Similar lots by type
-
#594Han Snel
“Balinese markttaferelen.” Een paar werken, gemengde techniek op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘09.
”Scènes maréchales du Bali”. Quelques oeuvres, techniques mixtes sur toile. Signées et datées ‘09.No longer availableDim. 39 x 29 cmEstimate: € 850/900 -
#569
“Uitstap op het strand.” Olieverf op board. Draagt een handtekening. Achteraan toegeschreven aan Henry Saint - Clair.
”Sortie à la plage”. Huile sur carton. Porte une signature. Dédicace au dos, à Henry Saint-Clair.No longer availableDim. 20 x 20 cmEstimate: € 160/180 -
#559
“Strandtafereel.” Olieverf op doek. Draagt handtekening: “ Van Noort”.
”Scène sur la plage”. Huile sur toile. porte la signature: ‘ Van Noort’.No longer availableDim. 30 x 30 cmEstimate: € 160/180 -
#234Jules De Cort
“Bloemenstilleven”. Schilderij, Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Nature morte, fleurs”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 70 x 60 cmEstimate: € 160/180 -
#684Gustave Van SteenwegenPeriod: 1905-1986
“Bloemenstilleven”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Nature morte, fleurs” Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 65 x 54 cmEstimate: € 40/60 -
#694
“De Fruitverkoopster”. Een miniatuur . Gesigneerd.
”La vendeuse de fruits”. Une miniature. Signée.No longer availableDim. 9 x7 cmEstimate: € 25/35 -
#564
“Theekransje op het strand.” Olieverf op paneel. Draagt een handtekening: “ Willy Sluiter”.
”Partie de thé à la plage”. Huile sur panneau. Porte une signature: ‘Sluiter’.No longer availableDim. 19 x 19 cmEstimate: € 220/240 -
#214Sonia AbeloosPeriod: 1876 - 1969
“Landschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Paysage”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 45,5 x 60,5 cmEstimate: € 220/280 -
#219Step
“Stilleven met bloemen en Chinese vaas”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1901.
”Nature morte, fleurs et vase chinois”. Huile sur toile. Signée et datée 1901.No longer availableDim. 58 x 89 cmEstimate: € 120/200 -
#244Konstantin SzewczenkoPeriod: 1915 - 1991
“De rabijn en de leerling”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Le rabbin et l’étudiant”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 30 x 25 cmEstimate: € 180/240 -
#249Stephan Gorus
“Bloeiende bomen bij de hoeve”. Olie op paneel. Gesigneerd.
”Arbres en floraison près de la fermette”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 32 x 45 cmEstimate: € 55/65 -
#562
“Walsende vrouwen.” Gemengde techniek. Draagt handtekening: “ Israêls”.
”Femmes qui dansent la valse”. Techniques mixtes. Porte une signature: ‘Israels’.No longer availableDim. 28 x 19,5 cmEstimate: € 220/240 -
#659Jozef Adriaan Callaerts
“Haven van Antwerpen”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Le port d’Anvers”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 28 x 35 cmEstimate: € 100/140 -
#194Karel Van LerberghePeriod: 1889 - 1953
“Besneeuwd hoevelandschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Paysage fermier enneigé”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 80 x 100 cmEstimate: € 250/350 -
#162Victor Quienen
“Havengezicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Vue portuaire”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 60 x 90 cmEstimate: € 220/260 -
#602
“Hoevezicht.” Olieverf op doek. Draagt een handtekening: “ B. Viegers”.
”Vue sur fermette”. Huile sur toile. Porte une signature: ‘B. Viegers’.No longer availableDim. 48,5 x 69 cmEstimate: € 850/900 -
#382
Een houtgravure met boerentafereel. Gemerkt 2/15 en getekend Alphonse Mora.
Une gravure sur bois représentant une scène de fermiers. Marquée 2/15 et signée Alphonse Mora.No longer availableDim. 40 X 29 cmEstimate: € 26/30 -
#679I. Werny
“Straatzicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Vue sur la rue”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 56 x 69 cmEstimate: € 80/120 -
#689Gabriel De PauwPeriod: 1924 - 2000
“Hoeve in een landschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Fermette dans un paysage”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 60 x 70 cmEstimate: € 80/120 -
#709
Een paar Moghul - miniaturen op zijde, ingekaderd.
Deux miniatures Moghul sur soie, encadrées.No longer availableDim. 31,5 x 24 cmEstimate: € 55/65 -
#632Jacques Delvaux
“Naakt op het strand”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘62.
