Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
“Jachthonden”. Een groep van donkergepatineerd brons. Naar een werk van P.J. Mêne.

“Jachthonden”. Een groep van donkergepatineerd brons. Naar een werk van P.J. Mêne.

“Chiens de chasse”. Groupe en bronze à patine foncée. D’après un oeuvre de P.J. Mène.
Dim. l: 40 cm
SKU: 1904160243.
Category: Brons.
Auction day: 19 April 2016 19:00
Catalogue #243
Estimate: € 200 / 250
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #227
    Charles Anfrie

    “Messager d’amour”. Een bronzen beeldje”.

    “Messager d’amour”. Statuette en bronze.
    No longer available
    Dim. h: 36 cm
    Estimate: € 440 / 500
  • #67

    Een fluitvaas van geslepen kleurloos kristal op een voet van brons en geel koper. XIXe eeuw. Restauratie aan de kelk.

    Vase flûte en cristal taillé incolore sur piédouche en bronze et cuivre jaune. XIXe siècle. Réparé.
    No longer available
    Dim. h: 33 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #197

    Een bronzen groep in de vorm van een hert en een hinde.

    Groupe en bronze représentant un couple de cerfs.
    No longer available
    Dim. h: 47 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #623

    Een milieu de table op hoge voet van verzilverd metaal in barokke stijl.

    Milieu de table sur piédouche en métal argenté. Style baroque.
    No longer available
    Dim. H 25 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #231
    Ernest Justin Ferrand
    Period: 1846 - 1932

    “De harpoenvisser”. Een beeld van bruingepatineerd brons. Gesigneerd.

    “Le pêcheur au harpon”. Sculpture en bronze à patine brune. Signée.
    No longer available
    Dim. h: 64 cm
    Estimate: € 1000 / 1200
  • #193
    Carrier - Belleuse

    “Liseuse”. Een beeldje van bruingepatineerd brons. Gesigneerd.

    “Liseuse”. Statuette en bronze à patine brune. Signée.
    No longer available
    Dim. h: 33 cm
    Estimate: € 600 / 650
  • #201

    “Jager te paard”. Beeld van donker gepatineerd brons.

    “Chasseur à cheval”. Sculpture en bronze à patine foncée.
    No longer available
    Estimate: € 1200 / 1800
  • #218
    Victor Voets

    “Vrouwelijk naakt”. Buste van groen gepatineerd brons. Gesigneerd.

    “Nu féminin”. Buste en bronze à patine verte. Signé.
    No longer available
    Dim. H 52 cm
    Estimate: € 800 / 1000
  • #476

    Een bronzen salontafel met vier poten in de vorm van gebladerte en een groen marmeren blad.

    Table de salon en bronze sur quatre pieds en forme de feuillage. Tablette en marbre vert.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 40
  • #588

    “De oogst”. Groep van bruin gepatineerd brons op groen marmeren sokkel.

    “La moisson”. Groupe en bronze à patine brune sur socle en marbre vert.
    No longer available
    Dim. L 54 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #27

    Een paar geribde siervaasjes van brons op rood marmeren voetstukjes, versierd met een draakje en vissen. Omstreeks 1900.

    Paire de vases décoratifs rainurés en bronze sur bases en marbre rouge. Décor de poissons et d’un dragon. Vers 1900.
    No longer available
    Dim. h: 29 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #237

    “Ballerina”. Een beeld van bruingepatineerd brons op een marmeren sokkel. Naar een werk van Colbert. Met gieterijmerk.

    “Ballerine”. Sculpture en bronze à patine brune sur socle en marbre. D’après un oeuvre de Colbert. Avec cachet de la fonderie.
    No longer available
    Dim. h: 39 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #217

    Een groep van drie dansende putti van donkergepatineerd brons. Naar XIXe eeuws voorbeeld.

    Groupe de trois putti dansant en bronze à patine foncée. D’après un exemple du XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. h: 61 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #654
    J. Galle

    Een bronzen bas-reliëf met een portret van een man en een vrouw in profiel. Gesigneerd en gedateerd 1932.

