Similar lots by type
-
#564“Kanaalgezicht”. Olieverf op paneel”. Gesigneerd ‘De kat’.
”Vue sur le canal”. Huile sur panneau. Signé ‘De kat’.No longer availableDim. 34 x 39 cmEstimate: € 300 / 500 -
#710E. Haegemans“Stilleven met fruit en kruik”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Nature morte, fruits”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 30 x 40 cmEstimate: € 80 / 120 -
#509“Sumoworstelaars”. Olieverf op board. Gesigneerd
”Des lutteurs sumo”. Huile sur carton. Signé.No longer availableDim. 12 x 17 cmEstimate: € 80 / 120 -
#512Jaak SchaepherdersPeriod: 1890-1964“Stilleven met bloemen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Nature morte, fleurs”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 90 x 80 cmEstimate: € 50 / 70 -
#574“Personages in de duinen”. Olieverf op doek. Gemonogramleerd ‘CTA’.
”Personnages dans les dunes”. Huile sur toile. Monogramme ‘CTA’.No longer availableDim. 41 x 52 cmEstimate: € 120 / 180 -
#764Alfons Van BeurdenStilleven met fruit. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Nature morte, fruits”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 56 x 67cmEstimate: € 300 / 400 -
#379“Pastorale landschap”. Olieverf op koper. XVIIIde-XIXe eeuw.
”Paysage pastoral”. Huile sur cuivre. XIXème siècle.No longer availableDim. 13 x 16 cmEstimate: € 100 / 150 -
#552“Strandscène”. Olieverf op doek.
”Scène de plage”. Huile sur toile.No longer availableDim. 50 x 60 cmEstimate: € 120 / 180 -
#519Bloemenstilleven”. Olieverf op papier. Gesigneerd ‘Eugen Arc’.
”Nature morte, fleurs”. Huile sur papier. Signé ‘Eugen Arc’.No longer availableDim. 18 x 18 cmEstimate: € 80 / 120 -
#569“Boottochtje Nel”. Olieverf op doek. Gemonogrammeerd ‘R.W’, toegeschreven aan Rik Wouters”. Kleine perforatie.
”Promenade en bateau, Nel”. Huile sur toile. Monogramme ‘R.W.’. Dédicace à Rik Wouters. Petite perforation.No longer availableDim. 40 x 30 cmEstimate: € 1000 / 1500 -
#289“Madonna met kind”. Olieverf op paneel. Vroeg XIXe eeuw.
”Vierge à l’Enfant”. Huile sur panneau. Début XIXème siècle.No longer availableDim. 75 x 33 cmEstimate: € 200 / 300 -
#534“Strandscène”. Olieverf op paneel.
”Scène de plage”. Huile sur panneau.No longer availableDim. 29 x 38 cmEstimate: € 200 / 300 -
#412Savery“Leeuw in de wildernis”. Een ets. Gesigneerd buiten de plaat.
”Lion dans la jungle”. Une eau-forte. Signée hors planche.No longer availableDim. 19 x 15 cmEstimate: € 40 / 60 -
#894Henri Delattre“Haven van Perros-Guirec”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Port Perros-Guirec”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 26 x 34 cmEstimate: € 80 / 120 -
#479“Vissersboten aan een steiger”. Olieverf op paneel. Recent atelierwerk in de stijl van de XIXe eeuw.
”Bateaux de pêche au quai”. Huile sur panneau. travail d’atelier récent, style XIXème siècle.No longer availableDim. 13 x 18 cmEstimate: € 60 / 80 -
#584“Nar”. Olieverf op doek. Op de verso gesigneerd ‘Schoonde woerd den Beremen’.
”Fou du Roi”. Huile sur toile. Signature au verso ‘Schoonde woerd den Beremen’.No longer availableDim. 100 x 60 cmEstimate: € 80 / 120 -
#549“Dames op straat”. Olieverf op paneel.
”Dames en rue”. Huile sur panneau.No longer availableDim. 23 x 29 cmEstimate: € 150 / 200 -
#132Robert DetrixhePeriod: °1935“Spelende kittens”. Olieverf op paneel. Gemonogrammeerd ‘R. D.
”Chaton qui joue”. Huile sur panneau. Monogramme ‘R.D.’No longer availableDim. 11,5 x 11,5 cmEstimate: € 120 / 150 -
#309Eugene Van MierloPeriod: 1880 - 1972“Hoevezicht”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Vue fermière”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 18 x 24 cmEstimate: € 200 / 240 -
#712Alfons VermeirPeriod: 1905 - 1994“Industrie”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd.
