#327Val Saint Lambert
Een zware groene coupe van Val Saint Lambert uit de jaren 60 van de vorige eeuw.
A heavy green coupe by Val Saint Lambert from the 1960s.No longer availableDim. h 18 x Ø 25 cmEstimate: € 30/50 -
#390
Een 9 kt geelgouden ketting met hanger met weegschaal horoscoop.
A 9 kt yellow gold necklace with pendant featuring Libra zodiac sign.No longer availableDim. 7,23 gEstimate: € 80/120 -
#471
Een bronzen beeld van een Indonesische Boeddha. XIXde eeuws.
A 14 kt white and yellow gold Art Deco ring set with old cut diamonds with a total weight of approximately 0.20 ct.No longer availableDim. 2.55 gEstimate: € 200/250 -
#692Albert GeudensPeriod: 1869-1949
‘Interieur’, een ets in kleur, 250/300, getekend A. Geudens.
#262Henri Joseph PauwelsPeriod: 1903 - 1983
‘Winterzicht’, olieverf op schilderspaneel, gesigneerd rechts onder ‘Pauwels’.
#86
Een set van twee gebeeldhouwde armstoelen in renaissancestijl met gevlochten rug en zit. Meerdere figuren in het decor. XIXde eeuw.
#302Creil
Een creamware schotel met vlechtpatroon. Achteraan gemerkt.
A creamware dish with a woven pattern. Marked on the back.No longer availableDim. Ø 29 cmEstimate: € 60/80 -
#572Alfons Blomme
‘Bomenrij’, olieverf op doek, getekend A. Blomme.
#544
#45Glamor
#365
A wooden card table, with folding veneered top and felt lining.No longer availableDim. 73 x 80 x 80 cmEstimate: € 80/120