Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 16 December Dag 1 #1-300
    • Wijnveiling 17 December 2025 Dag 2
    • Online Only Varia 15 December 2025
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
“Jachtluipaard”. Een bronzen beeld op marmeren sokkel. Naar Milo. met bronsstempel.
“Jachtluipaard”. Een bronzen beeld op marmeren sokkel. Naar Milo. met bronsstempel.
“Jachtluipaard”. Een bronzen beeld op marmeren sokkel. Naar Milo. met bronsstempel.

“Jachtluipaard”. Een bronzen beeld op marmeren sokkel. Naar Milo. met bronsstempel.

Cheetah . Une statue en bronze sur un socle en marbre. D'après Milo. Avec cachet en bronze.
Dim. h: 18 cm
SKU: 1512200248.
Auction day: 15 December 2020 19:00
Catalogue #248
Estimate: € 120 / 200
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #118
    Swarovski

    “Gemaskerde knielende Clown”. Speciale editie. In oorspronkelijke doos. Gelimiteerde editie 1999. Met sokkeltje.

    Clown masqué à genoux . Édition spéciale. Dans la boîte d'origine. Édition limitée 1999. Avec socle.
    No longer available
    Dim. 14 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #668
    Goebel, Germany

    “Violist”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Onderaan gemerkt. No. 4.

    Violonist . Une figurine en biscuit multicolore de la série par M.I. Hummel. Marquée en bas. No. 4.
    No longer available
    Dim. h: 13 cm
    Estimate: € 50 / 60
  • #444
    Maurice Boel
    Period: 1913 - 1998

    “Aan het doodsbed”. Houtskool en aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘44.

    “Au lit de mort” . Fusain et aquarelle sur papier. Signé et daté 44.
    No longer available
    Dim. 80 x 53 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #293
    Goebel, Germany

    “Mother’s helper”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Onderaan gemerkt. No. 133.

    Mother's helper . Une figurine en biscuit multicolore de la série par M.I. Hummel. Marquée en bas. N ° 133.
    No longer available
    Dim. h: 12 cm
    Estimate: € 60 / 70
  • #19
    L. Smets

    Een lot van vier gravures. Allen gesigneerd buiten de plaat.

    Un lot de quatre gravures. Toutes signées à l'extérieur de la planche.
    No longer available
    Dim. 9 x 8; 15,5 x 18,5; 16,5 x 20 & 16,5 x 17,5 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #598
    Auguste Henri Carli
    Period: 1868-1930

    “Christus Heilig Hart”. Een gebeeldhouwd albasten buste. gesigneerd.

    Sacré-Cœur du Christ . Un buste en albâtre sculpté. Signé.
    No longer available
    Dim. h: 29 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #122
    Jean Larronaire

    “Solitude”. Aquarel en potlood op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘74.

    Solitude . Aquarelle et crayon sur papier. Signé et daté 74.
    No longer available
    Dim. 29 x 39 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #594
    Jan De Bondt

    “Freudiaans naakt”. Olieverf op doek. Op de verso gesigneerd en gedateerd 1968.

    Nu Freudien . Huile sur toile. Signée au dos et datée 1968.
    No longer available
    Dim. 120 x 80 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #657
    Val St. Lambert

    Een vaas van geslepen bruinrood en kleurloos kristal. Gemerkt.

    Un vase en cristal taillé rouge-brun et incolore. Marqué.
    No longer available
    Dim. h: 13 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #358

    Een klein madonnabeeldje onder glazen stolp.

    Une petite statue de la Vierge sous une cloche en verre.
    No longer available
    Dim. H. 25 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #578

    Een paar dekselvazen van Chinees porselein met een blauw op wit decor van gelukstekens op achtergrond van plantenmotieven.

    Paire de vases en porcelaine de Chine à décor bleu sur blanc de signes porte-bonheur sur fond de motifs végétaux.
    No longer available
    Dim. h: 50 cm
    Estimate: € 200 / 220
  • #228

    Een reeks van zes geslepen kristallen glazen met verschillend gekleurde kelken.

    Un ensemble de six verres en cristal taillé avec des calices de couleurs différentes.
    No longer available
    Dim. h: 22 cm
    Estimate: € 90 / 110
View all auction items ›

Veiling 15 & 16 december 2020

700 Loten - de veiling is volledig. We gaan de dagen opsplitsen in 2 keer 350 loten, 2de dag begint dus met 351. Deze veiling gebeurt zonder tentoonstelling en zonder publiek. Enkel te volgen via onze website.

15 December 2020 19:00
16 December 2020 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 15 December 2020 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More