#686Een handgeknoopte Bidjar loper.
#536Een Perzisch handgeknoopt tapijt met meerkleurig geometrisch patroon.
A Persian hand-knotted carpet with a multicolored geometric pattern.No longer availableDim. 340x260 cmEstimate: € 200 / 300 -
#123Val Saint-LambertEen vaas van geslepen kristal, in de massa groen gekleurd. Gemerkt. P.U.
#60Een 18 kt geelgouden herdenkingsmunt voor het Rubensjaar 1977.
#88Een lot van 2 postzegelalbums , bestaande uit 1 Borec album Duitsland, Bund tussen 1974-1984 en 1 insteekalbum DDR tussen 1980-1990. Bijgevoegd een klein album met Eerste dagomslagen.
A lot of 2 stamp albums, including 1 Borec album Germany, Federal Republic between 1974-1984 and 1 stockbook GDR between 1980-1990. Also included a small album with First Day Covers.No longer availableEstimate: € 120 / 180 -
#111Een paar aardewerken siervazen met sang-de-boeufglazuur met zilvergepatineerde messingen voet en deksel, getooid met een vlam.
#311Drie paar rood-en geelkoperen kandelaars. XIXde eeuw.
#93Val Saint-LambertEen vaas van geslepen kristal, in de massa groen gekleurd. Gemerkt. Schade aan de bovenrand.
A vase of cut crystal, colored green throughout. Marked. Damage to the top edge.No longer availableDim. H. 23 cmEstimate: € 45 / 60 -
#179Barend Cornelis KoekkoekPeriod: 1803-1863“Bosrijk landschap met koeien bij de drinkplaats”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd. Herdoekt.
"Paysage boisé avec des vaches au point d'eau". Huile sur toile. Signée et datée. Retoilée.No longer availableDim. 50 x 59 cmEstimate: € 3000 / 3500 -
#393Een Kanton porseleinen kopje met schoteltje, meerkleurig versierd met diverse figuren, dieren en floraal decor. Begin 19e eeuws.
A Canton porcelain cup with saucer, multicolored decorated with various figures, animals, and floral motifs. Early 19th century.No longer availableDim. 8 x Ø16cmEstimate: € 50 / 75