#213Val Saint-LambertEen huwelijksbeker van geslepen kristal, in de massa groen gekleurd. Model van Hubert Fouargé (1905-1908). Niet gemerkt.
#591TrekEen koersfiets van Trek, 24 versnellingen met kopschakeling, maat 54.
A Trek road bike with 24 gears and top shifting, size 54.No longer availableDim. 94x170 cmEstimate: € 100 / 120 -
#256Een ronde houten klaptafel in whitewash.
#618Val Saint LambertEen kristallen vaas, kleurloos en groen in de massa, onderaan gemerkt Val Saint Lambert en ‘M’.
A crystal vase, colorless and green in the mass, marked Val Saint Lambert and 'M' at the bottom.No longer availableDim. h 23 x Ø 15 cmEstimate: € 60 / 80 -
#210Een 18 kt witgouden ketting met hanger bezet met zwarte en witte briljanten met een gezamenlijk gewicht van 1,42 ct.
An 18 kt white gold necklace with pendant set with black and white diamonds with a total weight of 1.42 ct.No longer availableDim. 5,16 gEstimate: € 1200 / 1300 -
#436TusserkanEen Iraans handgeknoopt nomadentapijt, gemerkt Tusserkan. Geometrische tekening met warm kleurenpallet. Met certificaat.
#98‘Ratto Delle Sabine’, een houtsculptuur naar het bekende beeld in Firenze. Kleine schade aan de pink van de dame en eveneens haar duim in gelijmd.
#356Een rond bijzetmeubeltje met fineer inlegwerk, één lade.
A small round side table with veneer inlay, one drawer.No longer availableDim. h 68 x Ø 35 cmEstimate: € 40 / 60 -
#367Een lot van zes Afrikaanse beeldjes. Vijf in hout en één in keramiek.
A lot of six African figurines. Five in wood and one in ceramic.No longer availableDim. h 32 cmEstimate: € 30 / 50 -
#418Twee schotels van Imari porselein. XIXde eeuw.
Two dishes of Imari porcelain. 19th century.No longer availableDim. Ø 30 & 29 cmEstimate: € 60 / 80