”Industrie”. techniques mixtes sur papier. Signé.No longer availableDim. 39 x 28 cmEstimate: € 80 / 100 -
#700Indo-MahaiEen handgeknoopt Indisch wollen tapijt.
Un tapis d’Inde en laine noué main.No longer availableDim. 186 x 121 cmEstimate: € 200 / 250 -
#118Drie olieverfschilderijtjes op koper, waarbij één met een voorstelling van Christus aan het kruis, geflankeerd door twee engeltjes. Op plexiglazen staander.
Trois petites huiles sur cuivre, dont une représentant le Christ et la Croix flanqué par deux anges. Avec support en plexi.No longer availableDim. 18 x 10 cmEstimate: € 50 / 80 -
#579“Zicht op een meer met personages op de oever”. Olieverf op doek.
”Vue sur mer et personnages au bord de la rive”. Huile sur toile.No longer availableDim. 70 x 100 cmEstimate: € 300 / 340 -
#674“Romantisch landschap met personages, vee en een ruïne”
”Paysage romantique, personnages, bétail et une ruine”.No longer availableDim. 27 x 46 cmEstimate: € 550 / 650
Other lots in this auction
-
#257Een paar bronzen kandelaars in de vorm van een bloem, gedragen door een olifant.
Une paire de candélabres sous forme de fleurs, portés par un éléphant.No longer availableDim. h: 23 cmEstimate: € 160 / 180 -
#347Een paar goudgepatineerde smeedijzeren wandkandelaars met korenhalmen.
Une paire de candélabres en fer forgé doré, épis.No longer availableDim. L. 45 cmEstimate: € 80 / 120 -
#69Elixir d’AnversEen publiciteitsaffiche uit 1921. Ingelijst.
Une affiche publicitaire de 1921. Avec encadrement.No longer availableDim. 67 x 44 cmEstimate: € 100 / 120 -
#429Een gedreven rood koperen spiegel. XIXe eeuw.
Un miroir en cuivre rouge repoussé. XIXème siècle.No longer availableDim. Ø: 48 cmEstimate: € 50 / 80 -
#491Een antiek Japans juwelenkistje van gelakt hout met uitklapbaar spiegeltje.
Un coffret à bijoux japonais en bois laqué et miroir rabattable.No longer availableDim. 16 x 26 cmEstimate: € 40 / 60 -
#146Een eikenhouten buffetkast met twee deuren onder twee laden onderaan en twee deuren in het opzet. XIXe eeuw.
Un buffet à deux corps en chêne à deux portes sous deux tiroirs et deux portes sur la partie supérieure. XIXème siècle.No longer availableDim. 260 x 126 x 60 cmEstimate: € 80 / 120 -
#852Een reeks van zes diepe en zestien platte borden van Chinees porselein met blauw op witte decors van reigers in een landschap. Tijdperk Qianlong. Diverse schilfers en haarscheuren.
Une série de six assiettes profondes et seize assiettes plates en porcelaine de Chine, décor bleu sur blanc de grues dans un paysage. période Qianlong. Plusieurs éclats et cheveux.No longer availableDim. Ø 23,50 cmEstimate: € 200 / 240 -
#589“Marokkaanse bruid”. Olieverf op paneel. Gesigneerd ‘Chaïbia’.
”La mariée marocaine”. Huile sur panneau. Signé ‘Chaïba’.No longer availableDim. 24 x 24 cmEstimate: € 200 / 300 -
#796HamadanEen Perzische wollen loper.
Un couloir de Perse en laine.No longer availableDim. 5m x 1 mEstimate: € 250 / 300 -
#724Een lot terracotta met onder meer olielampjes, schoteltjes en beeldjes.
Un lot de terre cuite, comprenant des lampes à huile, plats et statues.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#291Een gepolychromeerde barokke kandelaar. XVIIIe eeuw.
Un candélabre polychrome de style Baroque. XVIIIème siècle.No longer availableDim. H. 82 cmEstimate: € 100 / 150 -
#166De Ias à AngleurEen staande klok met gebeeldhouwd eikenhouten kast, versierd met motieven in Lodewijk XVI-stijl. Het werk gesigneerd en gedateerd 1793.
Une horloge de vestibule en chêne, décoration de motifs style Louis XVI. Signé et daté 1793.No longer availableDim. 246 x 45 x 26 cmEstimate: € 200 / 300

