‘L’Eveil’, a color lithograph by Gaston Bogaert, signed outside the plate and numbered 79/125.No longer availableDim. 40 x 40 cmEstimate: € 80 / 120 -
#326Een bijzetmeubel met twee niveaus in eik op wieltjes.
A side table with two levels in oak on wheels.No longer availableDim. 66 x 73 x 42 cmEstimate: € 30 / 40 -
#448Giancarlo Fassina & Michele De Lucchi Artemide Milano“Tolomeo”. Een design bureaulamp op ronde voet uit aluminium en kunststof. Model “Tolomeo”, ontwerp door Giancarlo Fassina & Michele De Lucchi voor Artemide, Italië.
"Tolomeo". A designer desk lamp on a round base made of aluminum and plastic. Model "Tolomeo", designed by Giancarlo Fassina & Michele De Lucchi for Artemide, Italy.No longer availableDim. 65 x 75 cmEstimate: € 120 / 180 -
#409Ad van den Brink“Abstracte compositie”. Een schilderij, olieverf op board. Onderaan gesigneerd.
"Abstract composition". A painting, oil on board. Signed at the bottom.No longer availableDim. 37 x 22,5 cmEstimate: € 120 / 180 -
#250Een 18 kt geelgouden pillendoos met versiering van een zwaan bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,20 ct.
#544Drie Perzische tekeningen op kunststof in ingelegde kadertjes.
#223Val Saint-LambertEen huwelijksbeker van geslepen kristal, in de massa groen gekleurd. Model van Hubert Fouargé (1905-1908). Niet gemerkt.
#550Een 18 kt witgouden parure waaronder: een ketting met hanger met bijpassende oorbellen en ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 3 ct. en saffieren met een gezamenlijk gewicht van +- 3,50 ct.
An 18k white gold parure including: a necklace with pendant accompanied by matching earrings and ring set with a total weight of approximately 3 ct. of diamonds and approximately 3.50 ct. of sapphires.No longer availableDim. 42,20 gEstimate: € 3000 / 3300 -
#321Val Saint LambertEen vintage schaal, Val Saint Lambert, donkerroze gekleurd in de massa en kleurloos.
A vintage bowl, Val Saint Lambert, dark pink in the mass and colorless.No longer availableDim. 7 x 55 x 21 cmEstimate: € 30 / 40