouvrant à abattants et à un tiroir en bas à droite.No longer availableDim. b: 79 cmEstimate: € 120 / 200 -
#729“Meisjesportret”. Aquarel en inkt op papier. Draagt monogram en gedateerd ‘46.
“Portrait de fille”. Aquarelle et encre sur papier. Porte un monogramme et la date ‘46.No longer availableDim. 26 x 16 cmEstimate: € 20 / 30 -
#214Karel Van BellePeriod: 1884-1959“Moeder met kind”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1952.
“Mère et enfant”. Huile sur toile. Signée et datée 1952.No longer availableEstimate: € 200 / 300 -
#12Een lot kristallen glazen, bestaande uit zes bierglazen, twaalf likeurglaasjes, een karaf, twee cognacglazen, vijf cocktailglazen met een ingewerkt muntstuk, zes sherryglazen en zes jeneverglaasjes.
Lot de verres en cristal comprenant six verres à bière, douze goûtes, une carafe, deux verres à cognac, cinq à cocktail avec une pièce de monnaie incorporée, six à sherry et six à genièvre.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#220Een paar handgemaakte 18 karaats roze gouden oorbellen bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1,50 ct. en bruine kwarts met en gezamenlijk gewicht van ± 10 ct.
Paire de boucles d’oreilles en or rose 18 ct serties de diamants ayant un poids total de ± 1,50 ct et de quartz brun ayant un poids total de ± 10 ct. Faites main.No longer availableDim. 13,80 gEstimate: € 2500 / 3000 -
#22Val St. LambertEen serie van twaalf likeurglaasjes en zes waterglazen van kleurloos kristal. Model “Faraday”. Gemerkt en in originele doos.
Suite de douze goûtes et six verres à eau en cristal incolore. Modèle “Faraday”. Avec marque et dans la boîte d’origine.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#353Een lot mahoniehout, bestaande uit een kappersset, een sigarettendoos, een gesloten doosje met onbekende inhoud, een doosje met twee rotameters en een thermometer.
Lot en acajou: garniture de coiffeur, boîte à cigarettes, boîte fermée dont le contenu n’est pas connu, une boîte contenant deux rotamètres et un thermomètre.No longer availableEstimate: € 80 / 100 -
#566GabbehEen handgeknoopte Perzisch tapijt.
Tapis persan en laine. Noué main.No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#428Een grote art deco luchter van brons, met acht lichtpunten, een centrale coupe van albast en cinq glazen kapjes.
Grand lustre art déco en bronze. Huit lumières avec coupe centrale en albâtre et cinq abat-jour en verre.No longer availableDim. Ø: 95 cmEstimate: € 450 / 550 -
#457Een langwerpige schotel van Chinees porselein met een famille rose decor versierd.
Plat oblong en porcelaine de Chine à décor famille rose.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#766Een eikenhouten klapsecretaire in Lodewijk XV-stijl. We voegen er een eikenhouten armstoel aan toe.
Secrétaire à abattant en chêne de style Louis XV. Nous ajoutons un fauteuil en chêne.No longer availableEstimate: € 120 / 200 -
#135Een 18 karaats wit gouden hanger in de vorm van een dubbele adelaar.
Pendentif en or blanc 18 ct en forme d’un aigle double.No longer availableDim. 26,77 gEstimate: € 550 / 650

