#360Een paar 18 K geelgouden oorbellen oorbellen bezet met topaas.
#151Een zilveren beeld van een 17de eeuwse hellebardier met benen gelaat. Gemerkt. 800‰.
Une statue en argent d'un hallebardier du 17ème siècle avec un visage en os. Marqué. 800‰.No longer availableDim. h 34 cmEstimate: € 800 / 1000 -
#376Een handgeknoopt Pakistaans wollen karpet.
Un tapis pakistanais en laine noué à la main.No longer availableDim. 151 x 94 cmEstimate: € 35 / 45 -
#243Een art deco schouwpendule van meersoortig marmer.
#197Een geel en blauw gondelvormig aardewerken inktstel. Montpellier, vroeg 19de eeuw. Gemerkt AD. Volledig.
Nécessaire à encre en faïence jaune et bleu en forme de gondole. Montpellier, début XIXe siècle. Marqué AD. Complet.No longer availableDim. 11 x 26 cmEstimate: € 160 / 180 -
#546Een Afghaans wollen karpet.
Un tapis de laine afghan.No longer availableDim. 240 cm x 156 cmEstimate: € 100 / 150 -
#309Een spiegel in mahoniehouten lijst met messingen beslag.
Buffet en chêne à trois portes à panneaux et trois tiroirs et à quatre têtes sculptées.No longer availableDim. 110 x 216 x 64 cmEstimate: € 100 / 120 -
"Otoño". Une statue en bronze sur un socle en marbre. Signée.No longer availableDim. H: 39cmEstimate: € 180 / 260