#580Een 14 kt witgouden ring bezet met twee diamanten en één saffier met een gezamenlijk gewicht van +- 0,30 ct.
A 14 kt white gold ring set with two diamonds and one sapphire with a total weight of approximately 0.30 ct.No longer availableDim. 1,35 gEstimate: € 230 / 280 -
#690Een ladenkastje in gefineerd hout met 5 laden.
#558Een paar vintage design armfauteuils met lederen zitting en houten frame.
#257Een koffie-en theeservies van verzilverd metaal. Koffie-, thee-, suiker- en melkpot versierd met een subtiel schelpmotief en met een gegraveerd monogram. Gemerkt Wiskemann en genummerd. We voegen er een rechthoekig dienblad aan toe, met een gegraveerd guirlandemotief.
A coffee and tea set made of silver-plated metal. Coffee, tea, sugar, and milk pots decorated with a subtle shell motif and an engraved monogram. Marked Wiskemann and numbered. Includes a rectangular tray with an engraved garland motif.No longer availableDim. H: 7-18 cmEstimate: € 200 / 220 -
#403Een paar dekselvaasjes van cloisonné op koper. Versierd met bloesems en vogels. Chinees werk.
A pair of cloisonné enamel on copper lidded vases. Decorated with blossoms and birds. Chinese work.No longer availableDim. H. 16 cmEstimate: € 75 / 100 -
#97Antoine L. Barye“Jachthond”. Bronzen beeldje op marmeren sokkel. Gesigneerd.
"Hunting dog." Bronze figurine on marble base. Signed.No longer availableDim. H. 16 cmEstimate: € 40 / 60 -
#193Val Saint-LambertEen vaas met voet “Gary” van geslepen kristal, in de massa rood gekleurd. Gemerkt en met label en “M”.
A vase with foot "Gary" made of cut crystal, red colored in the mass. Marked and with label and "M".No longer availableDim. H. 30 cmEstimate: € 80 / 100