Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
“Jachttafereel met honden en everzwijn.” Sculptuur van Terracotta. Draagt vermoedelijk monogram. Op marmeren sokkel. In de geest van Antonio Amorgasti. Twee staarten van de honden hersteld.
“Jachttafereel met honden en everzwijn.” Sculptuur van Terracotta. Draagt vermoedelijk monogram. Op marmeren sokkel. In de geest van Antonio Amorgasti. Twee staarten van de honden hersteld.

“Jachttafereel met honden en everzwijn.” Sculptuur van terracotta. Draagt vermoedelijk monogram. Op marmeren sokkel. In de geest van Antonio Amorgasti. Twee staarten van de honden hersteld.

“Hunting scene with dogs and wild boar.” Terracotta sculpture. Presumably bears monogram. On marble base. In the style of Antonio Amorgasti. Two dog tails restored.
Dim. 31 x 63 x 22 cm
SKU: 0503240087.
Auction day: 5 March 2024 19:00
Catalogue #87
Estimate: € 100 / 120
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #338
    Meriden B. Company, U.S.A.

    Een 5-delig quadrupel pleet koffie en theestel, gemerkt Meriden B. Company, U.S.A., op een bijpassend maar niet oorspronkelijk dienblad.

    A 5-piece quadruple plate coffee and tea set, marked Meriden B. Company, U.S.A., on a matching but not accompanying tray.
    No longer available
    Dim. h 23 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #507

    “Mbulu Ngulu”. Reliekbeeld van koper op hout, gedragen door een metalen staander. Kota, Gabon.

    "Mbulu Ngulu". Reliquary figure of copper on wood, mounted on metal stand. Kota, Gabon.
    No longer available
    Dim. 60 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #540
    Jaeger LeCoultre

    Een automatische herenhorloge. Ref. E0300405, jaren ‘70. Met vervangen bandje en onlangs onderhouden. In originele etui met documenten. Met gegraveerde opdracht achteraan en gedateerd 1966-1976.

    An automatic men's watch. Ref. E0300405, from the 1970s. With replaced strap and recently serviced. In original case with documents. Engraved dedication on the back dated 1966-1976.
    No longer available
    Estimate: € 300 / 400
  • #694

    Een houten humidor/muziekdoos met een wapenschild en sigaar afgebeeld op het deksel.

    A wooden humidor/music box with a coat of arms and cigar depicted on the lid.
    No longer available
    Dim. 8.5 x 25.5 x 16.5 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #441

    Een brons gepatineerrd beeldje van een Thaise danseres op houten voetstuk.

    A patinated bronze sculpture of a Thai dancer on a wooden base.
    No longer available
    Dim. 80 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #282
    Rik Bourguignon

    ‘Kabbelende zee’, olieverf op doek in vergulde kader, gesigneerd Rik Bourguignon en gedateerd 1972.

    'Rippling Sea', oil on canvas in gilded frame, signed Rik Bourguignon and dated 1972.
    No longer available
    Dim. 76 x 95 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #654

    Een meerkleurig aardewerken beeld van een olifant.

    A multicolored terracotta sculpture of an elephant.
    No longer available
    Dim. 48 x 54 x 24 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #693
    Adrian Sankey

    Een gevarieerd lot van vier stuks kunstglas door Adrian Sankey.

    A varied lot of four pieces of art glass by Adrian Sankey.
    No longer available
    Dim. h 21 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #470

    Een paar 18 karaats roze gouden oorbellen bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,45 ct. en verschillende kleuren kwarts met een gezamenlijk gewicht van ± 20 ct.

    A pair of 18 karat rose gold earrings set with diamonds with a total weight of ± 0.45 ct. and various colors of quartz with a total weight of ± 20 ct.
    No longer available
    Dim. 14 g
    Estimate: € 1200 / 1400
  • #345

    Een verlichte albasten zuil met dito verlichte schenkkan. Het bovenste deel van de kan is op meerdere plaatsen gerestaureerd.

    An illuminated alabaster column with matching illuminated pitcher. The top part of the pitcher has been restored in several places.
    No longer available
    Dim. h 150 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #493

    Een tafelgarnituur van verguld brons en kleurloos kristal. Een centrale coupe gedragen door spanjoletten en een centrale voet met guirlandes. Twee kandelaars op driepoot met fabeldieren. Napoléon III stijl.

    A table set of gilt bronze and colorless crystal. A central bowl supported by spanjolets and a central foot with garlands. Two candlesticks on tripod with mythical creatures. Napoléon III style.
    No longer available
    Dim. 38 x 60 x 29 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #29
    R. Brogniet

    “Franse landschappen”. Een paar schilderijen, aquarel op papier. Onderaan gesigneerd.

    "French landscapes." A couple of paintings, watercolor on paper. Signed at the bottom.
    No longer available
    Dim. 38 x 28 cm
    Estimate: € 40 / 60
View all auction items ›

Veiling van 5 & 6 Maart 2024

Veiling volledig: 700 loten in veiling. Tentoonstelling: 1 & 2 Maart van 10.00 tot 17.00u

5 March 2024 19:00
6 March 2024 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 5 March 2024 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More