Other lots in this auction
-
#382Een lot geslepen kleurloos kristal, bestaande uit een karaf, twee vazen, een schaal, een coupe en twee asbakken.
Un lot de cristal incolore taillé, composé d'une carafe, de deux vases, d'un bol, d'une tasse et de deux cendriers.No longer availableDim. h: 12 - 39 cmEstimate: € 30 / 50 -
#598Auguste Henri CarliPeriod: 1868-1930“Christus Heilig Hart”. Een gebeeldhouwd albasten buste. gesigneerd.
Sacré-Cœur du Christ . Un buste en albâtre sculpté. Signé.No longer availableDim. h: 29 cmEstimate: € 80 / 120 -
#478Drie benen beeldjes: een keizer en keizerin en een ander. Chinees werk.
Trois statues en os: un empereur et une impératrice et une autre. Travail chinois.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 100 / 120 -
#614“Waterval”. Een Japanse houtsnede. Niet gesigneerd. XIXe eeuw.
Cascade . Une gravure sur bois japonaise. Non signée. XIXème siècle.No longer availableDim. 14 x 21,7 cmEstimate: € 120 / 200 -
#100Een 18 karaats geel gouden ketting en hanger bezet met een munt van 5 dollar bezet met een Indianenhoofd.
Un collier et un pendentif en or jaune 18 carats sertis d'une pièce de 5 $ sertie d'une tête d'Indien.No longer availableDim. 31,60 g. L 34,5 cm Ø 6,3.Estimate: € 900 / 1000 -
#533Een antiek Aziatisch houten beeld met sporen van polychromie. Op sokkel.
Ancienne statue asiatique en bois avec des traces de polychromie. Sur socle.No longer availableDim. h: 36 (z.s.)Estimate: € 100 / 160 -
#212Modern tegeltableau gemerkt O.B.K.
Panneau de carreaux modernes marqué O.B.K.No longer availableDim. 84 x 120 cmEstimate: € 50 / 80 -
#552KosonPeriod: 1801 - 1866“Raaf op een tak”. Een ingekleurde Japanse houtsnede.
”Corbeau sur une branche”. Une gravure sur bois japonaise en couleurs.No longer availableDim. 34 x 18 cmEstimate: € 120 / 150 -
#126Twee bijzetkastjes van gefineerd hout in empirestijl met één deurtje, een lade en met een marmeren blad.
Deux petites armoires en bois de placage, style Empire, à une porte, un tiroir et tablette en marbre.No longer availableDim. 80 x 35 x 40 cmEstimate: € 600 / 650 -
#362Een groot en gevarieerd lot kunstreproducties en tentoonstellingsaffiches.
Un grand nombre varié de reproductions d'art et d'affiches d'exposition.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#630Een ronde plaquette in groen composiet in Zuid-Amerikaanse stijl.
Plaquette ronde en composite vert de style sud-américain.No longer availableDim. Ø: 35 cmEstimate: € 50 / 60 -
#539Christian RoletPeriod: °1945“Zonder titel”. Aquarel en gouache op papier. 1978.
Sans titre . Aquarelle et gouache sur papier. 1978.No longer availableDim. 66 x 52 cmEstimate: € 50 / 80



