#411Een Chinees blauw-wit porseleinen tulpenvaas.
#360Een 14 kt wit en geelgouden art deco ring bezet met diamand oude slijp met een gezamenlijk gewicht van +- 0,20 ct.
A 14 kt white and yellow gold Art Deco ring set with old cut diamonds with a total weight of approximately 0.20 ct.No longer availableDim. 2.55 gEstimate: € 200 / 250 -
#473Een paar uit terracotta gesculpteerde vruchtbaarheidsbeeldjes uit Tiv - Nigeria. Oude collectie.
A pair of terracotta fertility figurines from Tiv - Nigeria. Old collection.No longer availableDim. 28 cmEstimate: € 150 / 200 -
#634P. Plaetinck“De betrapte pater.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
"The Caught Father." Oil on canvas. Signed.No longer availableDim. 60 x 50 cmEstimate: € 60 / 80 -
#63Val Saint-LambertEen bonbonnière met deksel van geslepen kristal, in de massa blauw gekleurd. Gemerkt.
A crystal bonbonnière with lid, colored blue within the glass. Marked.No longer availableDim. H. 26 cmEstimate: € 80 / 100 -
#179Barend Cornelis KoekkoekPeriod: 1803-1863“Bosrijk landschap met koeien bij de drinkplaats”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd. Herdoekt.
"Paysage boisé avec des vaches au point d'eau". Huile sur toile. Signée et datée. Retoilée.No longer availableDim. 50 x 59 cmEstimate: € 3000 / 3500 -
#97Antoine L. Barye“Jachthond”. Bronzen beeldje op marmeren sokkel. Gesigneerd.
"Hunting dog." Bronze figurine on marble base. Signed.No longer availableDim. H. 16 cmEstimate: € 40 / 60 -
#408Een replica Chinese ‘draken’ helm in metaal.
A replica Chinese 'dragon' helmet in metal.No longer availableDim. h 30 cmEstimate: € 80 / 120