Similar lots by type
-
#694
“Stilleven met fruit”. Olieverf op paneel. Draagt handtekening.
“Nature morte aux fruits”. Huile sur panneau. Porte une signature.No longer availableDim. 38 x 38 cmEstimate: € 160/200 -
#742
Een miniatuur met een afbeelding van een paar met een hond. Olieverf.
Miniature représentant un couple avec leur chien. Huile.No longer availableDim. 13 x 10 cmEstimate: € 30/50 -
#29Jos. De Belder
“Begijnhof te Mechelen”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1903.
“Béguinage de Malines”. Huile sur panneau. Signé et daté 1903.No longer availableDim. 29 x 21 cmEstimate: € 50/80 -
#669
“Dame in kamerjas”. Acryl op board. Draagt handtekening.
“Dame au peignoir”. Acrylique sur carton. Porte une signature.No longer availableDim. 70 x 50 cmEstimate: € 120/160 -
#204P. Claes
“Dorpszicht met vee” Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1852.
“Vue de village au bétail”. Huile sur toile. Signée et datée 1852.No longer availableDim. 90 x 115 cmEstimate: € 1200/1500 -
#559
“Geabstraheerd figuur”. Olieverf op paneel. Draagt handtekening.
“Figure abstraite”. Huile sur panneau. Porte une signature.No longer availableDim. 76 x 64 cmEstimate: € 120/180 -
#609Leo JordaensPeriod: 1944-2000
“Hoevelandschap”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Paysage à la ferme”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 45 x 39 cmEstimate: € 40/60 -
#629
“Zeezicht”. Olieverf op paneel.
“Marine”. Huile sur panneau.No longer availableDim. 28 x 37 cmEstimate: € 160/200 -
#222
“Bosbeek”. Olieverf op doek. Onleesbaar gesigneerd.
“Ruisseau dans le bois”. Huile sur toile. Illisiblement signée.No longer availableDim. 86 x 61 cmEstimate: € 200/240 -
#14
“Stilleven met rozen in een Satsuma vaas”. Draagt een handtekening.
“Nature morte aux roses dans un vase de Satsuma”. Porte une signature.No longer availableDim. 65 x 55 cmEstimate: € 200/300 -
#352Edward MoerenhoutPeriod: 1801-1893
“Schepen op woelige zee”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Bateaux sur une mer mouvementée”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 20 x 30 cmEstimate: € 200/240 -
#699
“Bergweggetje”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Chemin en montagne”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 40 x 50 cmEstimate: € 60/100 -
#702
“Stadszicht”. Olieverf op paneel. Draagt handtekening.
“Vue de ville”. Huile sur panneau. Porte une signature.No longer availableDim. 18 x 24 cmEstimate: € 160/180 -
#179Noel (?)
“Neerhofscène”. Olieverf op paneel. Gesigneerd. XIXe eeuw.
“Scène de basse cour”. Huile sur panneau. Signé. XIXe siècle.No longer availableDim. 14 x 20 cmEstimate: € 30/50 -
#159
“Boereninterieur”. Olieverf op paneel. Naar een werk van Van Heemskerk. Vermoedelijk XVIIde eeuw.
“Intérieur paysan”. Huile sur panneau. D’après un oeuvre par Van Heemskerk. Probablement XVIIe siècle.No longer availableDim. 24 x 31 cmEstimate: € 200/300 -
#634
“Abstracte voorstelling met twee figuren”. Olieverf op doek.
“Composition abstraite avec deux personnages”. Huile sur toile.No longer availableDim. 77 x 51 cmEstimate: € 160/200 -
#149Theodore Rousseau
“Woning aan een meer”. Olieverf op paneel. Gemonogrameerd.
“Maison au bord d’un lac”. Huile sur panneau. Monogrammé.No longer availableDim. 15 x 24 cmEstimate: € 1000/1200 -
#614
“Zicht op Keulen” & “Molenzicht”. Olieverf op paneel. Gesigneerd. Omstreeks 1900.
“Vue de Cologne” et “Moulin”. Huile sur panneau. Signé. Vers 1900.No longer availableDim. 20 x 29 cmEstimate: € 5à/80 -
#379
“Boszicht”. Olieverf op doek. Onleesbaar gesigneerd.
“Paysage boisé”. Huile sur toile. Illisiblement signée.No longer availableDim. 30 x 40 cmEstimate: € 80/120 -
#209Bernard De PooterPeriod: 1883 - 1970
“Damesportret”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1929.
“Portrait de dame”. Huile sur toile. Signée et datée 1929.No longer availableDim. 102 x 80 cmEstimate: € 200/250 -
#39
“Landhuis”. Olieverf op board. Onduidelijk gesigneerd.
