Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
“Jachtscène”. Een wandkleed uit de XIXe eeuw. We voegen er een detail van een tapisserie uit de XVIIe eeuw aan toe.

“Jachtscène”. Een wandkleed uit de XIXe eeuw. We voegen er een detail van een tapisserie uit de XVIIe eeuw aan toe.

“Scène de chasse”. Tapisserie du XIXe siècle. Nous ajoutons un fragment d’une tapisserie du XVIIe siècle.
Dim. 145 x 187 & 50 x 101 cm
SKU: 0602180136.
Categories: Tapijt, XIXe eeuw, XVIIe eeuw.
Auction day: 6 February 2018 19:00
Catalogue #136
Estimate: € 60 / 100
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #1005
    Hilaire à Stenay

    Een eikenhouten staande klok. Het werk met gedreven geel koper en geëmailleerde wijzerplaat. Eind XIXe eeuw.

    Horloge de vestibule en chêne. Le mouvement en cuivre jaune repoussé et à cadran émaillé. Fin du XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. h: 250 cm
    Estimate: € 200 / 400
  • #540
    Heriz

    Perzisch wollen tapijt. Handgeknoopt.

    Tapis persan en laine. Noué main.
    No longer available
    Dim. 416 x 292 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #720
    Ardebil

    Een wollen tapijt met geometrisch motief. Handgeknoopt. Enige slijtage. Azerbeidzjan.

    Tapis en laine à motif géométrique. Noué main. Quelques usures. Azerbaïdjan.
    No longer available
    Dim. 256 x 170 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #460
    Caucaze

    Een Turks wollen tapijt met geometrisch motief. Handgeknoopt.

    Tapis turque en laine à motif géométrique. Noué main.
    No longer available
    Dim. 150 x 120 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #1010

    Een handgeknoopte Oosterse wollen loper.

    Couloir d’Orient en laine. Noué main.
    No longer available
    Dim. 336 x 120 cm
    Estimate: € 100 / 160
  • #700

    Een handgeknoopte Perzisch wollen loper. Slijtage.

    Couloir persan en laine. Noué main. Usures.
    No longer available
    Dim. 357 x 110 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #710
    Mahal

    Perzisch wollen tapijt met centraal medaillon. Handgeknoopt.

    Tapis persan en laine à médaillon central. Noué main.
    No longer available
    Dim. 392 x 263 cm
    Estimate: € 200 / 260
  • #510
    Isfahan

    Een handgeknoopt tapijt van wol en zijde.

    Carpette d’Orient en laine et soie. Nouée main.
    No longer available
    Dim. 105 x 70 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #555
    Mahal

    Perzisch wollen tapijt met centraal medaillon en rozenstruiken. Handgeknoopt.

    Tapis persan en laine? Noué main. Décor au médaillon central et roses.
    No longer available
    Dim. 404 x 368 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #690
    Kirman

    Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt. Centraal medaillon op roze veld.

    Tapis persan en laine. Noué main. Décor au médaillon central sur fond rose.
    No longer available
    Dim. 340 x 262 cm
    Estimate: € 100 / 160
  • #780

    Een handgeknoopt Oosters wollen karpetje.

    Petite carpette d’Orient en laine. Nouée main.
    No longer available
    Dim. 128 x 80 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #590
    Nain

    Een handgeknoopt tapijt van wol.

    Tapis persan en laine, noué main.
    No longer available
    Dim. 188 x 118 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #670
    Indo-Meshed

    Een handgeknoopt Indisch wollen tapijt.

    Tapis d’Orient en laine. Noué main.
    No longer available
    Dim. 290 x 198 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #550
    Hereke

    Een klein Turks zijden tapijt met gouddraad.

    Petit tapis turque en soie et fil d’or. Noué main.
    No longer available
    Dim. 82 x 54 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #490
    Zandjan

    Perzisch wollen tapijt. Handgeknoopt.

    Tapis persan en laine. Noué main.
    No longer available
    Dim. 317 x 213 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #680
    Indo-Meshed

    Een handgeknoopt Indisch wollen tapijt.

    Tapis d’Orient en laine. Noué main.
    No longer available
    Dim. 344 x 251 cm
    Estimate: € 100 / 160
  • #470

    Een handgeknoopt Oosters wollen karpetje.

    Carpette persane en laine. Noué à la main.
    No longer available
    Dim. 154 x 115 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #770

    Een handgeknoopt Oosters wollen karpetje.