”Nu sur la plage”. Huile sur toile. Signée et datée ‘62.No longer availableDim. 50 x 80 cmEstimate: € 120/160 -
#732Anto Diez
“Ellende van de wereld”. Een ets. Artiestenproef. Gesigneerd buiten de plaat.
”La misère du monde”. Une eau-forte. Epreuve d’artiste. Signée hors planche.No longer availableDim. 40 x 59 cmEstimate: € 30/50 -
#222J. Decoster
“Schepen aan de kust”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Bateaux à la côte”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 35 x 62 cmEstimate: € 200/250 -
#189Felix De Boeck
“Nachtlichten”. Litho. Genummerd 45/100 en gesigneerd buiten de plaat.
”Lumières de nuit”. Une lithographie. Signée 45/100 hors planche.No longer availableDim. 50 x 38 cmEstimate: € 220/280
Other lots in this auction
-
#163Orpheus
Een recente houten muziekdoos met fijn binnenwerk. Speelt twee muziekstukken. In origineel etui. Japan.
Boîte à musique récente en bois. Intérieur de qualité à deux mélodies. Dans l’étui d’origine. Travail japonais.No longer availableDim. 33 x 20 x 10 cmEstimate: € 160/200 -
#522
“Jachttafereel” . Een Oosters miniatuur deels op been geschilderd, in een beschilderde mozaïek lijst.
”Scène de chasse”. Une miniature d’Orient en os partiellement peint, dans un encadrement mosaïque peint.No longer availableDim. 24 x 18 cmEstimate: € 80/1200 -
#607Muller frères, Lunneville
Een smeedijzeren luchter met centrale coupe en met drie kappen van meerkleurig glas. Gesigneerd. Begin XXe eeuw.
Un lustre en fer forgé à coupe centrale et trois abat-jour en verre polychrome. Signé. Début XXième siècle.No longer availableDim. Ø: 40 cmEstimate: € 400/420 -
#599RyBack
“Surrealistisch tafereel met danseres en kip.” Olieverf op doek. Draagt een handtekening.
”Scène surréaliste, une danseuse et une poule”. Huile sur toile. Porte une signature.No longer availableDim. 59 x 49 cmEstimate: € 1200/1400 -
#636
Een eikenhouten buffetkast met een centrale paneeldeur onder een uitsparing, geflankeerd door twee laden en twee deuren, versierd met strikken.
Un buffet en chêne à une porte pleine centrale flanquée de deux tiroirs et deux portes, décoration de noeuds.No longer availableDim. 140 x 100 x 50 cmEstimate: € 200/300 -
#177
Zwarte lederen handtas van het merk Céline. Met stofhoes.
Un sac à main de la marque Céline en cuir noir. Avec sac anti-poussières.No longer availableEstimate: € 330/380 -
#100
Een 18 karaats geel gouden ketting met hanger bezet met een munt. Elizabeth II. 1958.
Une chaîne en or jaune 18 ct avec un pendentif serti d’une pièce. Elisabeth II. 1958.No longer availableDim. 27,45 gEstimate: € 600/700 -
#722Theo Van der HorstPeriod: 1921 - 2003
“De schuldige hongerlijdertjes”. Olieverf op doek. Achteraan gemonogrammeerd en gedateerd ‘94.
”Les affamés coupables”. Huile sur toile. Monogramme au dos et datée ‘94.No longer availableDim. 60 x 40 cmEstimate: € 80/100 -
#412
“Personages aan een meer”. Olieverf op board. Gemonogrammeerd ‘C. I.’.
”Personnages auprès d’un lac”. Huile sur carton. Monogrammé ‘C.I.’No longer availableDim. 13,5 x 19 cmEstimate: € 40/60 -
#667
Een plaasteren mannentorso met tweekleurig patina.
Un torse d’homme en plâtre à double patine.No longer availableDim. h: 82 cmEstimate: € 50/70 -
#243
Een paar XIXe eeuwse cassolettes van groen marmer en brons in Lodewijk XVI-stijl, versierd met arendskoppen.
Une paire de cassolettes en marbre vert et bronze, style Louis XVI, décoration de têtes d’aigles.No longer availableDim. h: 52 cmEstimate: € 80/120 -
#346
Een oude houten drukrol voor behangpapier, gemonteerd als lamp.
Un ancien rouleau de tapisserie à pression, monté en lampe.No longer availableDim. h: 109 cmEstimate: € 60/100