#544Drie Perzische tekeningen op kunststof in ingelegde kadertjes.
#236Een houten gesculpteerde console met marmeren tafelblad.
#639Een gedecoreerde koperen kruitfles en een dolk. Jemen.
A lot consisting of a decorated copper powder bottle and dagger. Yemen.No longer availableDim. 40 cmEstimate: € 75 / 125 -
#174Isidore OpsomerPeriod: Lier 1878 - Antwerpen 1967“Zicht op Lier”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
#104Val Saint-LambertEen eironde vaas “Saurat” van geslepen kristal, in de massa cranberryrood gekleurd. Gemerkt en met label.
#105Een massief eiken kast met gesculpteerde paneeltjes op de deuren.
#693Adrian SankeyEen gevarieerd lot van vier stuks kunstglas door Adrian Sankey.
A varied lot of four pieces of art glass by Adrian Sankey.No longer availableDim. h 21 cmEstimate: € 40 / 60 -
#172Salvador Dali“Bloemen”. Drie rasterdrukken. Gesigneerd buiten de plaat.
#64Leo VingerhoetsPeriod: 1917 - 1983“Naakt portret”. Een tekening, pastel op papier. Onderaan gesigneerd.
“Nude portrait”. A drawing, pastel on paper. Signed at the bottom.No longer availableDim. 48 x 34 cmEstimate: € 70 / 90 -
#538Een Chinees aardewerken bolpot met deksel. Blauw-wit met floraal decor.
#24Een kunstboek, Romain Malfliet, genummerd 271 op 300 exemplaren. toegevoegd een ets, ‘Onze Lieve Vrouw Presentatie’.
An art book, Romain Malfliet, numbered 271 out of 300 copies. Includes an etching, 'Our Lady Presentation'.No longer availableDim. 27 x 36 cmEstimate: € 30 / 40 -
#205Een glaskristallen luchter met 8 lichtpunten.
A glass crystal chandelier with 8 light points.No longer availableDim. H: 73 cmEstimate: € 120 / 200