“Villa”. Huile sur carton. Illisiblement signé.No longer availableDim. 49 x 64 cmEstimate: € 200/240 -
#282Palesse (?)
Twee marines. Olieverf op doek. Gesigneerd. Omstreeks 1900.
Deux marines. Huile sur toile. Signée. Vers 1900.No longer availableDim. 35 x 51 cmEstimate: € 80/100 -
#212Armand ApolPeriod: 1879-1950
“Binnenschepen aan de kade”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1910.
“Péniches au quai”. Huile sur toile. Signée et datée 1910.No longer availableDim. 102 x 122 cmEstimate: € 400/600 -
#378
“Interieur met palmier en samovar”. Olieverf op doek.
“Intérieur aux palmier et samovar”. Huile sur toile.No longer availableDim. 20 x 30 cmEstimate: € 40/60
Other lots in this auction
-
#803
Tinnen fontein met dito vergaarbak en messingen kraantje. Keuren uit de XIXde eeuw. Gemonteerd op een recent onderstel.
Fontaine et bassin en étain à robinet en laiton. Marques du XIXe siècle. Monté sur une tablette en bois récente.No longer availableDim. H. tot. 102 cm cmEstimate: € 80/120 -
#72
Een glazenservies van kleurloos kristal met een geslepen decor, bestaande uit champagnecoupes, rode wijnglazen, witte wijnglazen, likeurglaasjes en een koelemmer. Compleet voor twaalf personen. XIXe eeuw.
Service de verres en cristal taillé et gravé incolore comprenant des coupes à champagne, des verres à vin rouge, à vin blanc, des goûtes et un seau à glace. Complet pour douze personnes. XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 200/240 -
#193Clovis-Edmond MassonPeriod: 1831-1913
“Leeuwenpaar op een rotsblok van natuursteen”. Groep van brons met een goudgeel patina. Gesigneerd op de rotsblok.
“Couple de lions sur un rocher”. Groupe en bronze à patine jaune or. Signé sur le rocher.No longer availableDim. 26 x 21 x 20 cmEstimate: € 180/240 -
#214Joseph Van LuppenPeriod: 1834-1891
“Alpenlandschap met koeien”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1856.
“Vaches dans un paysage alpin”. Huile sur panneau. Signé et daté 1856.No longer availableDim. 22 x 30 cmEstimate: € 200/300 -
#178
Een lange vaas van glaspasta.
Vase allongé en pâte de verre.No longer availableDim. H 65 cmEstimate: € 120/180 -
#505Omega
Een herenhorloge met lederen armband. Jaren 50.
Montre homme à bracelet en cuir. Années 50.No longer availableEstimate: € 100/200 -
#630
Een Russische icoon met een afbeelding van Maria. XIXde eeuw.
Icône russe représentant la Mère de Dieu. XIXe siècle.No longer availableDim. 31 x 24 cmEstimate: € 200/300 -
#35
Vijf verschillende hangers van 18 karaats geel goud, één bezet met briljantje en één met saffiertje.
Cinq pendentifs différents en or jaune 18 ct dont un serti d’un petit brillant et un avec un saphir.No longer availableDim. 8,52 gEstimate: € 250/350 -
#815
Een miniatuur staande klok met een handgeschilderd meerkleurig bloemendecor versierd.
Horloge de vestibule miniature décorée de fleurs peint à la main.No longer availableDim. H 73 cmEstimate: € 180/240 -
#786
Een lot diverse borden van aardewerk en porselein. O.m. Delft, Makkum enz.
Lot d’assiettes diverses en faïence et porcelaine. Dont Delft, Makkum etc.No longer availableEstimate: € 30/40 -
#98
Lederen etui met daarin een verzegelde reliekhouder met een stuk stof toebehorend aan St-Vincentius a Paolo, een kruisje van ebbenhout en zilver met achteraan een gegraveerd gebed en twee miniatuurbeeldjes van Maria en St-Jozef met kind in barokke stijl. Binnenin een bidprentje met een relikwie van Don Bosco, gedateerd 1915.
Etui en cuir contenant un reliquaire scellé avec un morceau de tissu appartenant à St-Vincent de Paul, un crucifix en ébène et argent avec une prière gravée au verso et deux statuettes miniatures représentant Joseph et Marie à l’Enfant de style baroque. A l’intérieur une carte de prière munie d’une relique de Don Bosco, datée 1915.No longer availableEstimate: € 40/50 -
#479
“Mannenhoofden”. Gemengde techniek op papier. Gemonogrammeerd.
“Têtes d’hommes”. Technique mixte sur papier. Monogrammé.No longer availableDim. 23 x 19 cmEstimate: € 160/180