Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
“Jachttafereel met honden en everzwijn.” Sculptuur van Terracotta. Draagt vermoedelijk monogram. Op marmeren sokkel. In de geest van Antonio Amorgasti. Twee staarten van de honden hersteld.
“Jachttafereel met honden en everzwijn.” Sculptuur van Terracotta. Draagt vermoedelijk monogram. Op marmeren sokkel. In de geest van Antonio Amorgasti. Twee staarten van de honden hersteld.

“Jachttafereel met honden en everzwijn.” Sculptuur van terracotta. Draagt vermoedelijk monogram. Op marmeren sokkel. In de geest van Antonio Amorgasti. Twee staarten van de honden hersteld.

“Hunting scene with dogs and wild boar.” Terracotta sculpture. Presumably bears monogram. On marble base. In the style of Antonio Amorgasti. Two dog tails restored.
Dim. 31 x 63 x 22 cm
SKU: 0503240087.
Auction day: 5 March 2024 19:00
Catalogue #87
Estimate: € 100 / 120
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #411

    Een Chinees blauw-wit porseleinen tulpenvaas.

    A Chinese blue and white porcelain tulip vase.
    No longer available
    Dim. 23 cm
    Estimate: € 175 / 225
  • #360

    Een 14 kt wit en geelgouden art deco ring bezet met diamand oude slijp met een gezamenlijk gewicht van +- 0,20 ct.

    A 14 kt white and yellow gold Art Deco ring set with old cut diamonds with a total weight of approximately 0.20 ct.
    No longer available
    Dim. 2.55 g
    Estimate: € 200 / 250
  • #529

    Een handgeschilderde Japanse scroll met een landschap, aquarel op papier.

    A hand-painted Japanese scroll of a landscape, watercolor on paper.
    No longer available
    Dim. 140x68 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #473

    Een paar uit terracotta gesculpteerde vruchtbaarheidsbeeldjes uit Tiv - Nigeria. Oude collectie.

    A pair of terracotta fertility figurines from Tiv - Nigeria. Old collection.
    No longer available
    Dim. 28 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #32
    Paul Lauters
    Period: 1806 - 1875

    ‘Le Voyageur’, een litho op papier naar E. Verboeckhoven door P. Lauters

    'The Traveller', a lithograph on paper after E. Verboeckhoven by P. Lauters.
    No longer available
    Dim. 17.5 x 15 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #634
    P. Plaetinck

    “De betrapte pater.” Olieverf op doek. Gesigneerd.

    "The Caught Father." Oil on canvas. Signed.
    No longer available
    Dim. 60 x 50 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #260
    Dupont

    Een vulpen in zwarte lak en verguld metaal, met gouden pen. In oorspronkelijke doos en met boekje en vullingen.

    A fountain pen in black lacquer and gilded metal, with a gold nib. In original box with booklet and refills.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 150
  • #63
    Val Saint-Lambert

    Een bonbonnière met deksel van geslepen kristal, in de massa blauw gekleurd. Gemerkt.

    A crystal bonbonnière with lid, colored blue within the glass. Marked.
    No longer available
    Dim. H. 26 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #224
    Henriette Coffez

    “Klaprozen”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.

    "Poppies". A painting, oil on canvas. Signed at the bottom.
    No longer available
    Dim. 100 x 120cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #179
    Barend Cornelis Koekkoek
    Period: 1803-1863

    “Bosrijk landschap met koeien bij de drinkplaats”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd. Herdoekt.

    "Paysage boisé avec des vaches au point d'eau". Huile sur toile. Signée et datée. Retoilée.
    No longer available
    Dim. 50 x 59 cm
    Estimate: € 3000 / 3500
  • #97
    Antoine L. Barye

    “Jachthond”. Bronzen beeldje op marmeren sokkel. Gesigneerd.

    "Hunting dog." Bronze figurine on marble base. Signed.
    No longer available
    Dim. H. 16 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #408

    Een replica Chinese ‘draken’ helm in metaal.

    A replica Chinese 'dragon' helmet in metal.
    No longer available
    Dim. h 30 cm
    Estimate: € 80 / 120
View all auction items ›

Veiling van 5 & 6 Maart 2024

Veiling volledig: 700 loten in veiling. Tentoonstelling: 1 & 2 Maart van 10.00 tot 17.00u

5 March 2024 19:00
6 March 2024 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 5 March 2024 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More