    Relief en bronze représentant le portrait d’un homme et d’une femme en profil. Signé et daté 1932.
    No longer available
    Dim. 40 x 32 cm
    Estimate: € 80 / 100

Other lots in this auction

  • #398

    Een kaptafeltje van gefineerd hout in Lodewijk XV-stijl met een klapblad met spiegel, versierd met bloemenmarqueterie, geflankeerd door twee zijdelings openende bladen en een lade rechts onderaan.

    Coiffeuse en bois de placage de style Louis XV à abattant au miroir. Décor de marqueterie florale. Les côtés ouvrant à abattants et à un tiroir en bas à droite.
    No longer available
    Dim. b: 79 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #729

    “Meisjesportret”. Aquarel en inkt op papier. Draagt monogram en gedateerd ‘46.

    “Portrait de fille”. Aquarelle et encre sur papier. Porte un monogramme et la date ‘46.
    No longer available
    Dim. 26 x 16 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #214
    Karel Van Belle
    Period: 1884-1959

    “Moeder met kind”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1952.

    “Mère et enfant”. Huile sur toile. Signée et datée 1952.
    No longer available
    Estimate: € 200 / 300
  • #12

    Een lot kristallen glazen, bestaande uit zes bierglazen, twaalf likeurglaasjes, een karaf, twee cognacglazen, vijf cocktailglazen met een ingewerkt muntstuk, zes sherryglazen en zes jeneverglaasjes.

    Lot de verres en cristal comprenant six verres à bière, douze goûtes, une carafe, deux verres à cognac, cinq à cocktail avec une pièce de monnaie incorporée, six à sherry et six à genièvre.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 50
  • #220

    Een paar handgemaakte 18 karaats roze gouden oorbellen bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1,50 ct. en bruine kwarts met en gezamenlijk gewicht van ± 10 ct.

    Paire de boucles d’oreilles en or rose 18 ct serties de diamants ayant un poids total de ± 1,50 ct et de quartz brun ayant un poids total de ± 10 ct. Faites main.
    No longer available
    Dim. 13,80 g
    Estimate: € 2500 / 3000
  • #22
    Val St. Lambert

    Een serie van twaalf likeurglaasjes en zes waterglazen van kleurloos kristal. Model “Faraday”. Gemerkt en in originele doos.

    Suite de douze goûtes et six verres à eau en cristal incolore. Modèle “Faraday”. Avec marque et dans la boîte d’origine.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 50
  • #353

    Een lot mahoniehout, bestaande uit een kappersset, een sigarettendoos, een gesloten doosje met onbekende inhoud, een doosje met twee rotameters en een thermometer.

    Lot en acajou: garniture de coiffeur, boîte à cigarettes, boîte fermée dont le contenu n’est pas connu, une boîte contenant deux rotamètres et un thermomètre.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 100
  • #566
    Gabbeh

    Een handgeknoopte Perzisch tapijt.

    Tapis persan en laine. Noué main.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 80
  • #428

    Een grote art deco luchter van brons, met acht lichtpunten, een centrale coupe van albast en cinq glazen kapjes.

    Grand lustre art déco en bronze. Huit lumières avec coupe centrale en albâtre et cinq abat-jour en verre.
    No longer available
    Dim. Ø: 95 cm
    Estimate: € 450 / 550
  • #457

    Een langwerpige schotel van Chinees porselein met een famille rose decor versierd.

    Plat oblong en porcelaine de Chine à décor famille rose.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 80
  • #766

    Een eikenhouten klapsecretaire in Lodewijk XV-stijl. We voegen er een eikenhouten armstoel aan toe.

    Secrétaire à abattant en chêne de style Louis XV. Nous ajoutons un fauteuil en chêne.
    No longer available
    Estimate: € 120 / 200
  • #135

    Een 18 karaats wit gouden hanger in de vorm van een dubbele adelaar.

    Pendentif en or blanc 18 ct en forme d’un aigle double.
    No longer available
    Dim. 26,77 g
    Estimate: € 550 / 650
View all auction items ›

Veiling van 19 & 20 April 2016

De veiling is volledig. 800 loten - .pdf en .xls download verkrijgbaar.

19 April 2016 19:00
20 April 2016 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 19 April 2016 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More