    Petite carpette d’Orient en laine. Nouée main.
    No longer available
    Dim. 156 x 106 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #480

    Een handgeknoopt Oosters wollen karpetje.

    Carpette persane en laine. Noué à la main.
    No longer available
    Dim. 212 x 127 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #440
    Sparta

    Een handgeknoopt Arabisch wollen karpetje.

    Petite carpette arabe en laine. Nouée main.
    No longer available
    Dim. 141 x 87 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #725
    Mahal

    Een handgeknoopt wollen tapijt. Shah Abass-motief.

    Tapis persan en laine. Noué main. Motif Shah Abass.
    No longer available
    Dim. 290 x 204
    Estimate: € 120 / 200
  • #450
    Mahal

    Oosters wollen tapijt met geometrisch motief. Handgeknoopt. Slijtage.

    Tapis d’Orient en laine à motif géométrique. Noué main. Usures.
    No longer available
    Dim. 263 x 165 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #716

    Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.

    Un tapis d’Orient en laine. Noué main.
    No longer available
    Dim. 266 x 142 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #560
    Goum

    Een handgeknoopt Perzisch karpet van zijde.

    Carpette persane en soie. Nouée main.
    No longer available
    Dim. 165 x 110 cm
    Estimate: € 400 / 600

Other lots in this auction

  • #1088

    Een porseleinen koffieservies, versierd met een handgeschilderd decor en vergulde randen, bestaande uit een koffiepot, een kom, een suikerpot, een melkkannetje, tien kopjes en twaalf schoteltjes.

    Un service à café en porcelaine, décor peint à la main doré, comprenant une cafetière, un plat, un pot à sucre, un pot à lait, dix tasses et douze soucoupes.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 50
  • #732

    Een lot Afrikaans ivoor, bestaande uit drie verschillende bustes, twee figuren, een visser en een klein maskertje.

    Un lot d’objets en ivoire comprenant trois bustes, deux figures, un pêcheur et un petit masque.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 120
  • #209

    “Kerkinterieur”. Olieverf op paneel achter glas. Vlaamse school, XIXe eeuw.

    “Intérieur d’Eglise”. Huile sur panneau sous verre. Ecole flamand, XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. 79 x 65 cm
    Estimate: € 600 / 800
  • #1066

    Een fraai hallbankje van gesculpteerd eikenhout.

    Un banc de vestibule en chêne sculpté.
    No longer available
    Dim. 110 x 120 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #282

    Een slangenvel.

    Peau de serpent.
    No longer available
    Estimate: € 30
  • #931
    Royal Dux

    “Smid bij gezin”. Een beeld van meerkleurig en verguld porselein. Onderaan gemerkt. Restauraties aan de armen.

    “Forgeron et famille”. Une statue en porcelaine polychrome et doré. Marque à la base. Restauration aux bras.
    No longer available
    Dim. h: 55 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #617

    Een coupe op voet en een vaas van geslepen amberkleurig en kleurloos glas, versierd met een bloemendecor.

    Une coupe et un vase sur piédouche en cristal taillé partiellement coloré ambre dans la masse.
    No longer available
    Dim. h: 18 & 26 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #74

    “Gesprek aan de haard”. Olieverf op doek. Onduidelijk gesigneerd.

    “Conversation près du foyer”. Huile sur toile. Signée illisiblement.
    No longer available
    Dim. 39 x 48 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #925

    Een eikenhouten broodkast met twee opengewerkte deuren bovenaan en twee paneeldeuren onderaan.

    Panetière en chêne ouvrant à deux portes à lattes au dessus de deux portes pleines.
    No longer available
    Dim. 153 x 133 x 57 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #252

    Taartschep met zilveren heft. 800‰.

    Pelle à tarte à manche en argent 800‰.
    No longer available
    Estimate: € 25 / 35
  • #410

    Een sobere armstoel met rieten zit.

    Fauteuil sobre à siège en osier.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 40
  • #484
    Bogens (?)

    “Composities” Lithografie. Gesigneerd buiten de plaat.

    “Compositions”. Lithographie. Signée hors planche.
    No longer available
    Dim. 48 x 35 cm
    Estimate: € 40 / 60
View all auction items ›

Veiling van 6, 7 & 8 Februari 2018

Deze veiling is volledig - 1105 loten in de catalogus. Downloads verkrijgbaar in .xls en .pdf

6 February 2018 19:00
7 February 2018 19:00
8 February 2018 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 6 February 2018 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More