#593Een lot van zeven cloisonné items, vestaande uit zes vazen en een wierookbrander.
A lot of seven cloisonné items, consisting of six vases and an incense burner.No longer availableDim. h 31 cmEstimate: € 80 / 20 -
#354Gommaar TimmermansPeriod: 1930-1923“Mijnheer pastoor”. Hoogdruk op papier. Getekend Got (Gommaar Timmermans, zoon van Felix). Genummerd 226/600.
#65Een houten beeld van een middeleeuwse soldaat met lans.
A wooden statue of a medieval soldier with a lance.No longer availableDim. H. 98 cmEstimate: € 80 / 100 -
#424Een Aziatisch lakpaneel met pietra dura elementen en voorstelling met parelmoer, speksteen en bloemendecor in reliëf.
An Asian lacquer panel with pietra dura elements and a depiction with mother-of-pearl, soapstone, and floral relief decoration.No longer availableDim. 92 x 41 cmEstimate: € 80 / 120 -
#396KuhiEen handgeknoopt Iraans tapijt, gemerkt Kuhi. Gestileerde nomadentekening in aparte kleuren. Met certificaat.
#288Bandai, JapanJaguar XK-E oftewel het befaamde E-Type, op batterijen, uit ca 1960 van het merk Bandai, made in Japan.
Jaguar XK-E, also known as the famous E-Type, battery operated from circa 1960 by the brand Bandai, made in Japan.No longer availableDim. l 26.5 cmEstimate: € 60 / 80 -
#181Een bronzen beeld van een ijsbeer naar een werk van François Pompon.
#697Val Saint LambertEen vintage kristallen vaasje met swirl in reliëf. Onderaan gemerkt.
#409Ad van den Brink“Abstracte compositie”. Een schilderij, olieverf op board. Onderaan gesigneerd.
"Abstract composition". A painting, oil on board. Signed at the bottom.No longer availableDim. 37 x 22,5 cmEstimate: € 120 / 180 -
#477Een houten gesculpteerd masker door Manbila, Nigeria.
A wooden carved mask by Manbila, Nigeria.No longer availableDim. 60 cmEstimate: € 200 / 300